Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ej gregs si pozabu napisat da za nazaj grede ne smejo iti po isti bližnici k je sam enosmeren promet da ne bo da kakšnega čelnega trka prišlo,lahko pa grejo v postojni proti pivki jami naprej do gostilne erazem tam zavijejo desno se peljejo čez studeno mimo strmice čez lohačo dol in pridejo ven v planini,rešeni ovinkov,

druga verzija pa je da pred ravberkomando zavijete desno se peljete proti rakeku ali uncu,vn pridete na križišče v uncu greste čez cirje(ovinki) nato čez planinski most in pridete vn na koncu planine v križišču;)

drgač pa me v soboto verjetno ne bo nič kej tuki okol,roštiljada :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Smo na svežem zraku in na relaciji ki je priljubljena dvokolesnikom prialno jih pozdravljamo in seveda tud mal prekomentiramo al pa tud ne :)

SE VIDIMO NA RIDAH :OK:

ste mene v soboto (cca 14h-14.30) kej pokomentiral? moram drugič čez zgornjo (enosmerno)pot, da ne bo spet smeha?... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej gregs si pozabu napisat da za nazaj grede ne smejo iti po isti bližnici k ...

... zato pa imamo vas lokalce, ki dodate razlago... :004 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne hodim tja sam zato, ker je moje znanje in jajca, daleč vstran od kolena,.. pa si nočem sramote delat :)

Pa seveda predaleč mi je,.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih tko lahko od vas korenjakov ki polagate nekdo prileti v količek,

Kdor bo imel 1. novembra še registriran motor, naj si gre ob mraku na Ride pogledat zmage korenjakov.

Zmage so zapisane v obliki svečk ob cesti in jih ni malo!

Sama sreča, da nisva zmagala tudi midva z Misho, ko sva se pred leti na poti iz nedeljskega sončenja v Piranu, umikala enemu "profiju" na R1. S kolenom sem že drsal po tistih velikih kamnitih blokih. Potem čez 14 dni se je en ubil na istem mestu - to je tam, kjer še danes manjka en blok - so skupaj z motorjem pikirali dol s ceste.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem ti bo (če bo imel komu) "ograjar" razložu, da je to vse v tvoji glavi, da si dobu enga na kolenu pod svoj motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo jutri brusit po ridah?Jast pridem!

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo jutri brusit po ridah?Jast pridem!

Jaz tudi pridem! Ampak bolj pogledat, kakor brusit! Vožnjo po kolenu raje prepustim tistim ki to obvladajo.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem okrog 15h mogoč kako minutko čes,pa gremo pol v KOČEVJE na en giro kajne gizmo :OK:

držim pesti da vreme zdrži,kaže odlično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem okrog 15h mogoč kako minutko čes,pa gremo pol v KOČEVJE na en giro kajne gizmo :OK:

držim pesti da vreme zdrži,kaže odlično

Pri nas že vozijo črne oblake

:slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas pa jih odvažajo oz so skor odpelani,sije sonce vso močjo včasih ga prekrije kak oblak ma mislim da ni panike do večera

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle je čez in čez črno ma se ne sekiram dosti, tudi če grem od doma v dežju, glavno d pridem na sonce :OK:

Se vidimo na ridah okrog 15h :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba jit mal prečekirat,danes se ziher kej dogaja k je tako lep dan

Na vsakih 10 mopedov kkšn avto prpele.... tko da dogaja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki tam preživljate popoldan vzamte raje eno metlo v roke in spucajte tisti ovinek... da ne bo tistega peska!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!