Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Mislem da je blo ta zrelih dovolj zaenkrat... .)

Ne ne, jih je treba naprej uničevat... Šele ko jih bodo nehal delat, bo zmaga naša :naughty:

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, jih je treba naprej uničevat... Šele ko jih bodo nehal delat, bo zmaga naša :naughty:

Snoč je bla zmaga moja...sm pršu zgodi domu :whistle: vsaj fotr tko prau :lol1:

PS:tm na ridah je na skalah polička...ti bom enkrat enga nastavi da vidm tvoj odziv :kva2: :lol1:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoč je bla zmaga moja...sm pršu zgodi domu :whistle: vsaj fotr tko prau :lol1:

PS:tm na ridah je na skalah polička...ti bom enkrat enga nastavi da vidm tvoj odziv :kva2: :lol1:

Pa a bi ti ris rat gledau akrobacije al ki :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa a bi ti ris rat gledau akrobacije al ki :naughty:

Največji fora bo k bom bil žleht do konca pa ti prazno naštimal...pa k boš že orng žejn ratu boš pogruntal da ni "tekočine"....

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, se že :headbang: , ker nisem mogel priti. Katere osnove je povedal P182 :hmm: ?

Vzrok temu vprašanju je površno branje: ne pravim, da bi bil Peter kaj povedal ali prikazal, ampak, da resnično obvlada stroj. Iz slednjega sem izvedel komentar, da je oseba, ki ima drugim kaj za podati (tehniko vožnje motorja).

Tako se lahko potolažiš, da nisi bil nič zamudil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za skrb

res rad zažigam še drugje :winkiss:

aja, od kje pa ti veš toliko o men?

alterpress

Bi rekel, da sem te bil moral parkrat videti, ne? :blink:

Bolje, da se ne trudiš brskati po spominu, ker se me ne moreš spomniti, saj me nisi bil opazil. Tudi sicer nisi praviloma kaj preveč pozoren na okolico oziroma bolje povedano, na to, da bi si poskušal ponazoriti ljudi ki te obdajajo kot osebnost. :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si pa bolj nov

vsaj na ridah nimam nč kej v spominu da bi tja zahajala črna ninja

no dobrodošel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si pa bolj nov

vsaj na ridah nimam nč kej v spominu da bi tja zahajala črna ninja

no dobrodošel

Nov? Hmm, na 600cm3 ninji sem že, uh, ja no, več kot 8 let.

Prva šestokubukašica je bila zelena. Zadnja, ki jo bom imel pa je ČRNA.

Vzrok ni tvoj spomin, na ride nisem nikoli kaj preveč zahajal; pred letošnjim letom sem bil tam 3X in to kakšne dve leti ali tri nazaj; letos sem šel ponovno po vsem tem času malo pogledati; in to je vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no upam da še kej prideš da se spoznamo :winkiss:

en predlog imam

jutri ČETRTEK the RIDE DAY-od 18h dalje

predlagam da se zberemo tja do 19:07 in gremo na obisk k PikiJapoku u Logatec(kakor sem ga razumela je reku da nas bo s pijačo že postregu oz postregla)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no upam da še kej prideš da se spoznamo :winkiss:

en predlog imam

jutri ČETRTEK the RIDE DAY-od 18h dalje

predlagam da se zberemo tja do 19:07 in gremo na obisk k PikiJapoku u Logatec(kakor sem ga razumela je reku da nas bo s pijačo že postregu oz postregla)

Res si neustrašna. Edino ne vem, če mi bo uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

bo kdo danes gor? Prosti večeru. Zdaj je pasje vroče. Nobenega motorista mimo moje hiše že cel dan.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali imaš v mislih kakšen poseben ''odsek'' na katerem bi me rad videl :rolleyes: .V nedeljo letim do Zadra in nazaj,

se mi pridružiš :whistle:

Evo, par minut oddiha. Kje sem ostal? :eek:

Tisti tvoj smiley, glede tega kje bi te rad videl, nekam sumljivo nedolžno mežika.

kakšen odsek bi se že našel, ni pa ravno v bližinah; ker pa sumim, da bi ga enako odvozil, si ni vredno delati še dodatnega dela. :chase:

Girox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res si neustrašna. Edino ne vem, če mi bo uspelo.

neustrašna???kva bi me pa lohk ustrašlo al se morem tebe bat :naughty:

čist možn da bom kej plela tam okol :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima pa pičkohvatni kombinezon :D

Girox: o pa še kako ti vrjamem, kar se osnov tiče.

