Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

NP :grrr ma tudi ljudi ne :doze:

:? :?

Kako ni bilo ljudi, ko sem jaz prišel na ride okrog 6 so bile čisto polne.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

revolucija ... najprej nič, pol polno, ... pol spet nič ... le kam gre ta svet? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

revolucija ... najprej nič, pol polno, ... pol spet nič ... le kam gre ta svet? :P

:hmm: Ko sem jast mimo pelu je bil sam eden :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja sej nekej folka je blo tam, okol 17h .)

Pa očitno so zdej tud italijani ugotovil,da obstajajo ride....kr dost se jih je peljalo mimo....eni štirje so se nekajkrat gor in dol peljal....

...pa Avtomagazinova testna ekipa se je za nekaj minut tam ustavila....na testu so pa imeli KTM Superduke, Aprilia Tuono, Triumph Speed Triple, Yamaha MT-01, BMW 1200 naked :OK:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 15ih pa do nekje 18ih je bilo polno na ridah italjani pa so zavohali da obstajajo ride ( Slovenija je pač lepa dežela) :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se včeraj okol 17h vračal iz morja čez Ride... :eek: uuuaauuu... kolk folka! Vozu se pa ni noben :hmm: ! Mrzu vreme, pa mi ni blo do kolenčkanja :( .

Kaj je bil tist kombi na vrhnji ravnini? A zdej že tekmovalne motorje s kombijam gor na ride vozjo a kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se včeraj okol 17h vračal iz morja čez Ride...  :eek: uuuaauuu... kolk folka! Vozu se pa ni noben  :hmm: ! Mrzu vreme, pa mi ni blo do kolenčkanja  :( .

Kaj je bil tist kombi na vrhnji ravnini? A zdej že tekmovalne motorje s kombijam gor na ride vozjo a kaj?

...ej sam ustavu bi se pa vseen lahko .)

...drgač pa se je eden z VTR-ko razsul po moje,ker je bla tm parkirana na zgornji ravnini pa še en motor zraven :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, mi smo bli tm okrog 18:30 mal, niti ene duše razn nas :glare: no, vsaj ni noben gledu in nas "provociru" :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, mi smo bli tm okrog 18:30 mal, niti ene duše razn nas :glare: no, vsaj ni noben gledu in nas "provociru" :doze:

:lol1:

drugič povejte, bom jest počaku :P:P

sm dober v tem ... provociranju namreč

kadar je pa na ridah folk, grem v "the" ovinek po čopersko (pa čeprav še en ovinek prej po kolenu in tački :grrr )

provociranje rulz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kadar je pa na ridah folk, grem v "the" ovinek po čopersko (pa čeprav še en ovinek prej po kolenu in tački  :grrr )

provociranje rulz  :D

ta pojav opažam tudi pri sebi, kadar so na ridah gledalci, pelem še enkrat bolj počasi kot ponavadi.. Tako da večkrat kot je folk tam, manj šans imam, da se razbijem v the ovinku! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta pojav opažam tudi pri sebi, kadar so na ridah gledalci, pelem še enkrat bolj počasi kot ponavadi.. Tako da večkrat kot je folk tam, manj šans imam, da se razbijem v the ovinku!  :OK:

pametno, vidim d smo si kar enaki. K ni nobenga pa dejmo si duška :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametno, vidim d smo si kar enaki. K ni nobenga pa dejmo si duška :kva2:

Kdo te bo pa pol pobiru po tleh, če nau nebenga na ovinku? :hmm:

Sam, morš bi pa tolk pr seb, da nimaš treme... pa da se ne napihuješ :lol:

No, druga pa je, če se vas več vozi skupaj.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kadar je pa na ridah folk, grem v "the" ovinek po čopersko (pa čeprav še en ovinek prej po kolenu in tački  :grrr )

Jz bi tud zdele z veseljem šou na tačke, pa jih nimam... :? ... so polomljene, padu, katapult.

Se vidmo pač kasneje ko bo še bolj toplo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je blo pestro ja :kva2: policaji so tli videt če znam igrat na frulico pa še neki so se zanimali za moj moped... Ej vsem je ušeč :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi tud zdele z veseljem šou na tačke, pa jih nimam... :?  ... so polomljene, padu, katapult.

Se vidmo pač kasneje ko bo še bolj toplo  :yea1:

če je sam motor nastradu ni panike ;)

važn da si ti cel. sej si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je sam motor nastradu ni panike ;)

važn da si ti cel. sej si?

Sem imel srečo v nesreči. Takoj, ko sem speljal izpred doma, prvi ovinek mi je mrzel asvalt pokazal zobe in sledil je fenomenalni slide zadnjega kolesa za 90° na to pa katapult čez bok motorja. Hitrosti ni bilo, zato so tudi poškodbe tako na motorju kot moje bile zanemarljive.

Kakor do sedaj kaže, bo motor vozen in pripravljen takoj po praznikih, pol pa se vidimo na kakšnih ridah, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prow zgodi zjutraj pa na ridah n'č kej dost ne pokladate, a ne? Mal čez osmo včeraj, je bil ta glaven ovink kar mal skregan z mojo prvo gumo. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prow zgodi zjutraj pa na ridah n'č kej dost ne pokladate, a ne? Mal čez osmo včeraj, je bil ta glaven ovink kar mal skregan z mojo prvo gumo. :(

Saj tudi bolj pozno zvečer ni tam nikogar - včeraj okrog 22h so bile ride čist prazne...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tudi bolj pozno zvečer ni tam nikogar - včeraj okrog 22h so bile ride čist prazne...

D.

tm nekje od 8-9h tud .) sm mislu da ponoč naštimate kšn roštilj pa to... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!