Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

mal je bil..sam nekej se mu je roka tresla..nekej ga je ograja zafrkavala :whistle:

Ja una ograje je tko...jebena :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja una ograje je tko...jebena :rolleyes:

Ja ane...k hočeš it mim se kr pred tabo postavla :lol1:

Kaj pol bo kj s kampingom?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ane...k hočeš it mim se kr pred tabo postavla :lol1:

:lol1:

Kaj pol bo kj s kampingom?? :D

Ja ne vem. Jaz sem za sam povejte kdaj, da dopust vzamem. :lol:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Ja ne vem. Jaz sem za sam povejte kdaj, da dopust vzamem. :rolleyes:

Pa gumo zamenat :grim

Sj ni slaba ideja...morje je bliz, gore tut, grobnik tut... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi se zahvalu tistemu, ki nam je na ridah danes častil sladoled. Je bila prijetna ohladitev. Hvala! :grupni:

ni blema tud drugič če bom gor in pri volji do lizanja :yes:

sam da vam je teknilo.

L.P. cof

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je bo full motoristov gor, kdo prav, da se ni nč dogajal??? :evilgrin:

pizda je pa blo folka dns gor--->jst pa brez motorja pizdu matr (se vidmo u bližnji prihodnosti ko prpelm mašino domov hehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda je pa blo folka dns gor--->jst pa brez motorja pizdu matr (se vidmo u bližnji prihodnosti ko prpelm mašino domov hehe)

Meni pa ni zneslo danes prit, cel dan sraufal motor :wacko:

Vidim, da je kar bilo ljudstva. Bo jutri kdo gor, pridem mal pogledat, imam nekaj nadomestnega trenutno v garazi :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem tukaj!

V petek zvečer sem šel mimo, pa je bilo skoraj prazno. Kaj imate taglavno samo ob četrtkih?

No, prav Ridaše bi nekaj vprašal. Se opravičujem, da bom malo dolg.

V petek je ob cesti, kjer se vsi ustavijo, stal eden taostrih z Grobnika v živo rumeni majici in se menil z nekom v kombinezonu. Žal ga ni bilo več ko sem obrnil in prišel nazaj. Ostali tam glede njega niso vedeli in so rekli naj vprašam kar tukaj.

Zadnjič sem šel na Grobnik tako malo pogledati. Ena od ekip je imela športno mašino za katero bi rekel, da je videla že vse možno. Z njo so se nekaj vzpenjali na zadnje kolo. No in ti zraven teh profičev pride ta z rumeno majico, se ustavi in da svoja očala v roke dvakrat večjemu tipu v kombinezonu, ki je prišel z njim. Na mašino je lezel kot na kamelo. Ekipa se je režala, meni pa ni štekalo.

Dal jo je na zadnje kolo skoraj v vertikalo. Isto je naredil še na prednjo gumo! Ne vem če se razume, z motorjem je plesal, večkrat po zadnji in po sprednji gumi, kot da ga ima na špagah. Če ne bi gledal tja, bi mi ušlo, ker je motor vozil samo, da se je vzpel. 300kil pokonci na prednji gumi v vertikalo! Majhen je tako, da pride do tal samo s prsti na nogah.

Zleze dol in gre nazaj z visokim tipom lepo naprej nastavljati vzmetenje na njegovi novi Yamahi YZF-R1.

Zraven mene je bil en Hrvat v srednjih letih in ta mi je pravil, kaj se je zgodilo nekaj let nazaj. Na Grobnik je prišla ena večja skupina dol s hrvaške obale, taboljše mašine in vse tako. Nemogoče so se obnašali, izivali druge z nevarno vožnjo, itd. Eden od specialcev se potiho priplazi do tega v rumenem in nato zabije do konca in švigne tako blizu, da je tega skoraj vrglo po tleh. Tip? Nič.

Potem je bilo neko tekmovanje in ta jih komplet sesuje. V preimerjavi z njimi je zgledalo kot da vozijo bicikle in še z manevri jih je zajebaval v glavo.

Ko so bili kasneje vsi na kupu, ti ta lepo pride, se ljubeznivo smehlja in vse tako. Vsi so mislili, da jim bo zdaj dal pod nos. Ne, sploh ni niti omenil, kot da ni bilo nič, ali da bi klel ali kričal, ne samo »sunce se je smrknilo al pomračilo« ne vem točno ponovit. V glavnem jih je tako razsul, da se ni nobeden več en lep čas naslikal na Grobnik, problemov pa tudi niso več nikoli delali. Zadevo so slišali vsi ki so bili tisti dan tam, napalm bomba.

Ta Hrvat je rekel, da se je samo par ljudem sanjalo kaj se pripravlja, ko je šel tekmovat, ker se ga sicer ni dalo spraviti gor na nobeno tekmovanje in je ponavadi peljal zase, če se je dalo brez drugih na progi.

Da je bilo kot v zlatih časih Grobnika. Menda je še parkrat nekaj peljal z nekimi tujci, ki so zase zakupili cel Grobnik in to z njihovimi mašinami in je glih tako vodil.

Ko sem naslednjič spraševal po njemu sem komaj našel nekoga, ki pa je rekel, da ga zadnjih par let ni menda skoraj nič videti, razen nekaj prejšnje leto, da je spravil na progo tistega z Yamaho YZF-R1 ki je nek grozno močen podjetnik.

Kaj ve kdo od klape tukaj, kdo bi bil? (majhen, bolj suh, ima podolgovata očala in nov temnoplav Opel GTC- Astro z dvemi vrati KP-P1-0?? 46 ali 64 s pokrovi na kolesih).

