Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

al pa sam pozerji  :eek:

Roly, ... maš pivo v dobrem, .... ammm profiji?

Išče se boljša definicija, razen te "po planinskem ovinku po kolenu zarad ega".

Zoolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, sam men so zakon te ride, jst osebno bi lahko gor sedel 4 ure, ce pridem z motorjem ali pa z avto mal pogledat.....

Ja in kdo ti brani? Kot je bilo že zgoraj napisano: lahko tudi manjši šotor postaviš in žar s čevapi ... :grim :grim

Drugače pa: napisano že 1240-krat: CESTA NI DIRKALIŠČE! Enim to ne gre v račun, ni kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa: napisano že 1240-krat: CESTA NI DIRKALIŠČE! Enim to ne gre v račun, ni kaj.

Kdo pa pravi da je cesta dirkalisce.....sam se nisem vidu da bi prislo do prehitevanja skozi ovinke, motorist motorista oz. da bi dirkala....

Ce se pa po svojem pasu pelje po kolenu se pa meni se ne zdi dirkalisce....mogoce se motim :unsure:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene prašaš, d se po cesti pelješ po kolenu, to glih ni čist....

OK, sj ni važn! Vsak si misle svoje, sj zato mu je pa Stvarnik dau možgane!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Me zanima kdo od teh "ograjarjev" je videl Grobnik od blizu?

..ammm jaz mogoče :) ....pa še ga bom vidu,sam tolk keša pa tud nimam,da bi vsak vikend hodil dol na Grobnik,ker če vsaj mal poznaš te stvari boš vedu,da te en obisk Grobnika stane ca. 80.000SIT če je vse normalno .) (gume+plačilo uporabe proge+potni stroški+hrana).....

Drgač pa sej je brezveze,da se kregamo.....kot sem že reku mamo preveč različne poglede na te stvari,tko da ne bomo nikamor prišli,...tisti ki vam to ni všeč se pač peljete naprej,drugi se pa ustavimo tam na ridah in kakšno rečemo pa ene parkrat se mal zapeljemo gor in dol,....to je to....in tko bo tud ostal :D :D

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Me zanima kdo od teh "ograjarjev" je videl Grobnik od blizu?

Jest ograjam B) , filmam :blink: , kolenčkam :nono: in grobnikarim :krneki: . Tko da sem čist nepristranski :) . Uživam pa v vseh naštetih stvareh :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sicer tudi kršim pravila, ampak jaz jih kršim pametno in take kršitve, ki jih jaz delam so sprejemljive in pohvalne, saj pravzaprav koristijo, tisti drugi, ki pa kršijo drugače, ti pa so nespametni, nevarni in grdi... dajmo jih :hmm:

Pred svojim pragom pospravite! :angry:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa pravi da je cesta dirkalisce.....sam se nisem vidu da bi prislo do prehitevanja skozi ovinke, motorist motorista oz. da bi dirkala....

Ce se pa po svojem pasu pelje po kolenu se pa meni se ne zdi dirkalisce....mogoce se motim :unsure:

LP;Rock

Da motis se ! ! !

Ocitno si malo na ali ob nasih cestah. Tudi voznja po kolenu te kdaj pripelje na nasprotni pas. Zal.

Obilo srece vsem (aktivnim in pasivnim) akterjem v nasem prometu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če se pa razsujem je pa to moja stvar in ne vaša .)

V takem primeru kot je dol na sliki, ne bo razsutje samo stvar voznika... Da ne omenjam "profijevih" staršev, sorodnikov, prijateljev, ko bodo šli na obisk na Traumo ali pa kropit.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

footprint,

nadrajsal si ga. Razgalil si "blišč" Kačjih rid in podobnih "spontanih" zborovanj. Motozbori in moto bifeji so ista stvar, samo da so "statični".

Podnaslov topica je pa itak znan - sve zbog (moto) sexa.

Ceco

Jah, hm, no pa sej,... :-) :D

Vsekakor če me je kdo razumel, da sem proti zborovanju, potem sem bil resnično ne jasen. Tudi sam sem na večino moto zborih prisoten in je fajn pivce popit ob dobri družbi in glasbi.

