Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Pičim jst od doma...je treba prej u PO na kofe pa po cigarete... :whistle: :whistle:

se ga vidjamo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a z avtom lahko pridem???? Mi je fotr dušilce nazaj dal, pa ima zdej obupen zvok in se ne morem vozit..... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a z avtom lahko pridem???? Mi je fotr dušilce nazaj dal, pa ima zdej obupen zvok in se ne morem vozit..... :angry:

Lahko z autom, kolesom, peš, ...

Samo malo si zamudila :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a z avtom lahko pridem???? Mi je fotr dušilce nazaj dal, pa ima zdej obupen zvok in se ne morem vozit..... :angry:

zakaj pa nisi pršla z avtom!?sej ni prepovedano!sam da se nemorš vozit z motorjem zaradi dušilca pa mi negre v glavo!!!!!???????kva sploh ima tvoj oče z motorjem da šari po njem???a je njegov???!!!!če je njegov pol pa punčka hitr dinarčke pa kupit svojga,pol pa nebo očka več šaru po njem,pa še avspuhe mu lohk zapleniš!!!!in to GRATIS!!!!če se nemotim zapovrh so AKRAPOVIČ-evi,že tuki boš pršparala!!!!!POL PA SE BOŠ LOHK VOZILA K BO VESELO POKAL!!!!!!pozdrav pa uživi!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa nisi pršla z avtom!?sej ni prepovedano!sam da se nemorš vozit z motorjem zaradi dušilca pa mi negre v glavo!!!!!???????kva sploh ima tvoj oče z motorjem da šari po njem???a je njegov???!!!!če je njegov pol pa punčka hitr dinarčke pa kupit svojga,pol pa nebo očka več šaru po njem,pa še avspuhe mu lohk zapleniš!!!!in to GRATIS!!!!če se nemotim zapovrh so AKRAPOVIČ-evi,že tuki boš pršparala!!!!!POL PA SE BOŠ LOHK VOZILA K BO VESELO POKAL!!!!!!pozdrav pa uživi!!!!

hmm, sploh ne vem na kaj naj najprej odgovorim. Zaradi dušilca je duči ratu k rižotko, in mi je čudn!!!! Oče je dal pa zato dušilce notr, ker se je šel v nedeljo z mojim pelat, ker se mu z njegovim ni dalo in so ga policaji ustavl in mu težil sam zarad tega, ker ni imel dušilcev notr!! Pa nimam akrapoviča!!! Mam kar termignoni, nismo vsi odvisni od akrapoviča. Pa motor mi ni oče kupil, ampak sm si ga sama, tak da ....... brez takih komentarjev, ker jih ne maram.

Dons pa nism šla na ride, ker sem imela v firmi še veliko dela in mi ni zneslo vmes še na ride it pogledat.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, sploh ne vem na kaj naj najprej odgovorim. Zaradi dušilca je duči ratu k rižotko, in mi je čudn!!!! Oče je dal pa zato dušilce notr, ker se je šel v nedeljo z mojim pelat, ker se mu z njegovim ni dalo in so ga policaji ustavl in mu težil sam zarad tega, ker ni imel dušilcev notr!! Pa nimam akrapoviča!!! Mam kar termignoni, nismo vsi odvisni od akrapoviča. Pa motor mi ni oče kupil, ampak sm si ga sama, tak da ....... brez takih komentarjev, ker jih ne maram.

Dons pa nism šla na ride, ker sem imela v firmi še veliko dela in mi ni zneslo vmes še na ride it pogledat.

lp

Sami izgovori :closedeyes:

A bo jutr kdo gor??Pridem s kolesom pa da ne bom zastonj hodu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami izgovori :closedeyes:

A bo jutr kdo gor??Pridem s kolesom pa da ne bom zastonj hodu :whistle:

zakaj pa s kolesom?

jest pridem dva kroga narest..aja vreme se baje nekej poslabša..drgač pa zihr v četrtek..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami izgovori :closedeyes:

A bo jutr kdo gor??Pridem s kolesom pa da ne bom zastonj hodu :whistle:

če greš ti s kolesom, pol grem pa tud jst.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa s kolesom?

jest pridem dva kroga narest..aja vreme se baje nekej poslabša..drgač pa zihr v četrtek..

če greš ti s kolesom, pol grem pa tud jst.....

pol pa tut jest pridem s kolesom

Oba sta lažnivca....tko k jst :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pfaaaa...ne moreš vrjet...smo celo na 500ti strani...mater smo dobri :kva2:

Kaj pol jutr??S kolesi al s konji??

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pfaaaa...ne moreš vrjet...smo celo na 500ti strani...mater smo dobri :kva2:

Kaj pol jutr??S kolesi al s konji??

:whistle:

z dežniki :whistle:

pa 200 strani je tvojih :P

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pfaaaa...ne moreš vrjet...smo celo na 500ti strani...mater smo dobri :kva2:

Kaj pol jutr??S kolesi al s konji??

:whistle:

Z dežnikom pa enim oslom na pedalih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z dežniki :whistle:

pa 200 strani je tvojih :P

bom to vzel kot poklin :naughty: :rolleyes:

PS:a je tko hudo no... :unsure:

jst pridm s parimi konji :whistle:

A konjušnco maš tut doma??al maš par konjev v tistem mlinčku za kofe??do gor se bo glih skuhal...jst prpelem "mleko" :naughty: :naughty:

Z dežnikom pa enim oslom na pedalih :naughty:

To vidiš več nas bo, lepše bo

(oslovmislempress)

:kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, sploh ne vem na kaj naj najprej odgovorim. Zaradi dušilca je duči ratu k rižotko, in mi je čudn!!!! Oče je dal pa zato dušilce notr, ker se je šel v nedeljo z mojim pelat, ker se mu z njegovim ni dalo in so ga policaji ustavl in mu težil sam zarad tega, ker ni imel dušilcev notr!! Pa nimam akrapoviča!!! Mam kar termignoni, nismo vsi odvisni od akrapoviča. Pa motor mi ni oče kupil, ampak sm si ga sama, tak da ....... brez takih komentarjev, ker jih ne maram.

Dons pa nism šla na ride, ker sem imela v firmi še veliko dela in mi ni zneslo vmes še na ride it pogledat.

lp

ja polonca,oprosti glede avspuhov za motor pa nisem reku,da ti ga je oče kupil!!!svaka čast da je motor tvoj!!!pač sem sklepal napačno!!!glede zvoka motorja pa tud te razumem,stvar navade,ker pol je vse nekaj drgač!!!!lep pozdrav,pa ne se jezit!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja polonca,oprosti glede avspuhov za motor pa nisem reku,da ti ga je oče kupil!!!svaka čast da je motor tvoj!!!pač sem sklepal napačno!!!glede zvoka motorja pa tud te razumem,stvar navade,ker pol je vse nekaj drgač!!!!lep pozdrav,pa ne se jezit!!!!

Ti si jih pa prov iščeš...a te yamaha ni izučila da se ne smeš z ženskam zajebavat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr si se v soboto pelala mislm da so vsi konji pocrkal. :lol1:

:worship: :worship:

:lol1: :lol1: :kva2:

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tej izjavi sem se pa tud jaz pošteno nasmejala

ti...nism vedu da ženske(dobesedno)padajo nate...oz.ti na njih

vidusmslikcepress

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak mal jz nisem na nobeno pala

ena se je sam mal usedla name

druga pa me je mal zajahala :naughty:

drgač pa kr prijetno zanimivo doživetje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!