Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Pozdravljeni...pomagajte...

Mene pa zanima, ker sem dokaj nov tuki gor, kaj sploh so te kačje ride, kje so in kaj se prav zaprav tam dogaja, je to kaka steza...?kar sem ugotovil iz vašega pisanja je to, da je to nekje blizu Postojne

Lp, vsem

:evilgrin: Ej ne me v smeh spravlat no....še delt ne morm... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, najboljš, da se zapre promet - me lohk vendarle kje razmeče... :)

Ja le pazi, da te ne bo že v logatcu... tuki nimamo tok hitrih policajev.... da o komu drugemo sploh ne govorim... Na ridah maš pa za vse to poskrbleno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom kazal prst, ti me pa iz zaledja kriješ z dvocevko :)

Zdej si pa osje gnezdo razdražu :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...pomagajte...

Mene pa zanima, ker sem dokaj nov tuki gor, kaj sploh so te kačje ride, kje so in kaj se prav zaprav tam dogaja, je to kaka steza...?kar sem ugotovil iz vašega pisanja je to, da je to nekje blizu Postojne

Lp, vsem

Klikni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLAJBA mi je naroču d nej tle napišem da vsi ki ga poznate tle, da vas pusti lepo pozdravt pa da ful komi čaka da se vidite. Stanje je bolše glede na prejšnji teden.(sploh ni vedu d je bil kdo pr njemu). Pa ful želi da bi ga obiskal tisti ki ste bli takrat zravn k je padu.(drgač se ne spomne kva je sploh blo točn). Drgač pa vas fuul pogreša.

Lp Stripy2

:worship: :rolleyes: :worship: :yea1: :OK: to pa je lepo slišat da se stanje izboljšuje, pozdravi ga v mojem imenu!! :OK: :worship: :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: Ej ne me v smeh spravlat no....še delt ne morm... :wacko:

S čim? S tem, da je vljudno vprašal za pojasnilo? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm

Pa ne se it tja pelat. Nevarnost dvocevk, golih ziz, paradajza, gest s prsti/ similantnost z m.sp. udi in še česa. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo v nedeljo kej lepga vremena se mogoče oglasim mau gor, da končno snoopya spoznam :) če ti je kul,snoopy :P

če bom kj gor ni problema(itakdabompress)

pa če bo vreme ja...k če ne...

Zbiram donacije da bomo ride pokrili in naštimal ogrevan asfalt-tako bomo lahko vozili v vse vremenskih pogojih

PS:kar ostane gre za moje gume :whistle:

Pa še to: če gre kdo dol do klajbe od poznanih...bi prosm šu zravn.

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se posuši pa res mogoče tam okoli petih priletim..

Naj ti rahlo moker asfalt ne bo ovira ampak izziv :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to: če gre kdo dol do klajbe od poznanih...bi prosm šu zravn.

Jaz pa dex greva zdele, če greš zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa dex greva zdele, če greš zraven...

Sej si bil učerej tud ane, sva se v Logatcu srečala, se ti je prov mudil :glare:

Mal si nas zamudu, smo mel pa spet čistilno akcijo, tko da dons merkite

kašn boste pustil za sabo :whistle: ...

post-15567-1186670346_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, hvala, sicer sem že zvedel, vedel sem udi za Planinske raide, nisem pa vedel, da so to "kačje ride".

je pa res, da se tam da lepo pelat, vendar je pa kar precej nevarno. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav da ne grete na ride?

nope :grrr

več sreče prihodnjič ;)

Sej si bil učerej tud ane, sva se v Logatcu srečala, se ti je prov mudil :glare:

Mal si nas zamudu, smo mel pa spet čistilno akcijo, tko da dons merkite

kašn boste pustil za sabo :whistle: ...

Ja mal paste...sploh tm gor na skalah je polno piksn piva...djte jih vsaj na kupček drugič :trance_33_sleep:

gandi še slikc... :OK:

LP snoopy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mal paste...sploh tm gor na skalah je polno piksn piva...djte jih vsaj na kupček drugič :trance_33_sleep:

gandi še slikc... :OK:

LP snoopy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mal paste...sploh tm gor na skalah je polno piksn piva...djte jih vsaj na kupček drugič :trance_33_sleep:

gandi še slikc... :OK:

LP snoopy

Ma slikce so čist u k...., se vid da je mel Osa rider aparat v rokah he he he :whistle:

drugič pa prnes dobre baterije!!! pol pa se bomo menli kakšne fotke so, sej tud fotkat se ni dalo k te aparat jebe!!! sej a je sploh kej ratal razen teh dveh slik!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :rolleyes: :worship: :yea1: :OK: to pa je lepo slišat da se stanje izboljšuje, pozdravi ga v mojem imenu!! :OK: :worship: :yea1: :worship:

Ja upam da tako ostane. Ful pogreša vse tle z katerimi si je pisu. Za vikend gremo pomoje spet tja....ne vemo še točno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!