Kaj me moti in kaj ne bi pa lahk vedno razglabljal. Zdej me bl' mot' k' ni sonca pa kake minike zuni. :kva2:

Sicer pa komur paše naj dela kar če, zaradi mene naj gleda ali pa se vozi po ridah na kolen. Jaz bom raje eno uštarijo naprej se zaustavil in s kakim motoristom ob sokcu kako rekel. :rolleyes:

Upam pa da se vidmo kej in da ne boste samo na ridah čepel. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom raje eno uštarijo naprej se zaustavil in s kakim motoristom ob sokcu kako rekel.  :rolleyes:

vendar če bo oštarija imela poletni vrt in bodo motoristi s ceste videli kako jih gledaš boš spet ti kriv, da se izživljajo po cesti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva debata :D

js lahko rečem samo to.. nikoli mi ne bo jasno kako nekdo zapravi 3 ure na odseku ceste, ki je dolg 1km in ima 4 ovinke, ki niso nič posebnega..... js tega ne razumem pa lahko napišete še 50 strani....toliko kot je lepih cest in ovikov..... boooo... škoda bencina in časa

:P :P :D :D na ridah se vozijo samo pussy frajerji, :P :P pejte se vozit na ovinke ki se jih pelje 150+ :P !!!!! in takrat drsajte s sliderji po tleh!!!! ne pa v prvi brzini se cincat dol in gor :D :D :P :P ..................... :naughty:

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vendar če bo oštarija imela poletni vrt in bodo motoristi s ceste videli kako jih gledaš boš spet ti kriv, da se izživljajo po cesti....

No zdej si me pa dobil. Očitno je da ima vsaka plošča dve strani..., hmm :? (CD glih nima)...

... :blink: bom raj za pir dal, pa se nehu prepirat :OK: , na letnem vrtu, ker jz še vedno LP plate rolam :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P  :P  :D  :D na ridah se vozijo samo pussy frajerji,  :P  :P pejte se vozit na ovinke ki se jih  pelje 150+ :P !!!!! in takrat drsajte s sliderji po tleh!!!! ne pa v prvi brzini se cincat dol in gor :D  :D  :P  :P ..................... :naughty:

tud to se da lepo na pravi cestici (beridvorkočevje)! :naughty:

Drgač se pa jz čist strinjam z tc-jem pa Cagivo.

če maš u glavi pošlihtan se lahko tud po ridah čist lepo odpelš (po kolenu), pa če te magar 200 folka gleda.

Če pa ne, če te zjebe ego..... pol si ga pa najebu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej si me pa dobil. Očitno je da ima vsaka plošča dve strani...,

Najmanj dve. Z malce občutka za podrobnosti celo več.

Vzemimo predpostavko, da se čisto solidna, celo malce sramežljiva mlada dama dogovori za sestanek s kolegico na Rue St. Denis. V Parizu. In pri tem sploh ne sluti, da se ravno na tej lokaciji običajno zadržujejo malce manj sramežljive dame. Ki nudijo odjemalcem določene usluge. Proti plačilu, da se razumemo. Močno se mi dozdeva, da bo dotično mlado damo, ko bo dognala, kam zajc taco moli, popadlo vsaj nelagodje. Ker jo bodo ostale prisotne motrile kot konkurentko, mimoidoči pa kot ponudnico.V tej zadregi se pa kaj lahko primeri, da bo spregledala denimo bananin olupek na pločniku in bo neusmiljeno zgrmela po tleh. In predhodno niti ne bo imela namena, da bi kaj extra visoko letala.

Če pa bi se taista mlada dama dogovorila za zmenek denimo pred uršulinsko cerkvijo v Ljubljani, bi bile stvari prejkone malce drugačne. Saj verjamem, da bi si jo kdo ogledal, ampaq ne na tak način. In bi bilo manj možnosti, da se zmede, se spotakne in zgrmi po tleh.

Seveda je vse v glavi. Samo ta glava se, hočeš nočeš, v večini primerov nahaja v določenih situacijah. In če ni extra trda, te situacije nanjo celo vplivajo. Ne nujno najugodneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmanj dve. Z malce občutka za podrobnosti celo več.

Vzemimo predpostavko, ...

Hmmm Pepe is Alive :yea2: , Pepeta za predZednika :OK: !

Zoolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva debata :D

js lahko rečem samo to.. nikoli mi ne bo jasno kako nekdo zapravi 3 ure na odseku ceste, ki je dolg 1km in ima 4 ovinke, ki niso nič posebnega..... js tega ne razumem pa lahko napišete še 50 strani....toliko kot je lepih cest in ovikov..... boooo... škoda bencina in časa

:P  :P  :D  :D na ridah se vozijo samo pussy frajerji,  :P  :P pejte se vozit na ovinke ki se jih  pelje 150+ :P !!!!! in takrat drsajte s sliderji po tleh!!!! ne pa v prvi brzini se cincat dol in gor :D  :D  :P  :P ..................... :naughty:

