Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

se ne bi čist strinjal :naughty:

Zgleda bomo organiziral en ride.winter.day :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm treniru smučanje nek časa, smučarija je zajebana za trenirat, nucaš cajt in dnar. Podkorenski poligon mi ni tuj, sam po tastarmu pa še nism smučal. Pol sm naredu še tečaj za učitelja, mam namen it narest še U2, sam kakršna je bla zadna zima ne zgleda da bomo še kej smučal.

Lahko se pa dobimo enkrat čez zimo na poligonu pa vidmo :naughty:

u poba jz sm pa lih letos nardila U3 tko, da te že pr temu prekašam hehe, tko da kr udri po Poligonu, aja sm ti pozabla povedat, da sm jz drgač iz Podkorena, pa že od svojga tretjega leta smučam po Poligonu, tko da men bolj k je strmo bol uživam, ravnine men lih ne pašejo najbl, tm gre prepočas use hehe :naughty:

a upamo nardit winter piknik na ridah :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdiš nekam znana ja :naughty: :naughty:

aja :unsure: ti pa men prou nč, k sploh ne vem kdo si, čak grem zj koj profil pogledat, če bo kej zanega not hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u poba jz sm pa lih letos nardila U3 tko, da te že pr temu prekašam hehe, tko da kr udri po Poligonu, aja sm ti pozabla povedat, da sm jz drgač iz Podkorena, pa že od svojga tretjega leta smučam po Poligonu, tko da men bolj k je strmo bol uživam, ravnine men lih ne pašejo najbl, tm gre prepočas use hehe :naughty:

a upamo nardit winter piknik na ridah :whistle: :naughty:

Še vedno grem z veseljem s tabo po poligonu se gont. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno grem z veseljem s tabo po poligonu se gont. :naughty:

he mi je že jasn ket bi se ti zmano gonu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helow lady!

po mojm se usi skrijemo, pa po kotih, če ti na dilce stopš... :worship:

helo mačeka

ti jm kr povej hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zime je še daleč, preteklo bo še veliko mrzlega piva. :whistle:

in vročih the ovinkou :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zime je še daleč, preteklo bo še veliko mrzlega piva. :whistle:

condor a si mal cviknu? :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRA NOVICA FOLK!

Klajba ni vec na intenzivni negi ampak ze na oddelku, sem se ravnokar menil z Mili, njegovo punco. Stanje se pocasi izboljsuje. Tako da se bo dalo zmenit za kaksen obisk :) Da ne bomo tu smetili, lahko vse skupaj prestavimo na PMje ali MSN.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lepo in prav ampak da se na motosvetu sred poletja pogovarjate od smučanja... :headbang:

bi se usaj od motornih sank :closedeyes:

drugače pa super novica Dex.... tud jst držim pesti za Klajbo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lepo in prav ampak da se na motosvetu sred poletja pogovarjate od smučanja... :headbang:

bi se usaj od motornih sank :closedeyes:

drugače pa super novica Dex.... tud jst držim pesti za Klajbo...

LP

ja no pismu, se zgodi, smo mau s poti zavil, na off road po ridah gor hehe. mamo dolgoročne načrte ni kej hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRA NOVICA FOLK!

Klajba ni vec na intenzivni negi ampak ze na oddelku, sem se ravnokar menil z Mili, njegovo punco. Stanje se pocasi izboljsuje. Tako da se bo dalo zmenit za kaksen obisk :) Da ne bomo tu smetili, lahko vse skupaj prestavimo na PMje ali MSN.

LP, DeX

o zakon, sam da je bolš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :whistle:

:chase:

hlačman... saj na laško se sprav :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRA NOVICA FOLK!

Klajba ni vec na intenzivni negi ampak ze na oddelku, sem se ravnokar menil z Mili, njegovo punco. Stanje se pocasi izboljsuje. Tako da se bo dalo zmenit za kaksen obisk :) Da ne bomo tu smetili, lahko vse skupaj prestavimo na PMje ali MSN.

LP, DeX

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRA NOVICA FOLK!

Klajba ni vec na intenzivni negi ampak ze na oddelku, sem se ravnokar menil z Mili, njegovo punco. Stanje se pocasi izboljsuje. Tako da se bo dalo zmenit za kaksen obisk :) Da ne bomo tu smetili, lahko vse skupaj prestavimo na PMje ali MSN.

LP, DeX

Ful fajn, pa da bo čimprej doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRA NOVICA FOLK!

Klajba ni vec na intenzivni negi ampak ze na oddelku, sem se ravnokar menil z Mili, njegovo punco. Stanje se pocasi izboljsuje. Tako da se bo dalo zmenit za kaksen obisk :) Da ne bomo tu smetili, lahko vse skupaj prestavimo na PMje ali MSN.

LP, DeX

KLAJBA KLAJBA KLAJBA

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lepo in prav ampak da se na motosvetu sred poletja pogovarjate od smučanja... :headbang:

bi se usaj od motornih sank :closedeyes:

drugače pa super novica Dex.... tud jst držim pesti za Klajbo...

LP

uff glejte smučarje----- MOJ PODPIS :naughty: !!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

condor a si mal cviknu? :whistle: :unsure:

condor se je pobrau na žlahtno tekočino & kebap :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRA NOVICA FOLK!

Klajba ni vec na intenzivni negi ampak ze na oddelku, sem se ravnokar menil z Mili, njegovo punco. Stanje se pocasi izboljsuje. Tako da se bo dalo zmenit za kaksen obisk :) Da ne bomo tu smetili, lahko vse skupaj prestavimo na PMje ali MSN.

LP, DeX

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jz mam slalomke 155, sam to je res prekratko, ti rečm, veleslalomke 180cm al pa kak cm več bi blo lih prou, smukaške mam pa jz al pa za SG, so pa 212cm bojo pa krepko predouge za ke. am poba na smučišču se pa rajš nebi šla, da se ti nebi kej naredl, edin če si trenirau smučanje pol pa ja, pol pa ni problema, sam bova šla pa v Kranjsko Goro oz. Podkoren na Poligon pa tm se bova spušala, pol pa da vidmo kdo ma jajca :naughty: upaš???????

Upam...... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam...... :whistle: :naughty:

aja upaš, hmm, lej kokr jz vidm tvojo slikco k jo maš klele gor, me ni čist nč strah, a pa veš zaka ne???? ti bom raj na pm napisala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh dj pustmo smučarijo zj, komej sm čakala, da se pr nam sneg stopi, da se bom lohk z mopijam vozila, pa že tulm, kako bi rada smučala, joj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja upaš, hmm, lej kokr jz vidm tvojo slikco k jo maš klele gor, me ni čist nč strah, a pa veš zaka ne???? ti bom raj na pm napisala :winkiss:

Druge nimam..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!