Žal bolj izgleda kot je.

Berik je samo (barvni) dizajn. Ko se pride do tega, kako se prilega postavi in jo poudari, je daleč za Dainese (in še katero drugo znamko). Sede na motorju se te pomanjkljivosti ne vidijo, ko pa se nekdo vstane in naredi dva koraka se pokaže, da je bilo šivano v šivalnici, ki ni sestavni del podjetja; krojilnica je ravno tako "off-shore".

Berik je pač v lasti dizajnerja in ne modnega oblikovalca ali krojilnice, ta pa se ne ukvarja posebej s tem, kako kombinezon obleče različne tipe postav.

Postava Peroksidnega je taka, da mu bi moral odlično stati vsak vsaj spodobno krojen kombinezon; je visok in slok.

Ta kombinezon naredi veliko zadnjo plat, alla Jenifer Lopez, še posebej v primerjavi z rameni, hlačnice so ravno tako potrebne dodelave. Pri moških morajo biti boki ozki in ramena široka.

Upam, da si bo Peroksidni za potrebe "osvajanj" nabavil kakšen Dainese Laguna seca. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi rekel, da sem te bil moral parkrat videti, ne? :blink:

Bolje, da se ne trudiš brskati po spominu, ker se me ne moreš spomniti, saj me nisi bil opazil. Tudi sicer nisi praviloma kaj preveč pozoren na okolico oziroma bolje povedano, na to, da bi si poskušal ponazoriti ljudi ki te obdajajo kot osebnost. :rtfm:

In mene naj bi tvoj poskus analize moje osebnosti zanimal, ker.......

Te je stvar tako mučila, da si se odločil pamatovat tukaj na ms..?

Če je tako, bi mi lahko že v živo povedal, kaj in koliko te moti...

Velja za drugič

Sicer me pa gladko boli kurac in sem "debato" s tabo zaključil

lp, blondy

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal bolj izgleda kot je.

Berik je samo (barvni) dizajn. Ko se pride do tega, kako se prilega postavi in jo poudari, je daleč za Dainese (in še katero drugo znamko). Sede na motorju se te pomanjkljivosti ne vidijo, ko pa se nekdo vstane in naredi dva koraka se pokaže, da je bilo šivano v šivalnici, ki ni sestavni del podjetja; krojilnica je ravno tako "off-shore".

Berik je pač v lasti dizajnerja in ne modnega oblikovalca ali krojilnice, ta pa se ne ukvarja posebej s tem, kako kombinezon obleče različne tipe postav.

Postava Peroksidnega je taka, da mu bi moral odlično stati vsak vsaj spodobno krojen kombinezon; je visok in slok.

Ta kombinezon naredi veliko zadnjo plat, alla Jenifer Lopez, še posebej v primerjavi z rameni, hlačnice so ravno tako potrebne dodelave. Pri moških morajo biti boki ozki in ramena široka.

Upam, da si bo Peroksidni za potrebe "osvajanj" nabavil kakšen Dainese Laguna seca. :010

Lol

Se strinjam

Berik sux

Dainese je res daleč pred berikom

ps. dej še ti sliko svoje buče gor, da podam kakšno opazko

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol da kr gola pridem na ride predn se spravi še na moja oblačila :winkiss:

Očitno bo tako res bolje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno bo tako res bolje

Mogoče mu je pa kakšen blondi bejbo pofukal in prevzel...

Nikoli se ne ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol da kr gola pridem na ride predn se spravi še na moja oblačila :winkiss:

Bomo imeli drugi vsaj mir pred policaji, ko bodo imeli oči na tebi prilepljene. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol

Se strinjam

Berik sux

Dainese je res daleč pred berikom

ps. dej še ti sliko svoje buče gor, da podam kakšno opazko

Buče ali kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tem "pregovarjanjem" o oblačilih in nudistkah na motorju mi še vedno ni jasno, če kdo danes pride gor. Da vidim kaj lepega polaganja, pa še kakšno fotko pritisnem. :rolleyes:

:photo: :photo: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako zadnji posti šinfajo Berika. Pa bi prav rad videl boljši enodelec od tega, za vsaj približno enako ceno, kot sem ga jaz kupil pri uradnem prodajalcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!