Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

:lol1: brum brum, srcno upam, da mas vsaj kako pivo za tole tvoje "delo" !?

Ker balinckov, kosti, drobtin... ti ocitno ne zmanjka - za "zbritavanje" forumasev je to zelo dobrodoslo;je pa jeba, ko hoce clovek kaj resnega zvedet, pa se mora najprej prebit cez vse tole... :whistle:

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm:

Glede na odzive na njegove objave .......

sej ni sam kriu, da ma fant probleme... :devil:

:hmm: :hmm:

Glede na odzive na njegove objave .......

sej ni sam kriu, da ma s seboj probleme... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni sam kriu, da ma fant probleme... :devil:

sej ni sam kriu, da ma s seboj probleme... :devil:

jaja, vedno kdo drug kriv... :eek:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLAJBA mi je naroču d nej tle napišem da vsi ki ga poznate tle, da vas pusti lepo pozdravt pa da ful komi čaka da se vidite. Stanje je bolše glede na prejšnji teden.(sploh ni vedu d je bil kdo pr njemu). Pa ful želi da bi ga obiskal tisti ki ste bli takrat zravn k je padu.(drgač se ne spomne kva je sploh blo točn). Drgač pa vas fuul pogreša.

Lp Stripy2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja Dex tebe je bil pa Klajba fuuuul vesel. Ej ful hvala ker si pršu. lej sploh se nism mogla spomnt k sm te vidla :headbang: . sory še enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: brum brum, srcno upam, da mas vsaj kako pivo za tole tvoje "delo" !?

Ker balinckov, kosti, drobtin... ti ocitno ne zmanjka - za "zbritavanje" forumasev je to zelo dobrodoslo;je pa jeba, ko hoce clovek kaj resnega zvedet, pa se mora najprej prebit cez vse tole... :whistle:

ja ,res je en kp solate kle not :) enim kr iz glave rase :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da se me je razveselil :) Jaz sem se tudi njega, ko sem videl, da kar uredu zgleda in je dobre volje :D

Drugace pa ni problema, vseh ljudi, ki jih kdaj srecas se pa tudi nemores spomnit :) Se hitro si pogruntala kam me dat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm:

Glede na odzive na njegove objave .......

Psi lajajo, karavana gre dalje ...

Si mimogrede utegnil prebrati tudi kak odziv, ki mi je pritrjeval? Jaz sem jih kar nekaj... (v celi tej temi, da ne bo pomote - tisto s fakičem je bil pa družbeno-psihološki eksperiment :)) ki je že potrdil hipotezo, da enim sam prst pokažeš, pa že cvilijo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psi lajajo, karavana gre dalje ...

Si mimogrede utegnil prebrati tudi kak odziv, ki mi je pritrjeval? Jaz sem jih kar nekaj... (v celi tej temi, da ne bo pomote - tisto s fakičem je bil pa družbeno-psihološki eksperiment :)) ki je že potrdil hipotezo, da enim sam prst pokažeš, pa že cvilijo :naughty:

ni noben nč "cvilu"

glih kontra

in k se res noben ni odzval na tvojo prijazno gesto si se pol sam pohvalu kako butast znaš bit..

le tako naprej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni sam kriu, da ma fant probleme... :devil:

sej ni sam kriu, da ma s seboj probleme... :devil:

Sem bla majhna, pa mi je gramofon padu na glavo, pa se mi n'č ne pozna..

.

.

.

n'č ne pozna

.

.

.

n'č ne pozna

.

.

.

...

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Druh tedn bom velik čez Ride vozu ... :whistle:

uf jz se na tvojmu mestu neb preveč hvalla s tem, si preveč fantou že zjezau klele gor :closedeyes:

deklet pa še več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf jz se na tvojmu mestu neb preveč hvalla s tem, si preveč fantou že zjezau klele gor :closedeyes:

deklet pa še več

Jah, to je pa povsem njihov problem :) Lahko jim pomaham vsakič, ko bom šu ob popoldnevih mimo ;)

hvala za opozorilo ... .)

Ja, najboljš, da se zapre promet - me lohk vendarle kje razmeče... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, to je pa povsem njihov problem :) Lahko jim pomaham vsakič, ko bom šu ob popoldnevih mimo ;)

Ja, najboljš, da se zapre promet - me lohk vendarle kje razmeče... :)

Tudi lep bikerski sredinček bi se spodobil. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, zmenjeno. Jst bom kazal prst, ti me pa iz zaledja kriješ z dvocevko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLAJBA mi je naroču d nej tle napišem da vsi ki ga poznate tle, da vas pusti lepo pozdravt pa da ful komi čaka da se vidite. Stanje je bolše glede na prejšnji teden.(sploh ni vedu d je bil kdo pr njemu). Pa ful želi da bi ga obiskal tisti ki ste bli takrat zravn k je padu.(drgač se ne spomne kva je sploh blo točn). Drgač pa vas fuul pogreša.

Lp Stripy2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stripy 2, kak je na šihtu, jest sm se lih zbudu, zej sm pa mal na netu....

Kdaj gremo spet kej do klajbe?

:worship: za klajbo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stripy 2, kak je na šihtu, jest sm se lih zbudu, zej sm pa mal na netu....

Kdaj gremo spet kej do klajbe?

:worship: za klajbo :worship:

Ja ma tle je kr pestro skoz se kaj dogaja. Kaj pa ti Kakiiiiii? Ja do klajbe lahk gremo kdr bo kšn frej mest na urniku(klajba zaseden skoz :naughty: ) si mreš mislt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...pomagajte...

Mene pa zanima, ker sem dokaj nov tuki gor, kaj sploh so te kačje ride, kje so in kaj se prav zaprav tam dogaja, je to kaka steza...?kar sem ugotovil iz vašega pisanja je to, da je to nekje blizu Postojne

Lp, vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da se me je razveselil :) Jaz sem se tudi njega, ko sem videl, da kar uredu zgleda in je dobre volje :D

Drugace pa ni problema, vseh ljudi, ki jih kdaj srecas se pa tudi nemores spomnit :) Se hitro si pogruntala kam me dat :OK:

Ja 100% bolš zgleda. K na začetk je bil...ej sploh ni za pomislt. ko smo bli tm vsak dan se nas sploh ni spomnu. :unsure: ampak važn da je zdaj bolš. In kaj je še kj reku? Nč mej se. Pa srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!