Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Lepo bi bilo, če bi mi motoristi počasi začeli spoštovat svoje zdravje, ki je že po naravni poti tako ranljivo, vsaka dodatna dejavnost-aktivnost, pa možnost ogrožanja le tega še poveča...

Sam sem bil z motornim kolesom "na tleh" 2× (obakrat ni bil kriv samo moj faktor-teže desne roke), žal sem rabil preveč časa in stroškov, da sem začel upoštevat-resnično upoštevat, da lahko pride vmes še kaj drugega...

Po sredini nesreči na ridah me pa počasi vse skupaj mineva...

To ne pomeni, da naj mine tudi vas, le žlica, s katero dovajate gas!naj ne bo polna, da se ne polije...

Srečno, kekec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Edino kar je žalostno je to da glih tisti "dirkači" ne bi šli gor.

Drgač pa....se zadnjič pogovarjal na mobiju z DEX-om. Res morm enkrat pridet pogledat ta vaš plac :D

Mogoce se s tem ne bi ravno strinjal.. Polovica udelezencev takratnega track daya Mobikrogu, nas je bilo ravno ridasev in vsi so bili navduseni, ces kdaj se gre spet na dirkalisce.. Tako da interes je tudi med "dirkaci"..

Je pa res, da dirkalisce ne resi vsega, motoristi moramo postimat te stvari sami pri sebi.

snoopy..nč te ne razumem..tale unionova žlobudra ti že mal škoduje :whistle:

dex je pa itak čist popustu..zdej nekej na morje hodi pa take bedarije :P

DeX ze iz morja in vas pride kaj pogledat..

Danes kdo gor ... razen Bikerja77? :rolleyes:

Jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Včeraj sem se peljal čez ride in razen praznih pločevink pira ob in na cesti nisem srečal nobenega.Je lahko zelo nevarno.lp

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kdo gor ... razen Bikerja77? :rolleyes:

Midva prideva ob 6-ih... ampak ne "gor" ampak samo "nad velbe"... Žel se z belim škornjem gor nimam kam dat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važna novica: jutri me ne bo :whistle: :whistle:

:D

pa si biu, ampak ti j oproščenu, sj vem d se NAMA bi blo težk upret :whistle: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si biu, ampak ti j oproščenu, sj vem d se NAMA bi blo težk upret :whistle: :naughty: :whistle:

no ewo me lih iz rid... dones blo kr pestro od cerka 11 do zela ze zvrstil boli glava kok ritk... tut travco jih je dost mečkal :whistle: vreme supr, družba tut, ku na morju :naughty:

mislm d je kr mer ratu zj gor, k smo odpeketal :whistle:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si biu, ampak ti j oproščenu, sj vem d se NAMA bi blo težk upret :whistle: :naughty: :whistle:

Priznam...bil sm gor...tepte me....sam hlače pust!!! :unsure:

Je blo dns fajn....prideš okol ovinka in vidš dve k se "paseta" na travi....mmmmmmmmm.... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam...bil sm gor...tepte me....sam hlače pust!!! :unsure:

Je blo dns fajn....prideš okol ovinka in vidš dve k se "paseta" na travi....mmmmmmmmm.... :whistle: :whistle:

smo vas vidl ja..pol smo šli pa na kavo in k smo prišli nazaj nikjer več nobenga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo vas vidl ja..pol smo šli pa na kavo in k smo prišli nazaj nikjer več nobenga..

