Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ja kok si pa ti brihtna bučka... a to vsakega tipa tko natančno prečekiraš, kako mu kombinezon na določenih mestih stoji pa to? Si v Tiffany že včlanjen?

Tiffany? Je podjetje s sedežem na

727 Fifth Avenue

New York, NY 10022

UNITED STATES

Phone: (212) 755-8000

Fax: (212) 605-4465

poleg draguljarstva se ukvarja z izdelavo nakita po lastnem dizajnu iz plemenitih kovin.

Ustanovil Charles Lewis Tiffany in John B.Young v New Yorku 1837 leta.

kako se lahko včlaniš v podjetje? Zamešal si z romanom Zajtrk pri Tiffaniju; po katerem je bil posnet film.

Sklepam, da imaš težave z branjem; če bi znal ne bi flancal neumnosti; mimogrede, ostali člani so napisali mnenje o tem, kako mu stoji kombinezon. Nauči se brati. jaz sem ocenjeval znamko Berik, in še to, ker sem dva meseca nazaj gledal, da bi si enega kupil zase, pa mi ni dobro padel.

Jasno? ali rabiš slovar slovenskega knjižnega jezika.

Tvoji obračuni s čefurji in tipčki ter slinjenjem okoli kombinezonov, v katere se ti ne moreš spraviti niti s pomočjo žlice za čevlje kot tema ne spada v Kačje ride. :topic: :topic: :topic: :topic:

danes zvečer ne pozabi vzeti svojega kasetofona in se pridružiti lastni klapi s katero boš okoli tabornega ognja pel žalostinke o zatonu Kelly family. In naložite dobro na ogenj, da vas bo dim uspešno insekticiral (da bolhe in uši, ki so se nabrale od zime, krepajo na licu mesta; če jih od vašega petja ne bo predtem vzelo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe tema ratuje vse bolj ¨rumena¨. Matr se nasmejim, ni kaj-blo že dolcajt brat sam o ¨zmenkih¨ na ridah :):):):). Je pa v današnjih cajtih tako, da večino stvari sploh ne kupiš, ampak ti jih prodajo(reklama, image, stereotipi, ....) .

Objektiven bit ob vsem tem bombardiranju z informacijami :yea1: ? Zadnjič na plakatu vidu eno fejst, pa je dejansko bla reklama za gradbeni material(ni velik manjkal, da bi po vrečo cementa letu :D).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mene si mogu zih kje srečat sem ravno ta čas tam okol plužla

Žal ne, dans pa Pikija pozdravte :OK:

Si v Tiffany že včlanjen?

Nikad se ne zna . . . . :lol1: :lol1: :lol1:

(good target)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiffany? Je podjetje s sedežem na

kako se lahko včlaniš v podjetje? Zamešal si z romanom Zajtrk pri Tiffaniju; po katerem je bil posnet film.

Sklepam, da imaš težave z branjem; če bi znal ne bi flancal neumnosti; mimogrede, ostali člani so napisali mnenje o tem, kako mu stoji kombinezon. Nauči se brati. jaz sem ocenjeval znamko Berik, in še to, ker sem dva meseca nazaj gledal, da bi si enega kupil zase, pa mi ni dobro padel.

Jasno? ali rabiš slovar slovenskega knjižnega jezika.

Ne, mislil sem nek klub v Ljubljani, v katerem se zbirajo tipi, ki jim je zelo poemmbno, kako stojijo oziroma "padejo" oblačila :naughty:

"A pa te n'č ne mot', k' je tok' uroče u tehle usn'enih cun'cah?" :lil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kos i čeh, pa si nisi pred tem urnika dežurstev iz te teme dol potegnil in sprintal..

Baje bodo na naslednjem motozboru talali letake s tem, kdo kater dan dežura in s kakim nagibom zna ovink spelat!!! :evilgrin:

Ao , me veseli da prebereš vse poste, tako lahko pametno ubaciš svojo domislico.

RIDE ZAPRET,samo piknike imet. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes je bil pa super dan na Ridah. Najprej mal razpeljevanja gor in dol z bikerjem77, pol pa mal debate ob strani, z ostalimi člani. Hvala Dexu, ki nam je vsem lepo pripeljal mal osvežitve.

Skratka navdušen :OK:

Pa dobra družba tudi kasneje v Logatcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, lepo vas je bilo videti po dolgem času.

Osa: Ob tebi ne rabimo fotografa. :P

Sanda: prijetno in osvežujoče ;)

Condor: evo, pa sva se izmenjala :S

Mouse: hja, vse najboljše, a ne... ampak, naslednjič sm na vrsti JAZ!!! :hmm:

Snoopy: si me varal cel teden s "ta zrelim"... :slap:

Polona: sem se prepričal, da nisi zgolj nagajivi duhec... me je že skrbelo. :hmm:

Irenčko: za spremembo enkrat zamudila...

in še dva, ki jih nisem prepoznal po nickih...

Hvala za dobro družbo in upam, da se kmalu spet vidimo na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes je bil pa super dan na Ridah. Najprej mal razpeljevanja gor in dol z bikerjem77, pol pa mal debate ob strani, z ostalimi člani. Hvala Dexu, ki nam je vsem lepo pripeljal mal osvežitve.

Skratka navdušen :OK:

Pa dobra družba tudi kasneje v Logatcu.

Razpeljevanje... Ostalo pa še pride :)

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=341_294

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mojgap sta dve osebi, ki sta ponavadi v dvoje na cesti. Na ridah potem moj "izstopi" in opazuje gap pri akciji. Ker me pa danes ne bo zraven, da bi lahko imela vse "pod kontrolo" :whistle: , naprošam Bikerja 77, da mal nadzoruje situacijo. :blush:

A si prepričana da tapravega naprošaš, da nadzoruje situacijo, kadar te ni zravn... :grrr

Sta bla oba zelo pridna.... sta počasi vozila, vsaj nazaj proti logatcu..... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, mislil sem nek klub v Ljubljani, v katerem se zbirajo tipi, ki jim je zelo poemmbno, kako stojijo oziroma "padejo" oblačila :naughty:

"A pa te n'č ne mot', k' je tok' uroče u tehle usn'enih cun'cah?" :lil:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polona: sem se prepričal, da nisi zgolj nagajivi duhec... me je že skrbelo. :hmm:

Nagajivi duhec??? zakaj že??? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irenčko: za spremembo enkrat zamudila...

neč nwm.. hehe, šiht kriu ne da miru :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja vsaj takrat, ko smo se vračali sva bila pridna ja :naughty:

Piki sem se pozabil predstaviti,"mojgap" je moj nickname-Aprilia paše zraven. Se opravičujem.

Pa še zahvala Gandiju za super slikce najinega "razpeljevanja". Odlične kot vedno!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neč nwm.. hehe, šiht kriu ne da miru :whistle:

Dons je bla res gužva gor :whistle:

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si prepričana da tapravega naprošaš, da nadzoruje situacijo, kadar te ni zravn... :grrr

Upanje ostaja ... bom pa drugič tebe prosila. :P

Sta bla oba zelo pridna.... sta počasi vozila, vsaj nazaj proti logatcu..... :blush:

Sem slišala ja, da se je do takrat že ves adrenalin sprostil. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je bla res gužva gor :whistle:

ma ja, sm pršla le na čvek u logatec... bom drug četrtk upam d bl pridna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rit... sj si se fočku, zj pa rep med noge a :naughty:

A ni "najlepši" no, dej Irencko ti povej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!