Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Med tem "pregovarjanjem" o oblačilih in nudistkah na motorju mi še vedno ni jasno, če kdo danes pride gor. Da vidim kaj lepega polaganja, pa še kakšno fotko pritisnem. :rolleyes:

:photo: :photo: :photo:

Bo girox prišel s svojim "po meri" šivanim Dainese Kirishima in pokazal svoje super sposobnosti bremzanja(al kako to že gre)

in polaganja itd,,

skratka kje te skrivajo, da te ne ukradejo girox?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej.. ne mi škiljota pluvat ... za mojga škiljota sem skor petino plače dau :closedeyes:

dons me nau.. k je prevroče B)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako zadnji posti šinfajo Berika. Pa bi prav rad videl boljši enodelec od tega, za vsaj približno enako ceno, kot sem ga jaz kupil pri uradnem prodajalcu.

Saj ne šinfam, samo pravim, da je bolj usmerjen na dizajn kot na kroj oziroma to, kako se nosi. Dokler je Peroksidni na motorju izgleda super; ko se malo sprehodi, pa je drugo.

Sicer pa je potrebno probati na postavo, določen model Dainese dobro stoji 8 od 10 moškim; Berik pa 2 od desetih. Imam pa tudi jaz en precej drag Dainese, ki mi sploh ne stoji dobro,in še marsikomu drugemu ne, ker so zgrešili kroj, kasneje so zadevo dodelali.

Kombinezon je tudi modno oblačilo ne? Ni samo funkcija, drugače bi bili vsi enaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej.. ne mi škiljota pluvat ... za mojga škiljota sem skor petino plače dau :closedeyes:

dons me nau.. k je prevroče B)

petino, a celoletne :lol1: :lol1:

pravš prevroče, a se boš stopu :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petino, a celoletne :lol1: :lol1:

pravš prevroče, a se boš stopu :lol1: :lol1:

mi punčke praujo cukerček :lol1: sj vem da samo zarad tega k plačam pijačo

jutr se pa zna zgodit, da pridem... ti boš gor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no upam da še kej prideš da se spoznamo :winkiss:

en predlog imam

jutri ČETRTEK the RIDE DAY-od 18h dalje

predlagam da se zberemo tja do 19:07 in gremo na obisk k PikiJapoku u Logatec(kakor sem ga razumela je reku da nas bo s pijačo že postregu oz postregla)

Jst sm za- FOČK

najbol da kr gola pridem na ride predn se spravi še na moja oblačila :winkiss:

Vsaj enkrat ko ne bojo moje hlače v ospredju pozornosti :whistle: :whistle:

Dns se pride gor...po6uri prej sploh ne....zna se celo zgodit da se bom vleku gor do7ih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo girox prišel s svojim "po meri" šivanim Dainese Kirishima in pokazal svoje super sposobnosti bremzanja(al kako to že gre)

in polaganja itd,,

skratka kje te skrivajo, da te ne ukradejo girox?

Model Kirishima mi ni všeč, zato pozabi. Ni treba da si sarkastičen, saj pravim da se vse pomanjkljivostikroja poznajo prav zato ker imaš dobre telesne proporce: Če je nekdo debel za dva, potem razprava o krojih odpade. Jaz moram znatno bolj paziti kaj oblečem kot ti, ker sem majhen, žal.

Mojih vozniških sposobnosti pa nisem hvalil. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi punčke praujo cukerček :lol1: sj vem da samo zarad tega k plačam pijačo

jutr se pa zna zgodit, da pridem... ti boš gor ?

Maus, prjatu, do jutri je še daleč, je treba do takrat preživet. Mislim pa, da bom šel danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns se pride gor...po6uri prej sploh ne....zna se celo zgodit da se bom vleku gor do7ih :lol1:

sj se susko res tko vleče :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj se susko res tko vleče :lol1:

:angry: :angry:

suzi bi bil hitr gor če bi se mi dal gont...ni on tko k ti pa tvoj moped k se začneta topit pr več kt25 stopinjah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmeraj se kakšen najde, da najeda in pametuje. Sem se fino nasmejala, kar ste dons napisal.... :D Kar tko naprej....

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In mene naj bi tvoj poskus analize moje osebnosti zanimal, ker.......

Te je stvar tako mučila, da si se odločil pamatovat tukaj na ms..?

Če je tako, bi mi lahko že v živo povedal, kaj in koliko te moti...

Velja za drugič

Sicer me pa gladko boli kurac in sem "debato" s tabo zaključil

lp, blondy

Oprosti, no. Mislim! Človek ti razloži, zakaj me neimaš v spominu, ti pa se užališ!?!

kako bi lahko bil delal analizo osebnosti, če pa s teboj nisem govoril? Za analizo je potreno človeka prej dodobra spoznati.

Kako si prišel do tega, da me glede tebe nekaj moti je ravno tako misterij.