Zaqwa pa ti nis' pršu mene pozdravt... :P Če že j's vas nisem pršu gor? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo vas vidl ja..pol smo šli pa na kavo in k smo prišli nazaj nikjer več nobenga..

ja? :naughty: am je blo dost še od dopoudne gor... pa š douga furca do doma za ene, tko d smo se pobral kr vsi skorej :whistle:

Priznam...bil sm gor...tepte me....sam hlače pust!!! :unsure:

Je blo dns fajn....prideš okol ovinka in vidš dve k se "paseta" na travi....mmmmmmmmm.... :whistle: :whistle:

mi ne tepemo, :naughty: hlačam se j blo pa težk upret ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Girox in Brum Brum pa kje sta ?! Nč komentarjev? Pa tolk vaju prosimo. :P

Sta se spravla na PM!!!!!!!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja? :naughty: am je blo dost še od dopoudne gor... pa š douga furca do doma za ene, tko d smo se pobral kr vsi skorej :whistle:

mi ne tepemo, :naughty: hlačam se j blo pa težk upret ja :whistle:

Dj me raj tep noooo...

hlače mam samo ene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam...bil sm gor...tepte me....sam hlače pust!!! :unsure:

Je blo dns fajn....prideš okol ovinka in vidš dve k se "paseta" na travi....mmmmmmmmm.... :whistle: :whistle:

ti sploh ne veš, kako se je blo fajn past tm gor, ceu dan sva se pasle, na konc bi naja mogu pa sam še kdo pomoust pol bi bla pa paša perfektna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta se spravla na PM!!!!!!!!!! :headbang:

In, že kaj sreče?

Jaz računam nekako okrog 1800 se gor naslikat če pride kdo.

In, a si bil? Si kej padu tut?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi bilo, če bi mi motoristi počasi začeli spoštovat svoje zdravje, ki je že po naravni poti tako ranljivo, vsaka dodatna dejavnost-aktivnost, pa možnost ogrožanja le tega še poveča...

Sam sem bil z motornim kolesom "na tleh" 2× (obakrat ni bil kriv samo moj faktor-teže desne roke), žal sem rabil preveč časa in stroškov, da sem začel upoštevat-resnično upoštevat, da lahko pride vmes še kaj drugega...

Po sredini nesreči na ridah me pa počasi vse skupaj mineva...

To ne pomeni, da naj mine tudi vas, le žlica, s katero dovajate gas!naj ne bo polna, da se ne polije...

Srečno, kekec

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem se najedla tistega kruha v kerem je bilo zapečeno, da se me ne bo dalo več NIKOLI videt blizu Planine in okolice. :closedeyes: Je pa šlo čez počasi, previdno (skoraj dolgočasno) in začuda ni bilo policajev, ki bi mi zagrenili toliko časa, na koliko obrokov bi se pol zmenili za kazen. :OK: Mi pa tisti kraji ŠE kar niso všeč in bom šla mim edino še v primeru ko nas bo več in lagano u pozadini.. :grim Usput: srečali nobenga padalca! :OK: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem se najedla tistega kruha v kerem je bilo zapečeno, da se me ne bo dalo več NIKOLI videt blizu Planine in okolice. :closedeyes: Je pa šlo čez počasi, previdno (skoraj dolgočasno) in začuda ni bilo policajev, ki bi mi zagrenili toliko časa, na koliko obrokov bi se pol zmenili za kazen. :OK: Mi pa tisti kraji ŠE kar niso všeč in bom šla mim edino še v primeru ko nas bo več in lagano u pozadini.. :grim Usput: srečali nobenga padalca! :OK: :yes:

smo vajo vidl ja..drugič se ustavta :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sploh ne veš, kako se je blo fajn past tm gor, ceu dan sva se pasle, na konc bi naja mogu pa sam še kdo pomoust pol bi bla pa paša perfektna :whistle:

Kdo bi koga mouzu????? :naughty: :naughty:

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sploh ne veš, kako se je blo fajn past tm gor, ceu dan sva se pasle, na konc bi naja mogu pa sam še kdo pomoust pol bi bla pa paša perfektna :whistle:

haha, ti jih pa strelaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj me raj tep noooo...

hlače mam samo ene :D

uf tega pa vem d si ne želiš :whistle: hlače bulš... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, ti jih pa strelaš :naughty:

a to jih tanjuška pink-ponk žohce iz sej_vemo_kje strelja vn? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bi koga mouzu????? :naughty: :naughty:

:evilgrin:

hm, ka mislš? kdo ma klele več šans bit pomouzen :unsure: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!