Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ja kdo te je pa nabil? :whistle:

Ti me že skos...in če še nisi opazu mi sploh ne paše :SS :SS

upam d ne ud uniona :whistle:

:grim :beer1:

kam pa pridemo brez domišlija?

na ride pridi :naughty: :naughty:

se strninjam....čez pol urce krenem gor...upam da ne bom edini...k če ne....vam povem...

vsi ste REEEEEVEEEEEE

:whistle: :whistle:

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno vas je veliko gor. Kaj pa kakšne slikce ? :naughty:

jz mam eno k sva ble z irenco uzadno gor, pa me je slikala, k sm se sončala zgoraj brez.

no a zj vidš ka se gor dogaja, zaka ne morm slikc gor popat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam eno k sva ble z irenco uzadno gor, pa me je slikala, k sm se sončala zgoraj brez.

no a zj vidš ka se gor dogaja, zaka ne morm slikc gor popat

Pih, jst imam tud eno zgoraj brez

Ja vidiš ka se dogaja,usput pa z rešilci kakega odpeljejo.

KAČJE RIDE ZAPRET IN SAMO PIKNIKE IMET.

Popravljeno . Popravil GREY WOLF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest grem zdej..sam še v postojno skočim natankat..

Sj res...v PO je bencin cenejši kot na vrhniki :kva2:

Na kratko...:prišel,videl,odšel :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa zato ker na vrhniki ni OMV in tanka super 100 :whistle:

Drugič da vas vse vidim z bicikli gor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa zato ker na vrhniki ni OMV in tanka super 100 :whistle:

Drugič da vas vse vidim z bicikli gor :worship:

drgač je res nekej tazga ja..ampak sem se danes že prej premislil in logačanom naredu za skor 10 evrov prometa :lol:

kaki bicikli? kaj je s tabo?

no sirček bi se lahk mal z biciklom vozu...smo vidl da se na črno zver komej zbaše že :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač je res nekej tazga ja..ampak sem se danes že prej premislil in logačanom naredu za skor 10 evrov prometa :lol:

kaki bicikli? kaj je s tabo?

no sirček bi se lahk mal z biciklom vozu...smo vidl da se na črno zver komej zbaše že :lol:

zdej po novem gor samo z bicikli, ko pa zamete pa z tekaškimi smučkami, pa alpske u ruzak, bomo mel šolo smučanja od vrha do dol... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej po novem gor samo z bicikli, ko pa zamete pa z tekaškimi smučkami, pa alpske u ruzak, bomo mel šolo smučanja od vrha do dol... :naughty: :naughty:

uuuuuuuuuuuu

jz z veselm kerga naučim smučat, sam gor na ridah, če nebi plužl (hm če je sploh kej snega) bi se dal prou fajn zalagat z veleslalomkam, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kera dobra ideja, pa z štirikolesniki bi se gor vozil al pa motornim sankam dol pa pokarval. Ko Mihou smuk iz Vršiča, bi lohk kle naredl "ne vem ime" smuk iz kačjih rid - fak čist sm not padla, pa še poletja ni konc :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuuuuuu

jz z veselm kerga naučim smučat, sam gor na ridah, če nebi plužl (hm če je sploh kej snega) bi se dal prou fajn zalagat z veleslalomkam, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kera dobra ideja, pa z štirikolesniki bi se gor vozil al pa motornim sankam dol pa pokarval. Ko Mihou smuk iz Vršiča, bi lohk kle naredl "ne vem ime" smuk iz kačjih rid - fak čist sm not padla, pa še poletja ni konc :blush:

Zapremo spodej in zgorej pa je. Sam smuk ne šteje, jst nimam kej z slalomskimi dilami iskat tam :whistle: Menja kdo Elan SLX 160cm za smukaške? :naughty:

Lahko pa zadevo kdaj udejanimo na kakem smučišču :rolleyes:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapremo spodej in zgorej pa je. Sam smuk ne šteje, jst nimam kej z slalomskimi dilami iskat tam :whistle: Menja kdo Elan SLX 160cm za smukaške? :naughty:

