Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ej tuki se ovinke vozi..za ostalo se menmo drgje :naughty: :naughty:

nism jz začela :rolleyes: kr unmu reč :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tuki se ovinke vozi..za ostalo se menmo drgje :naughty: :naughty:

pa polaga se tudi , ali ne? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem sj ma biker77 kr prou, dj povejte, če bo dons kdo gor (če nau dežja), da še jz pridm

če ni dežja je zihr kdo gor..če boš pa ti pa pridem tut če bo toča :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ni dežja je zihr kdo gor..če boš pa ti pa pridem tut če bo toča :naughty: :naughty:

aha pridem :naughty:

upam, da bo toča, da se boš mau mogu matrat, pa da boš mau jezn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pridem :naughty:

upam, da bo toča, da se boš mau mogu matrat, pa da boš mau jezn :whistle:

da ne bo vse preveč na lahko a ne..grem dežne gume montirat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo vse preveč na lahko a ne..grem dežne gume montirat :whistle:

no le le, pa ketne tud sabo uzam, za usak slučaj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

Počak da Polona to prebere :naughty: , boš tepen :P

Pozdravljen! A za tok nasilno me imaš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRREEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNCCCCCCCCCCAAAAAAAAAAAA!!!!!

spet jz hehehe, ejga a kej veš kdaj sanda pride nazaj, ji nočm morit po telefonu, kak vikend bi kr pr njej prespala, je že uzadno galamla, kdaj mislm, do nje pridt :naughty:

no uglavnem, a veš no???

Sanda mislm da pride nazaj čez 11 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej eni jih majo smo še kot okras..namesto slike na steni ducatija ob steni..tisti ki nočejo preveč šraufat :naughty:

Polonca dej se pejt že mal pelat no..aja zdej ne gre.. :whistle:

Sm zaključla motoristično kariero..... :cry:

Dokler zob ne zrihtam ne grem več na motor, operacijo imam pa šele čez 1 mesec... :headbang: Zdej se lahko vsaj brez skrbi vozite, vam ena bjonda manj dela gužvo na cesti... :whistle:

Dani teb sem že vse povedala o šraufanju ducatija.... Pr nas smo mel 3 pa z nobenim nobenega problema... No razen enga smo prodal, k ga je ati razkantu..... Pa ga je kupec super zrihtal in se še zdej brez problemov vozi po cesti.... Tak da mi ne o ducatiju in o šraufanju.... Ne vem no če še ker motor dela po 7 letih brez problemov... res pa da ima zelo mal km narejenih, ker ni časa cele dneve se z motorjem okol drajsat... Pa čist vseeno je, zakaj ima kdo motor. Če ga kdo hoče imet samo za okras v stanovanju, pa ga nej ima.... Jst bi ga tud imela..... Sam nimam prostora....

A bo kdo dons kej na ridah? V postojno moram it, pa se bi še na ridah mal ustavla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm zaključla motoristično kariero..... :cry:

Dokler zob ne zrihtam ne grem več na motor, operacijo imam pa šele čez 1 mesec... :headbang: Zdej se lahko vsaj brez skrbi vozite, vam ena bjonda manj dela gužvo na cesti... :whistle:

Dani teb sem že vse povedala o šraufanju ducatija.... Pr nas smo mel 3 pa z nobenim nobenega problema... No razen enga smo prodal, k ga je ati razkantu..... Pa ga je kupec super zrihtal in se še zdej brez problemov vozi po cesti.... Tak da mi ne o ducatiju in o šraufanju.... Ne vem no če še ker motor dela po 7 letih brez problemov... res pa da ima zelo mal km narejenih, ker ni časa cele dneve se z motorjem okol drajsat... Pa čist vseeno je, zakaj ima kdo motor. Če ga kdo hoče imet samo za okras v stanovanju, pa ga nej ima.... Jst bi ga tud imela..... Sam nimam prostora....

A bo kdo dons kej na ridah? V postojno moram it, pa se bi še na ridah mal ustavla....

oj jz znam pridt gor, sam nč ne vem kdaj, zarad vremena veš.

ti ka pa maš z zobki?? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm zaključla motoristično kariero..... :cry:

Dokler zob ne zrihtam ne grem več na motor, operacijo imam pa šele čez 1 mesec... :headbang: Zdej se lahko vsaj brez skrbi vozite, vam ena bjonda manj dela gužvo na cesti... :whistle:

Dani teb sem že vse povedala o šraufanju ducatija.... Pr nas smo mel 3 pa z nobenim nobenega problema... No razen enga smo prodal, k ga je ati razkantu..... Pa ga je kupec super zrihtal in se še zdej brez problemov vozi po cesti.... Tak da mi ne o ducatiju in o šraufanju.... Ne vem no če še ker motor dela po 7 letih brez problemov... res pa da ima zelo mal km narejenih, ker ni časa cele dneve se z motorjem okol drajsat... Pa čist vseeno je, zakaj ima kdo motor. Če ga kdo hoče imet samo za okras v stanovanju, pa ga nej ima.... Jst bi ga tud imela..... Sam nimam prostora....

A bo kdo dons kej na ridah? V postojno moram it, pa se bi še na ridah mal ustavla....

motoristično sezono zaključila ali kariero?

joj pa ne se tok jezit..se človek res ne sme niti pohecat več al kaj zdej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj jz znam pridt gor, sam nč ne vem kdaj, zarad vremena veš.

ti ka pa maš z zobki?? :(

ta "pametni" so mi celo čeljust premaknil, k ne znajo normalno vn pridit....

Na ridah bom okol 4ih al pa 5ih... V logatcu je trenutno jasno, brez oblačka, sonca ni, ceste so suhe... Kaj pa v planini dogaja pa ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta "pametni" so mi celo čeljust premaknil, k ne znajo normalno vn pridit....

Na ridah bom okol 4ih al pa 5ih... V logatcu je trenutno jasno, brez oblačka, sonca ni, ceste so suhe... Kaj pa v planini dogaja pa ne vem...

u matr, tole mi boš pa, če pridem na ride, mau bol pdrobno razložila an, dj mi pošl tvojo GSM na PM, da te pokličem, če boš gor, da mi nauš ušla, če se bom prdrajsala, ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej si bil učerej tud ane, sva se v Logatcu srečala, se ti je prov mudil :glare:

Mal si nas zamudu, smo mel pa spet čistilno akcijo, tko da dons merkite

kašn boste pustil za sabo :whistle: ...

Zelo pridni. Le tako naprej. Urejenost "zbirališča" je tudi eden znakov kulture tistih, ki se tam zbirajo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bi odgovoru, pa ne upam :P

heeeeec

itak da heeec...... Tebe pa res ne jemlem resno.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristično sezono zaključila ali kariero?

joj pa ne se tok jezit..se človek res ne sme niti pohecat več al kaj zdej?

Tebe so moji kolegi čist pokvarl....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!