Samo razložil sem vprašanje drugega glede barve tvojih las. To, da si jih boš uničil, pa ti lahko pove vsaj tvoj osebni zdravnik ali spec.dermatolog.

Moji prjateljici so frizerke tako zažgale lase, da so se po enem mesecu začeli lomiti in se je morala radikalno ostriči.

:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmeraj se kakšen najde, da najeda in pametuje. Sem se fino nasmejala, kar ste dons napisal.... :D Kar tko naprej....

Jap...novinci....vedno morajo moralizerat in bit pameten....ko bi kdo vedu da je nekdo10 strani nazaj enako čvekal :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, no. Mislim! Človek ti razloži, zakaj me neimaš v spominu, ti pa se užališ!?!

kako bi lahko bil delal analizo osebnosti, če pa s teboj nisem govoril? Za analizo je potreno človeka prej dodobra spoznati.

Kako si prišel do tega, da me glede tebe nekaj moti je ravno tako misterij.

Samo razložil sem vprašanje drugega glede barve tvojih las. To, da si jih boš uničil, pa ti lahko pove vsaj tvoj osebni zdravnik ali spec.dermatolog.

Moji prjateljici so frizerke tako zažgale lase, da so se po enem mesecu začeli lomiti in se je morala radikalno ostriči.

:surrender:

Če še ne veš, niso vse frizerke dobre.... Povej kolegici, da nej ne zbira frizerja glede na denar, ampak na kvaliteto storitev.... Jst se barva že zelo dolgo pa nimam nobenih problemov z lasmi, zato ker imam super frizerko, ki ve kako in kaj....

Oprosti, ker se vtikam v tuje zadeve...

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...novinci....vedno morajo moralizerat in bit pameten....ko bi kdo vedu da je nekdo10 strani nazaj enako čvekal :headbang: :headbang:

:whistle: Ma je fino...

se smejim že pol ure....

tak da kar tko naprej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še ne veš, niso vse frizerke dobre.... Povej kolegici, da nej ne zbira frizerja glede na denar, ampak na kvaliteto storitev.... Jst se barva že zelo dolgo pa nimam nobenih problemov z lasmi, zato ker imam super frizerko, ki ve kako in kaj....

Oprosti, ker se vtikam v tuje zadeve...

No problem. Vsako barvanje uničuje proteinsko strukturo las.

Samo lasišče pa izredno trpi; posledice so pri nekaterih ženskah vidne šele po 50 letu (strokovne raziskave).

Vsekakor imaš res bujno ognjene lase; škoda, da je na motorju potrebna čelada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No problem. Vsako barvanje uničuje proteinsko strukturo las.

Samo lasišče pa izredno trpi; posledice so pri nekaterih ženskah vidne šele po 50 letu (strokovne raziskave).

Vsekakor imaš res bujno ognjene lase; škoda, da je na motorju potrebna čelada.

Uff... 50 let... če jih samo pol tok še doživim, pa bom srečna. druga polovica pa nej ostane za koga drugega....

Ja dobr da je, pa da jo imam vedno na glavi, ker drugače se bi še vame spotaknu, kake lase imam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff... 50 let... če jih samo pol tok še doživim, pa bom srečna. druga polovica pa nej ostane za koga drugega....

Ja dobr da je, pa da jo imam vedno na glavi, ker drugače se bi še vame spotaknu, kake lase imam....

Raje ne, sumim, da obvladaš borilne veščine. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje ne, sumim, da obvladaš borilne veščine. :ninja:

Ja obvladam vse ta hude besede... :grim

Hvala da si me spravu v dobro voljo danes.....

lep dan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala da si me spravu v dobro voljo danes.....

lep dan....

spet sm zvisu :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne šinfam, samo pravim, da je bolj usmerjen na dizajn kot na kroj oziroma to, kako se nosi. Dokler je Peroksidni na motorju izgleda super; ko se malo sprehodi, pa je drugo.

Sicer pa je potrebno probati na postavo, določen model Dainese dobro stoji 8 od 10 moškim; Berik pa 2 od desetih. Imam pa tudi jaz en precej drag Dainese, ki mi sploh ne stoji dobro,in še marsikomu drugemu ne, ker so zgrešili kroj, kasneje so zadevo dodelali.

Kombinezon je tudi modno oblačilo ne? Ni samo funkcija, drugače bi bili vsi enaki.

Fuck :worship: :worship:

Toliko govorenja, kako izgledam, kadar se peljem, kadar se sprehajam... what the fuck?!?

konec koncev, pa imam kombinezon za vožnjo in ne sprehode..

ti ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res je prov zanimivo tole branje

drugače pa danes se nas je nekaj kar nabralo,tud fajn smo se nasmejali

snoopyju hvala za red bull cofu pa za čokolado

se vidmo jutr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Pozdrav. Lepo vas je bilo spoznati, čeprav sem bil bolj tih, je pa zato moja 2t raketa bla mal bolj (tečno) glasna. Supr ste (čeprav sm samo poslušal). Pridem še kdaj.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!