Lahko pa zadevo kdaj udejanimo na kakem smučišču :rolleyes:

hehe jz mam slalomke 155, sam to je res prekratko, ti rečm, veleslalomke 180cm al pa kak cm več bi blo lih prou, smukaške mam pa jz al pa za SG, so pa 212cm bojo pa krepko predouge za ke. am poba na smučišču se pa rajš nebi šla, da se ti nebi kej naredl, edin če si trenirau smučanje pol pa ja, pol pa ni problema, sam bova šla pa v Kranjsko Goro oz. Podkoren na Poligon pa tm se bova spušala, pol pa da vidmo kdo ma jajca :naughty: upaš???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jz mam slalomke 155, sam to je res prekratko, ti rečm, veleslalomke 180cm al pa kak cm več bi blo lih prou, smukaške mam pa jz al pa za SG, so pa 212cm bojo pa krepko predouge za ke. am poba na smučišču se pa rajš nebi šla, da se ti nebi kej naredl, edin če si trenirau smučanje pol pa ja, pol pa ni problema, sam bova šla pa v Kranjsko Goro oz. Podkoren na Poligon pa tm se bova spušala, pol pa da vidmo kdo ma jajca :naughty: upaš???????

Sm treniru smučanje nek časa, smučarija je zajebana za trenirat, nucaš cajt in dnar. Podkorenski poligon mi ni tuj, sam po tastarmu pa še nism smučal. Pol sm naredu še tečaj za učitelja, mam namen it narest še U2, sam kakršna je bla zadna zima ne zgleda da bomo še kej smučal.

Lahko se pa dobimo enkrat čez zimo na poligonu pa vidmo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jz mam slalomke 155, sam to je res prekratko, ti rečm, veleslalomke 180cm al pa kak cm več bi blo lih prou, smukaške mam pa jz al pa za SG, so pa 212cm bojo pa krepko predouge za ke. am poba na smučišču se pa rajš nebi šla, da se ti nebi kej naredl, edin če si trenirau smučanje pol pa ja, pol pa ni problema, sam bova šla pa v Kranjsko Goro oz. Podkoren na Poligon pa tm se bova spušala, pol pa da vidmo kdo ma jajca :naughty: upaš???????

He he he, si pa korajžna ni kej :worship:

Sam ni fer tole, tis na poligonu gor zrasla, jst vama predlagam nočno sankanje po ledeni progi, bo za oba enak se mi zdi, če nimata sank povejta, mam jst troje, take za na led pa gremo skupej :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jz mam slalomke 155, sam to je res prekratko, ti rečm, veleslalomke 180cm al pa kak cm več bi blo lih prou, smukaške mam pa jz al pa za SG, so pa 212cm bojo pa krepko predouge za ke. am poba na smučišču se pa rajš nebi šla, da se ti nebi kej naredl, edin če si trenirau smučanje pol pa ja, pol pa ni problema, sam bova šla pa v Kranjsko Goro oz. Podkoren na Poligon pa tm se bova spušala, pol pa da vidmo kdo ma jajca :naughty: upaš???????

se mi zdiš nekam znana ja :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he, si pa korajžna ni kej :worship:

Sam ni fer tole, tis na poligonu gor zrasla, jst vama predlagam nočno sankanje po ledeni progi, bo za oba enak se mi zdi, če nimata sank povejta, mam jst troje, take za na led pa gremo skupej :slap:

Na nočnem sankanju pa še nisem bil, grem pa z veseljem. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jz mam slalomke 155, sam to je res prekratko, ti rečm, veleslalomke 180cm al pa kak cm več bi blo lih prou, smukaške mam pa jz al pa za SG, so pa 212cm bojo pa krepko predouge za ke. am poba na smučišču se pa rajš nebi šla, da se ti nebi kej naredl, edin če si trenirau smučanje pol pa ja, pol pa ni problema, sam bova šla pa v Kranjsko Goro oz. Podkoren na Poligon pa tm se bova spušala, pol pa da vidmo kdo ma jajca :naughty: upaš???????

helow lady!

po mojm se usi skrijemo, pa po kotih, če ti na dilce stopš... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nočnem sankanju pa še nisem bil, grem pa z veseljem. :worship:

Pol se bomo pa pozim enkrat zmenil pa gremo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helow lady!

po mojm se usi skrijemo, pa po kotih, če ti na dilce stopš... :worship:

se ne bi čist strinjal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!