čist komot prid enkrat gor pa boš vidu .) k smo na kupu sami pristaši in pristašice motorjev in smo veseli vsakega klepeta,debatirjanja in razpravljanja o motorjih in načrtih za razne furce in potovanje,predelave in dodelave.z isto mislečimi ljudmi ma kaj naj se s staro mamo pogovarjam o teh zadevah k pojma nima mar s sodelovci ki vejo sam to da je motor full nevaren,tukaj se dobimo lepo in čvekamo po mili volji,poleg terga pa spoznavamo nove motoriste in vežemo prijateljstva.Smo na svežem zraku in na relaciji ki je priljubljena dvokolesnikom prialno jih pozdravljamo in seveda tud mal prekomentiramo al pa tud ne :)

kar pa se tiče dirkanja in norenja pa vsak zase ve,jaz vem le to da sem še vsakemu pomagala ki je imel sranje na ridah in se zaradi moje prisotnosti na ograji ne čutim krive,pač pa sem vesela da lahko pomagam kakor se le da,seveda pa si želim da bi bilo te pomoči čim manj.

SE VIDIMO NA RIDAH :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne... tam se res ne ustavljam.... mi ne paše tisti kraj :D :D ne vem zakaj

čim bolj počasi in neopazno se peljem mimo :) da ne dam gušta unim na klopci ki gledajo

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bla :doze: ni konca :glare:

Bo kdo na ridah u soboto če bo vreme? Če bo vreme greva z metalbikom (pa duhec možno, vsaj 1/2 njega tko pravi :whistle: ) mal do Kočevja :grim d ne bomo pussy playerji :BUA: in nazaj grede se ustavmo tle, vsaj jst :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čim bolj počasi in neopazno se peljem mimo ...

Tebi in vsem ostalim, ki jih moti gledanje, predlagam, da tik pred koncem kraja Planina zaviješ desno in se v velikem loku izogneš ridam in prideš nad zloglasnim ovinkom spet nazaj na glavno cesto. Na ta način boš še hitreje prispel na cilj, pa še nihče te ne bo gledal v ovinku... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdo na ridah u soboto če bo vreme? 

Gizmič, v soboto bo celo sranje in štala od vremena... vsaj tako pravijo... če ne bo, se pa mogoče kje srečamo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bla :doze: ni konca :glare:

Bo kdo na ridah u soboto če bo vreme? Če bo vreme greva z metalbikom (pa duhec možno, vsaj 1/2 njega tko pravi :whistle: ) mal do Kočevja :grim d ne bomo pussy playerji :BUA: in nazaj grede se ustavmo tle, vsaj jst :yes:

Kaj nč ne poveš, bi šel zraven. No sej bom še vidu. Se slišmo.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... z isto mislečimi ljudmi ...,poleg terga pa spoznavamo nove motoriste in vežemo prijateljstva.....

SE VIDIMO NA RIDAH :OK:

Ergo, ne mislijo vsi ki se vozijo z enoslednimi vozili enako. : :OK:

Ergo 2, prijatelje lahko spoznaš tudi v nesreči (tayči sistem) :004

Ergo 3, lahko greš tudi na pogreb neznanca :oops:

Love you all, dokler ste celi in živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi in vsem ostalim, ki jih moti gledanje, predlagam, da tik pred koncem kraja Planina zaviješ desno in se v velikem loku izogneš ridam in prideš nad zloglasnim ovinkom spet nazaj na glavno cesto. Na ta način boš še hitreje prispel na cilj, pa še nihče te ne bo gledal v ovinku...  :OK:

:OK: :OK:

Vsak radio/tv.... ima on/of gumb. Ce komu ne pase .....klik.

Pa LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa pravi da je cesta dirkalisce.....sam se nisem vidu da bi prislo do prehitevanja skozi ovinke, motorist motorista oz. da bi dirkala....

Ce se pa po svojem pasu pelje po kolenu se pa meni se ne zdi dirkalisce....mogoce se motim :unsure:

LP;Rock

Ok vse fino pa fajn, da se tkole mal na Ridah dobite in kakšno rečete. Nč ne rečem, samo, zakaj potem vse to okol "motoristi pred parlament"? Glih tko lahko od vas korenjakov ki polagate nekdo prileti v količek, ki je že pri majhnih hitrostih kot rezilo oster predmet, ki reže roke, noge in bog ne daj glave..... Zakaj se potem sploh trudjo fantje iz motoristipredparament? A vam je nekaterim res težko dat nekaj denarja za Grobnik, kjer bo vožnja bolj prijetnejša, užitek ob drsanju s kolenom še večji, pa še več možnosti je, da se naučite kako ravnati v določeni situaciji? Na cesti velikokrat popravnega izpita NI. Vemo pa, da je že tako ali tako veliko preveč nesreč motoristov.

PS: Maichy se je že sesula. Na srečo ji ni nič, lahko pa bi bilo veliko hujše...

Pa brez zamere.

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!