Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ja, če ne bom šou z motorjem na morje v soboto, pridem pogledat max. delavnico ( z motorjem seveda). Kajne Gregsi ..... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, če ne bom šou z motorjem na morje v soboto, pridem pogledat max. delavnico ( z motorjem seveda). Kajne Gregsi ..... :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Ne me je**t, danes sem izvedel, da plastike ne bodo do drugega tedna... :SS

Grem bruhat v Vomitorium...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prov zanima če so ovinki še kaj vlažni,bo treba jit danes zadevo mal prečekirat

prečekiral, ovinki so seveda še mokri, pesek je na cesti, motor je čist usran, ampak vseeno :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem hotela jit tud jaz pa sem vidla že na začetku cirja da bo štala,tako da sem kr na AC zavila,no sej piše vse v vtisah skratka motor je itak prišel domov do šreglov vsran tako da bi šla lahko konc koncev tud čez ride domov.

no ja bo treba še kak tedn počakat,s težavo priznam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa sem šla mal na ride pogledat itak nisem pričakovala nobenga gor,in bla full presenečena ko so bile parkirane tri cestne lepotice in na klopci trije dedi,ma ni bil noben motomarsovc,zgleda da bo počasi zaživelo :OK:

kar se pa ceste tiče je pa glih ta glavn ovink najbl mokr tko da še par takih dni pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek je bilo še vse mokro ker se sneg ob cesti topi.Bo treba še malo počakat.

LP

Dons se pelu tam čez, na parih ovinkih še mokro, sicer dokaj mrzel asfalt pa par avtomobilov.... tokrat nič praskal.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj štirikrat odpeljal ride!

Tako kot se za moj penzionistični sloves spodobi! :OK:

(PogumnoInPokončnoPress)

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil na ridah, od 17-18 h ure...bilo veliko motoristov...videl prvič v živo Yamaho Mt-01....

moram reči :worship: :worship: :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ride ja... :doze: ....smo marsikaj doživel dons in videl.... :xx:

Sicer so pa že kr fajn za vozit :yea2: .....drgač pa un tip z Ducatijem 999S je pa norc :wacko: :OK: :OK: :OK: ....kva to delaaaa!!!!! :kva2:

Sej mene ste pa tud gotov videl,...sej vas je blo tolk folka :) ....

no drug teden spet ponovimo izlet :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj un z Ducatijem, ti si bil DASA :)

Noro je blo dans na ridah...

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli štirih popoldne je voznica v "the ovinku" kar fajn razsipala svojo R6. Je bila katera od tu?

Še slika:

post-47-1112558406_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli štirih popoldne je voznica v "the ovinku" kar fajn razsipala svojo R6. Je bila katera od tu?

Še slika:

Hahhaa zadej pa tista petka ka je sla hitrej skoz ovinke kot pa vsi motoristi ka so vozil :OK:

Po domac povedan CEPEC... :fight2:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli štirih popoldne je voznica v "the ovinku" kar fajn razsipala svojo R6. Je bila katera od tu?

Še slika:

Kako pa je z njo (voznico namreč)? :huh: Upam da vse OK!

Tole kar fino zgleda (a jez prov vidim da je celo levo ročko odtrgal....ampak sklopka je pa še gor :? )...me zanima kako oz. zakaj je prišlo do tega?

Ravno zato, ker se takih dogodkov bojim, mi te vaše ride niso najbolj priljubljena izletna točka (no ampak kdaj pa kdaj pa vseeno pridem) .)

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahhaa zadej pa tista petka ka je sla hitrej skoz ovinke kot pa vsi motoristi ka so vozil  :OK:

Po domac povedan CEPEC... :fight2:

LP;Rock

Turbo power :yea1:

Škoda une voznice z R6 :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z voznico vse OK. Kako se je zgodilo - baje je zablokirala prednje kolo...

Sem ravno pripeljal, ko so motor odnašali iz ceste.

Okol izletne točke... po izkušnjah se je menda najbolje držat bolj pri strani.. ni bilo enkrat ko so nastradali tudi parkirani motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!