Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Torej sem s tabo zmenjen na kavi?

Maš pa res časa. ;)

Nope, nimam tolk časa(pa sm otročji samo tolko pa spet ne), sm bil samo slučajno zraven in ti zrihtal kavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, nimam tolk časa(pa sm otročji samo tolko pa spet ne), sm bil samo slučajno zraven in ti zrihtal kavo.

Ti bom ob priliki zrihtal pivo. ;)

če se bo splačalo : P

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavo..

 (ker se verjetno ne bo)

okej.

pa kavo.

Kar pač piješ. :whistle:

ps. vsaksiposvojerazlagačesesplačaaline

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa prosim, da objavte, kdaj boste imeli tole dirkanje po ridah, da se jih takrat jaz na daleč ognem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem biu na teh ridah. Ovinki so res :worship: . Še pridem in upam da spoznam koga, ker vidim da ste veliko na tej cesti :photo:

lp Andrej

Popravljeno . Popravil haso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej banda? Bo danes kdo gor? Mogoce pridem z avtom malo pogledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ves da bom B)

Sorry za nedeljo, ampak sem malce zaspal zjutraj, condor me je pa ze cakal zunaj z avtom, da startamo na Mobi.. :ninja: In sem samo pograbil opremo in letel, ocala so pa na mizi ostala. Ti sporocim, ce mi bo ratalo danes prit, pa ti prinesem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majčkn off topic..ampak k nas je blo skor večina "ridašev" na mobikrogu v nedeljo sporočam da je ostalo 20 evrotov..

v četrtek k je kao "zbor" gor (še velja?) prnesem red bule za tist denar..al bi raj kej druzga?

vabljeni vsi nedeljski mobikrogovci..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majčkn off topic..ampak k nas je blo skor večina "ridašev" na mobikrogu v nedeljo sporočam da je ostalo 20 evrotov..

v četrtek k je kao "zbor" gor (še velja?) prnesem red bule za tist denar..al bi raj kej druzga?

vabljeni vsi nedeljski mobikrogovci..

Lahko bi jih tudi obdrzal za vse skrbi, ki si jih imel kot glavni organizator :) Ampak ce pa ze hoces podelit, je pa to super ideja :OK:

Samo informatvno.. Red Bullu je skoraj identicen Mercatorjev energydrink, skoraj ni opazit razlike v okusu, ker nekateri drugi ponadedki so namrec veliko slabsi.. Mi se ga posluzujemo v studentskem klubu, kjer mamo kao nek "bar", ker je vec kot pol cenejsi :) Za 20 eur ga dobis cel plato :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi jih tudi obdrzal za vse skrbi, ki si jih imel kot glavni organizator :) Ampak ce pa ze hoces podelit, je pa to super ideja :OK:

Samo informatvno.. Red Bullu je skoraj identicen Mercatorjev energydrink, skoraj ni opazit razlike v okusu, ker nekateri drugi ponadedki so namrec veliko slabsi.. Mi se ga posluzujemo v studentskem klubu, kjer mamo kao nek "bar", ker je vec kot pol cenejsi :) Za 20 eur ga dobis cel plato :)

sam da še pogruntam kako bom plato naložu :whistle:

dex kaj pa če bi ti nabavu pa z avtom prpelu jest ti pa sam evrote prnesem?

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majčkn off topic..ampak k nas je blo skor večina "ridašev" na mobikrogu v nedeljo sporočam da je ostalo 20 evrotov..

v četrtek k je kao "zbor" gor (še velja?) prnesem red bule za tist denar..al bi raj kej druzga?

vabljeni vsi nedeljski mobikrogovci..

redbulli so ok kar se mene tice :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da še pogruntam kako bom plato naložu :whistle:

dex kaj pa če bi ti nabavu pa z avtom prpelu jest ti pa sam evrote prnesem?

O kaj sem se zdele spomnu :slap: :slap:

Avto sem vceraj peljal k licarju, so mi ga na parkiriscu podrsali.. Tako da do konec tedna ne bo kiste. Ce pridem pridem z motorjem, lahko pa probam nekako pritovorit v tank torbi, mislim da bo dovolj velika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kaj sem se zdele spomnu :slap: :slap:

Avto sem vceraj peljal k licarju, so mi ga na parkiriscu podrsali.. Tako da do konec tedna ne bo kiste. Ce pridem pridem z motorjem, lahko pa probam nekako pritovorit v tank torbi, mislim da bo dovolj velika :)

no pol pa prosim..ker jest sm tank torbo podaril skupaj z motorjem..pol zmenjeno? v četrtek na ridah "letenje" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje najbolje ob 6, itak se bomo verjetno se malo zaklepetali :)

Vabljeni tudi ostali, plato ni majhen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majčkn off topic..ampak k nas je blo skor večina "ridašev" na mobikrogu v nedeljo sporočam da je ostalo 20 evrotov..

v četrtek k je kao "zbor" gor (še velja?) prnesem red bule za tist denar..al bi raj kej druzga?

vabljeni vsi nedeljski mobikrogovci..

Kaj pa k bi ustvarl fond...sicer brez kakšnga določenga cilja-važn je samo da imam dostop do €€€ :D

u četrtek prletim če ne bom šihtal :krneki:

PS:bo dns kdo gor?mogoče mi celo rata pridit pa...da ne bom zastonj hodu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz verjetno pridem obrnit. Sicer sem na antibijotikih sam jebesh :) Ce sem se v nedeljo po Mobiju vozil bom tudi danes do rid zdrzal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz verjetno pridem obrnit. Sicer sem na antibijotikih sam jebesh :) Ce sem se v nedeljo po Mobiju vozil bom tudi danes do rid zdrzal ;)

AVE.

Reč Osa riderju, da nama naredi en zvark iz šnopca in prižganga cukra. Boš vidu, bova oba ratala astronavta :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bravo Ridaši, to da se vsak dan kdo gor strosi pa nč.Danes berem v Primorskih o včerajšnji nesreči???

Se pravim , Ride ukinit... :naughty: sam piknike gor imet. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!