Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

če se ne motim, ti govoriš o Kačjih ridah? Za to pa že obstaja tema... in sicer v On the Road & Off-Road

Govorim o Planinskih ovinkih (Planina pred ali za Postojno, odvisno iz katere smeri prideš). Zadevo sem napisal v novo temo z naslovom : Kaj manjka Planinskim ovinkom, da bi bili špica? v poglavju Razno. Nato je nek neznani dober duhec (moderator, administrator oziroma animator) premaknil tekst v poglavje Kačje ride II, naslov pa izpustil.

Vsekakor predlagajte izboljšave; jaz sem za infermerio.

Ostali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej.

pa kavo.

Kar pač piješ. :whistle:

ps. vsaksiposvojerazlagačesesplačaaline

Bi se reklo, da veje pravi bratski odnos med Originalom in sjeng-China town. Je zadeva s šeškanjem napovednik česa vznemirljivega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim o Planinskih ovinkih (Planina pred ali za Postojno, odvisno iz katere smeri prideš). Zadevo sem napisal v novo temo z naslovom : Kaj manjka Planinskim ovinkom, da bi bili špica? v poglavju Razno. Nato je nek neznani dober duhec (moderator, administrator oziroma animator) premaknil tekst v poglavje Kačje ride II, naslov pa izpustil.

Vsekakor predlagajte izboljšave; jaz sem za infermerio.

Ostali?

Planinskim ovinkom se po domače reče Kačje ride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns pičim u sestijano

za nazaj grede se ustavim če ne bo preksno

drgač pa še vedno ČETRTKI the ride day

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa rider a vidš kaj ti te Kačje ride nardijo, da morš mediterat predn spet dočakaš cel motor :headbang:

nč hudga bom že preživu!za padec niso krive KAČJE RIDE ampak sam,ker sem pregrel zadnjo gumo in še povrh gume niso bile sploh za športno vožnjo!zdej so nove gume in k bo kosilnica skupi pol pa na ride!ČEPRAV SM POGRNU NIMAM SLABEGA MNENJA O RIDAH!drugi pa nej si misljo kar si hočjo!LEP POZDRAV VSEM RIDAŠEM IN SPECIJALCEM!!!SE VIDMO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč hudga bom že preživu!za padec niso krive KAČJE RIDE ampak sam,ker sem pregrel zadnjo gumo in še povrh gume niso bile sploh za športno vožnjo!zdej so nove gume in k bo kosilnica skupi pol pa na ride!ČEPRAV SM POGRNU NIMAM SLABEGA MNENJA O RIDAH!drugi pa nej si misljo kar si hočjo!LEP POZDRAV VSEM RIDAŠEM IN SPECIJALCEM!!!SE VIDMO!

osa rider za predsednika :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa v nedeljo "snelo"... Pa ne na Kačjih ridah ampak nekje pri Kobaridu. Za ovinkom me je čakal "parkiran" avto... :headbang: Kakih 10 dni se ne bom mogel vozit... :cry:

Kot kak pravi "enduraš" sem z zlomljeno nogo pripeljal do doma, nakar me je žena peljala na urgenco. :OK:

VI PA PAZITE, KAJ VAS ČAKA ZA OVINKOM!!!

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa v nedeljo "snelo"... Pa ne na Kačjih ridah ampak nekje pri Kobaridu. Za ovinkom me je čakal "parkiran" avto... :headbang: Kakih 10 dni se ne bom mogel vozit... :cry:

Kot kak pravi "enduraš" sem z zlomljeno nogo pripeljal do doma, nakar me je žena peljala na urgenco. :OK:

VI PA PAZITE, KAJ VAS ČAKA ZA OVINKOM!!!

Moje sožalje čim prej se pocajti!!,pa mopet uštimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VI PA PAZITE, KAJ VAS ČAKA ZA OVINKOM!!!

Smola pa taka, srečno okrevanje ti želim, hvala na opozorilu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa v nedeljo "snelo"... Pa ne na Kačjih ridah ampak nekje pri Kobaridu. Za ovinkom me je čakal "parkiran" avto... :headbang: Kakih 10 dni se ne bom mogel vozit... :cry:

Kot kak pravi "enduraš" sem z zlomljeno nogo pripeljal do doma, nakar me je žena peljala na urgenco. :OK:

VI PA PAZITE, KAJ VAS ČAKA ZA OVINKOM!!!

pikec,želim ti da se čimprej pozdraviš in zajahaš na kosilnico!!!!!!!upam da ni kaj resnega!v kratkem lahko pričakuješ obisk,nekaj se je omenjalo da skočmo te pogledat!v končni fazi boš že zvedu na moto svetu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPOZORILO ZA USE MOTORISTE,KI SE BOSTE VOZILI NASLEDNJE DNI SKOZI RIDE!!!!!!NA CESTI JE PESEK IN RASTREŠENA MALTA(BETON) KI JE PADALA Z KAMIJONA HRUŠKE!!!VOZITE PREVIDNO,PA SREČNO!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPOZORILO ZA USE MOTORISTE,KI SE BOSTE VOZILI NASLEDNJE DNI SKOZI RIDE!!!!!!NA CESTI JE PESEK IN RASTREŠENA MALTA(BETON) KI JE PADALA Z KAMIJONA HRUŠKE!!!VOZITE PREVIDNO,PA SREČNO!

Kokr sm vidu, Perota ni nč motil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njega itak nič ne moti ;)

Za njim se je skoz iskril he he he :headbang:

motijo me nizke tačke(časjezarearsetspress) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter te ovinke zvozi tako kot računalnik iz znanstvene fantastike, po zarisani krivulji :alien1: . Bi ga prav rad videl še na kakšnem drugem cestnem odseku :photo: .

Vseeno lahko zaključim, da popolno obvlada stroj in cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ga prav rad videl še na kakšnem drugem cestnem odseku :photo: .

ali imaš v mislih kakšen poseben ''odsek'' na katerem bi me rad videl :rolleyes: .V nedeljo letim do Zadra in nazaj,

se mi pridružiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali imaš v mislih kakšen poseben ''odsek'' na katerem bi me rad videl :rolleyes: .V nedeljo letim do Zadra in nazaj,

se mi pridružiš :whistle:

Jaz bi se ti z veseljem pridružil. Da mi pokažeš kako finto iz "tehnike vožnje". :worship: Vendar dvomim, da bi se tebi dalo "spustiti na moj nivo" in voziti počasi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!