Mislim, kje se pa ta ponavadi vozi z motorjem? Tako, da malo vidim.

Razmišljamo, da bi nas šlo enih par malo na Grobnik, pa bi se mogoče kaj zmenil še z njim.

Se že vnaprej zahvaljujem.

Uroš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoč ob 8,15,ni blo nobenga več samo en je sliku en ovink niži.Pa lih prou se je ohladilo, da se je dalo zdržat .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ve kdo od klape tukaj, kdo bi bil? (majhen, bolj suh, ima podolgovata očala in nov temnoplav Opel GTC- Astro z dvemi vrati KP-P1-0?? 46 ali 64 s pokrovi na kolesih).

Modela poznam na videz.. Na motorju ga se nisem videl in po pravici povedano si ga niti ne predstavljam. Me pa nekaj zanima.. Ce ne ves kdo je kako potem ves celo registrsko? Jaz ne hodim okoli in si memoriziram registrske neznancev, v primeru da bi kdaj rabil. Sklepam, da tudi ti ne :) Nekaj mi smrdi pri tej zgodbici, mislim da se bo se kateri ridas, ki omenjenega tipa pozna strinjal z mano :whistle: Snoopy, flejm, osa, condor..?? :rolleyes: Oziroma tako bom rekel.. Lahko sem tudi napacno precenil, ampak doler ga ne vidim na motorju ne kupim napisanega :D

LP, DeX

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modela poznam na videz.. Na motorju ga se nisem videl in po pravici povedano si ga niti ne predstavljam. Me pa nekaj zanima.. Ce ne ves kdo je kako potem ves celo registrsko? Jaz ne hodim okoli in si memoriziram registrske neznancev, v primeru da bi kdaj rabil. Sklepam, da tudi ti ne :) Nekaj mi smrdi pri tej zgodbici, mislim da se bo se kateri ridas, ki omenjenega tipa pozna strinjal z mano :whistle: Snoopy, flejm, osa, condor..?? :rolleyes: Oziroma tako bom rekel.. Lahko sem tudi napacno precenil, ampak doler ga ne vidim na motorju ne kupim napisanega :D

LP, DeX

Se popolnoma strinjam, tip mi deluje da se ni vozil z motorja močnejšega od 50ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kdo zj na ridah kej? jst grm na en obhod, pole pa na šiht :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kdo zj na ridah kej? jst grm na en obhod, pole pa na šiht :headbang:

"Eni smo na šihtu", pa ne mormo zdej na ride :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa zj frčim, pol pa na šiht ja... :headbang: mi je že kr vroče :whistle:

ajdi, se kej vidjamo k se zagledamo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam, tip mi deluje da se ni vozil z motorja močnejšega od 50ccm.

hvala za odgovor.

sem šel z motorjem za njim pa je zavil na avtocesto. :D mislim da je iz kopra, sonce na tablci. vidim da mi vseeno ni zbežsl, kdaj pridem mimo pogledat če je tam?

Glede 50 kubikov se strinjam. saj pravm da je lezu gor na motor kot na kamelo, sem mislu da mu bodo lujtra prnesli. In še udobno se je popravu, kot v fotelju.

Ej , tip je res model. Misliš da hodi v kozmetični?

ko sem sprašavu po njem so se mi vsi nekam čudno režali. še čez avto so sami vici. sm vidu zakaj, njemu bi prej pripisu mercedes.

kakšn je pa v živo ta model?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor.

sem šel z motorjem za njim pa je zavil na avtocesto. :D mislim da je iz kopra, sonce na tablci. vidim da mi vseeno ni zbežsl, kdaj pridem mimo pogledat če je tam?

Glede 50 kubikov se strinjam. saj pravm da je lezu gor na motor kot na kamelo, sem mislu da mu bodo lujtra prnesli. In še udobno se je popravu, kot v fotelju.

Ej , tip je res model. Misliš da hodi v kozmetični?

ko sem sprašavu po njem so se mi vsi nekam čudno režali. še čez avto so sami vici. sm vidu zakaj, njemu bi prej pripisu mercedes.

kakšn je pa v živo ta model?

Glede kozmeticnega ne vem, je pa zelel alkoholne robcke za umit roke, po tem ko nam je pomagal zvlec en motor iz jarka :)

Je pa res, da je bil takoj pripravljen pomagat, to cenim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se dons pelu okol 8ih čez ride pskor nobenga nikjer...edin eni čoperisti k so se že odpravlal :krneki: aja pa edn je en ovink naprej od the ovinka sliku motoriste, kdo od tuki :whistle:

A sm te ujeu? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor.

sem šel z motorjem za njim pa je zavil na avtocesto. :D mislim da je iz kopra, sonce na tablci. vidim da mi vseeno ni zbežsl, kdaj pridem mimo pogledat če je tam?

Glede 50 kubikov se strinjam. saj pravm da je lezu gor na motor kot na kamelo, sem mislu da mu bodo lujtra prnesli. In še udobno se je popravu, kot v fotelju.

Ej , tip je res model. Misliš da hodi v kozmetični?

ko sem sprašavu po njem so se mi vsi nekam čudno režali. še čez avto so sami vici. sm vidu zakaj, njemu bi prej pripisu mercedes.

kakšn je pa v živo ta model?

Mu boš vsilil kako ženitno ponudbo, ko ga tako iščeš? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo danes?

najverjetneje uletiva mal gor pogledat z kondorjem!!!!upam da se vidmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!