Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Saj tudi bolj pozno zvečer ni tam nikogar - včeraj okrog 22h so bile ride čist prazne...

D.

...hm jz sem se peljal okrog 21.30h tam....v družbi še enga SV1000 suzukija,...sva ga glede na pozno uro kar dobr podila čez ride :P ....mogoče kdo od vas??? :hmm:

@Sanda7: sliko si pa glih tako nardila,da se vid da sam jz pizdarije zganjam na ridah :angry: ...... :P :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva bila včeraj okoli 16.50 na ridah pa ni bilo kaj veliko folka. Mislim pa, da se je mimo pripeljal GhostRR, možno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo se ustavli ob 18.30 na ridah in je bilo kar veliko ljudi...sploh se jih je veliko valilo proti Ljubljani...ob 18.55 pa sva ride zapustila.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hm jz sem se peljal okrog 21.30h tam....v družbi še enga SV1000 suzukija,...sva ga glede na pozno uro kar dobr podila čez ride :P ....mogoče kdo od vas??? :hmm:

hello.gif Priznam...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hello.gif Priznam...

D.

...hehe a ti si bil :OK: ....no pa še kdaj ane .)

...hvala k si mi svetu :grim

lp cagiva

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se preganjal po ridah, spodaj obrnil, so me dohiteli neki motoristi na enih velikih kravah (nism dobr vidu jih), potegnu, en ovinek dva so bli še za mano pol so pa zginli. Na vrh rid obrnem, peljem navzdol in vidm :eek:

cca 8 policistov na motorjih :hmm:

tko grdih pogledov kot danes še nism vidu :fight2:

sm gledu nazaj če bodo kej obračal, pa ene dva sta prbremzala, sam ni blo nobenga pol :wacko:

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, no v bistvu pred kako uro, sem se peljal v avtu skozi ride, iz smeri Postojne. Na začetku sta me drzno prehitela dva motorista. Tanova ninja 600 in en GSX-R. Seveda sta takoj odbrzela naprej, a na žalost sem tistega z ninjo še enkrat videl... :cry:

V glavnem ovinku je padel. Ko sem jaz prišel, je ravno pred mano prečkal cesto. Na prvi pogled je zgledal cel, oziroma samo pretresen. Lahko je hodil, motor je pa utrpel par lažjih poškodb... :wacko:

Upam da se je vse tako srečno izteklo kot se mi zdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo na ridah zelo pestro, žal pa sta se zgodili dve prometni nesreči, druga kot posledica prve..

Vzrok vsega je bila počena guma na avtu mojega kolega (sem zvedel pred 5 min, da je bil on), zaradi katere ni zvozil ovinka, ampak je priletel v skale na glavnem ovinku rid. Ker je na cesto steklo precej olja in zavorne tekočine, je cestna služba poslula v ovinku pesek čez oba pasova. Kmalu potem ko so odstranili avto, sem se pripeljal jaz in smeri Planina, ampak sem na srečo pripeljal dovolj previdno, ker sem videl, da na ovinku stoji kombi cestne službe in sem ovinek kljub pesku srečno zvozil. 10 sec po tem, ko sem se ustavil in parkiral motor pa prileti dol na polno zelana Ninja. Voznik verjetno ni videl mahanja motoristov in je pesek na cesti opazil, ko je bilo že prepozno. Probal je ujet motor, ampak ni zneslo.. K sreči jo je odnesel brez vidnih poškodb. Ninja je utrpela zlomljeno ogledalo, podrsane plastike in podrsan blok motorja. Kasneje smo potem motoristi skozi stali ob cesti, ter ustavljali druge motoriste, da ne bi slučajno še kdo naletel na polno na tisti pesek, ker fora je bila v tem, da delavec cestne službe ni postavil pred ovinek nobenega znaka da je na cesti ovira, oz da se je zgodila nesreča. zaradi tega je nesrečni motorist tudi poklical policijo, saj mu verjetno pripada kakšna odškodnina zaradi nastale škode s strani cestne službe, zaradi nepravilnega ravnanja..

Kakorkoli že, upam da se bodo stvari za tistega ki je padel čimpej in čimbolje uredile!

Sem pa zgrožen nad tem, kako lahko delavci cestne službe cel ovinek posujejo s peskom in tega ne označijo! :BUA: In to ravno tisti, v katerega vsi priletijo z največjo hitrostjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK se v vsem strinjam s tabo , edin kar si napisal glede tiste pocene gume na fordu...

