Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

aja to je pa druga stvar, sem mislila da si stvar posplošil in da je bilo mišljeno za vse nesreče. no pa še za moj primer - bil je udeležen tudi avtomobilist.

peace :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:closedeyes: a niste vi vsi skupaj malce :topic: ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, mišljeno je bilo v tem oz. takem primeru: ko se pobereš in ugotoviš, da si cel... In ko mine prvi šok in prva bolečina, ugotoviš, da si naredil bedarijo pred publiko.

pa smo tam... polno govora o užitkih pri polaganju v ovinke oh in sploh, na

koncu pa ugotavljate, da vse to zaradi publike in ne za svoj gušt..... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, filozofirajte kje drugje... tuki je o srečanjih na Ridah, o tem, kdaj se naslednič dobimo, kdo bo prnesu musko, kdo sendviče s pariško, kdo bobipalčke in kdo bo dežurni z metlo na ovinku... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a un s renoult 5 a je bla bele barve pa cerknca grb in tip z črnimi dredi?

ne bil je temne barve...sej je na sliki za poškodovano R6

ja, filozofirajte kje drugje... tuki je o srečanjih na Ridah, o tem, kdaj se naslednič dobimo, kdo bo prnesu musko, kdo sendviče s pariško, kdo bobipalčke in kdo bo dežurni z metlo na ovinku... :P

evo mene..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šla mal prečekitat zadevo,metle nikjer,folka pa tud ne,sicer se mi je pridružil en motorist čeprav z avtom je blo vsen prijetno mal pokramljat o motorističnih stvareh,na vrh je stal celo avtoradar tako rekoč že znan fiat bravo al brava un tadolg rdeče barve,pojma nimam kaj je delal na tavrhnem ovinku k tam itak več k 50 ne gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šla mal prečekitat zadevo,metle nikjer,folka pa tud ne,sicer se mi je pridružil en motorist čeprav z avtom je blo vsen prijetno mal pokramljat o motorističnih stvareh.

Mislim Sanda, kolega iz motosveta imenuješ "en motorist", ccc :D Hehe, no danes z avtom, ju3 pa že z motorjem, komaj čakam! Ima še kdo drug ju3 namen kaj okoli rid hodit? Jaz bom tam pomoje okrog 17. ure, vsaka družba dobrodošla! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ima še kdo drug ju3 namen kaj okoli rid hodit? Jaz bom tam pomoje okrog 17. ure, vsaka družba dobrodošla!  :)

... po vsej verjetnosti priraketirajo Matic, Bladzo in Gregs okoli 18:00... mogoče kakšno minutko prej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa okol 13h SymRu z traktorjem ...

No dj Sym :wub: če boš kakšn ponos

najdu kje na tleh... je baje men dol padu... :slap: :lol:

pa kakšno dobro besedo reč zame ...

da se mi nau treba cel poletje po avtocest na morje vozt... :lol1:

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam tri kufre - ker vem, da si zlooo ponosna, upam, da bo dost placa v njih :P ti ga pripeljem - ampak kam? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Profijev???

Tadej

Definicija profijev- Ljudje ki peljejo svoje motorno kolo po kolenu skozi ovinek

Definicija "po kolenu"- da nagnes motor toliko da z svojim kolenom drajsas s scitnikom po asfaltu

Tko nekak :yea1:

LP, ROck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definicija profijev- Ljudje ki peljejo svoje motorno kolo po kolenu skozi ovinek

Definicija "po kolenu"- da nagnes motor toliko da z svojim kolenom drajsas s scitnikom po asfaltu

Tko nekak  :yea1:

LP, ROck

al pa sam pozerji :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definicija profijev- Ljudje ki peljejo svoje motorno kolo po kolenu skozi ovinek

Definicija "po kolenu"- da nagnes motor toliko da z svojim kolenom drajsas s scitnikom po asfaltu

Tko nekak  :yea1:

LP, ROck

Ja to vem. In profiji delajo to na Grobniku.

Kdor pa dela to po navadni cesti, sploh pa še, če mu gre nasproti avtomobil, zame ni profi, ampak navadna budala. Kaj sledi vprimeru padca si lahko predstavljamo - novica v črnem forumu.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislil nekje enako napisati kot tadej.

profiji takih stvari ne pocnejo na cesti in po moznosti v prometu. vedeti kdaj kaj kje kako zakaj je tudi ena od odlik profija. samo vsak po svoje in ne v moji blizini. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej, ko se bo kdo stegnil, bomo lahko njegovim svojcem pokazali video kaj so počeli. Čist tko za info, ko jih bo zanimalo, zakaj so pokopali svojega otroka.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislil nekje enako napisati kot tadej.

profiji takih stvari ne pocnejo na cesti in po moznosti v prometu. vedeti kdaj kaj kje kako zakaj je tudi ena od odlik profija. samo vsak po svoje in ne v moji blizini. :)

Se opravičujem za zlorabo besede "profi". Moram iti v prihološko čistilnico... ali pa mogoče kakšna alternativa (300km/hnasuzieqantiprofipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se pa res kej narišem gor

Najbujš d si neseš šotor gor in se kar namestiš na zunanjem delu ovinka tm u hosti pa preživiš poletje :lol: Sej si več tm ku doma :P

Za vikend pridem kej pogledat gladiatorje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!