Mi smo sedel tam ko je on prisel mimo, in potem na prvem ovinku(koncu ravnine gor ) obrnu, sel na dol, s koncno, jst sam :wacko: , in pol je zgleda da cviknu al pa nevem kaj , ampak sam na polno po bremzi in tud spustu ni ampak sam direkt v skale s fordam, ni bla nc pocena guma, guma mu je pocla v skalah notr, kar se tud vid na gumi, oz, ko je cel bicikl nabil nazaj v prag avtomobila...tko da, kar je blo vzrok je blo frajarjenje in pa velik prevelika brzina... :topic:

LP;Rock

P:S Glede cestarjev se strinjam...tablo bi lahko dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo na ridah zelo pestro, žal pa sta se zgodili dve prometni nesreči, druga kot posledica prve..

.. fora je bila v tem, da delavec cestne službe ni postavil pred ovinek nobenega znaka da je na cesti ovira, oz da se je zgodila nesreča. zaradi tega je nesrečni motorist tudi poklical policijo, saj mu verjetno pripada kakšna odškodnina zaradi nastale škode s strani cestne službe, zaradi nepravilnega ravnanja..

Brezpogojno iztožit dovolj veliko materialno odškodnino od cestne službe za neoznačen (posut ovinek s peskom) - nevaren del cestišča. Mogoče jih bo v bodoče to kaj izučilo. Cestarji naj bodo srečni, da se je končalo samo pri materialni škodi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se tud zložu včeraj na ridah,tko da me en čas tam ne bo......itak so pa policaji preveč tam,...bolje je iti na grobnik,samo kaj ko je tko drago.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK se v vsem strinjam s tabo , edin kar si napisal glede tiste pocene gume na fordu...

Mi smo sedel tam ko je on prisel mimo, in potem na prvem ovinku(koncu ravnine gor ) obrnu, sel na dol, s koncno, jst sam  :wacko: , in pol je zgleda da cviknu al pa nevem kaj , ampak sam na polno po bremzi in tud spustu ni ampak sam direkt v skale s fordam, ni bla nc pocena guma, guma mu je pocla v skalah notr, kar se tud vid na gumi, oz, ko je cel bicikl nabil nazaj v prag avtomobila...tko da, kar je blo vzrok je blo frajarjenje in pa velik prevelika brzina... :topic:

LP;Rock

P:S Glede cestarjev se strinjam...tablo bi lahko dal

Če je pa tako, se pa opravičujem za napačne informacije! Mene ni bilo tam, ko se je nesreča zgodila, da je šlo za mojega kolega sem zvedel šele doma v Cerknici, kjer je bilo rečeno, da je bila vzrok kao počena guma. Čeprav priznam, da sem tudi sam dvomil v to razlago, ker vem kako je vozil po ridah.. <_< Prepeljal jih je verjetno že najmanj tisočkrat, 1001. pa zgleda ni zneslo.. .) No kakorkoli že, glavno je, da sta on in motorist, ki je zaradi tega nastradal živa in zdrava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja bilo je tko kt je Rock napisal in nič drugače,...pa če se mene vpraša sploh ne bi bilo treba s peskom posut tistega madeža,ker ni bilo nič olja na cesti,....to je bla samo hladilna tekočina ki bi se v parih urah že posušila,ne pa da so šli zmetat pesek gor <_< ....

..pa sej je eden tud neki slikal...mogoče bomo tud fotke videl :doze:

...v glavnem na ridah se dogaja :grim ....

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne bi bilo treba s peskom posut tistega madeža....

od kdaj pa s peskom posipa madeže na cestah?

običajno se za to uporablja poseben prah oz. granulat, ki ima veliko vpojnost...

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni bil čisto navaden pesek, možno da je bil ta prah, ki si ga ti omenil! Kakorkoli že, tam bi moral biti postavljen znak za nevarnost, kajti pesek ali granulat, na obojem je oprijem gume s cestiščem za en k....! .)

Aja, pride danes kdo na ride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam se ga res kr mal preveč serje tm po ridah :hmm: mislm sej ne da bi mel kj proti gledanju 'dirkačev',amapak nesreč pa ne maram... pa ne mislm s tem padca če kermu pač zdrsne,ampak da model s suzo med avti prgon v ovink..ejej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem videl tistega norca na Suzi, me je kar stisnlo, ko sem videl avtomobile na obeh pasovih, on pa vmes pa na koleno.. Da ne govorimo o njegovem prehitevanju avtomobila ob izhodu iz ovinka, tisti trenutek ko je šel ven na zunanji pas ni še nič videl kaj prihaja iz spodnje strani :eek: :BUA: !

Firbcev pa toliko včeraj.. Več avtomobilov kot motoristov na ridah .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sigurno je bil PIVOLJUB,z litrom kuhanega vinčka v riti.... :kva2: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa mi spet ni uspel prletet...se bomo pa kej naslednji vikend vidl...naročte vreme... :P

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!