Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Spet par strani filozoferanja in ostale navlake...zakaj se tisti ki vam grejo ride v nos ukvarjate z nami??????

Pejte lepo na kepco sladoleda in pijačo,pa tam s kolegom,ki je istega/podobnega mišljenja kot vi razpravljajte o tem na dolgo in na široko!

Al tut drugje serjete...in ne poveste nič pametnga/novga?????

:SS :SS :SS

Kdo pride jutr gor?Če pride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wau! Kaka modrina! :photo:

Ta forum drži nekej pravih ljudi skupi. In nisem še zasledil, da bi kje govoril o kakršnemkoli divjanju, bahanju in stvarem, ki bi vzpodbujale norenje po ridah in da bi se zarad tega foruma komurkoli zgodilo kej slabega.

Motor je pač "pištola" ki je lažje dostopna kot dejansko orožje. Obstajajo različni ljudje z različnimi motorji. In ne basat vseh v isti koš.

Publicisti pa itak vedno serjejo. Lahko bi nardil precej dobrega. Zakaj ne bi začel delat reklame za druženje motoristov na kakšnemu kraju (ni nujno, da so ride -al pa če so). V glavnem mediji zastrupljajo ljudi z negativnimi pogledi. Včeri je en umrl, danes so se tam zmlatli, jutri pa bo gotovo 2 strela ubila..... Ljudem res še ni potegnlo, da le dobro obrodi dobro. Ne morš skoz srat in se celo hkrati zavedat, da ne boš s tem prou nič prekrenu!

Zdej pa prosim nadaljujte ta forum kot se to dogaja in se ne dajte motit!

Notranjc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wau! Kaka modrina! :photo:

Ta forum drži nekej pravih ljudi skupi. In nisem še zasledil, da bi kje govoril o kakršnemkoli divjanju, bahanju in stvarem, ki bi vzpodbujale norenje po ridah in da bi se zarad tega foruma komurkoli zgodilo kej slabega.

Motor je pač "pištola" ki je lažje dostopna kot dejansko orožje. Obstajajo različni ljudje z različnimi motorji. In ne basat vseh v isti koš.

Publicisti pa itak vedno serjejo. Lahko bi nardil precej dobrega. Zakaj ne bi začel delat reklame za druženje motoristov na kakšnemu kraju (ni nujno, da so ride -al pa če so). V glavnem mediji zastrupljajo ljudi z negativnimi pogledi. Včeri je en umrl, danes so se tam zmlatli, jutri pa bo gotovo 2 strela ubila..... Ljudem res še ni potegnlo, da le dobro obrodi dobro. Ne morš skoz srat in se celo hkrati zavedat, da ne boš s tem prou nič prekrenu!

Zdej pa prosim nadaljujte ta forum kot se to dogaja in se ne dajte motit!

Notranjc

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

PS:sj ni samo sral s člankom...je tudi pohvalil čistilno akcijo :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry Snoopy, maš prav,

vsak zase ve kje mu je mesto in kaj naj tvega.Samo rad bi te spomnil, da na Ride rinejo rudi nedorasli kvazi mopedisti, ki pri občudovanju in branju(postov) starejših motoristov Ridašev, to isto želijo počet tudi sami.Ride so nevarne:

1- niso zaprto dirkališče

2- so ovinkaste

3- asvalt in nakloni ovinkov so pase

4- dokaj nepregledne

5- tribune občasno polne navijačev- gledalcev...

6- zahtevajo več kot osnovno znanje vožnje

Škoda je vsakega kolega/kolegico motorista/stko, ki se zloži na Ridah, ker želi drugim biti pari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry Snoopy, maš prav,

vsak zase ve kje mu je mesto in kaj naj tvega.Samo rad bi te spomnil, da na Ride rinejo rudi nedorasli kvazi mopedisti, ki pri občudovanju in branju(postov) starejših motoristov Ridašev, to isto želijo počet tudi sami.Ride so nevarne:

1- niso zaprto dirkališče

2- so ovinkaste

3- asvalt in nakloni ovinkov so pase

4- dokaj nepregledne

5- tribune občasno polne navijačev- gledalcev...

6- zahtevajo več kot osnovno znanje vožnje

Škoda je vsakega kolega/kolegico motorista/stko, ki se zloži na Ridah, ker želi drugim biti pari.

Se strinjam...razn z 2. točko :kva2: ride so ravne noooo..pa kje maš ti kakšne ovinke :lol1: ...hec,hec.... :D

sploh ne vem zakaj se mora tekmovat med sabo...pelješ po svojih zmožnostih...in ne tišiš za nekom ki ime večje(zmožnosti-ne jajca)

Se vidmo pol jutr kj...dns grem u kino pol pa...ah...isto k vsak večer :beer1:

@gandi: kdaj bo nova številka stripa zunaj?? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet par strani filozoferanja in ostale navlake...zakaj se tisti ki vam grejo ride v nos ukvarjate z nami??????

Pejte lepo na kepco sladoleda in pijačo,pa tam s kolegom,ki je istega/podobnega mišljenja kot vi razpravljajte o tem na dolgo in na široko!

Al tut drugje serjete...in ne poveste nič pametnga/novga?????

:SS :SS :SS

Kdo pride jutr gor?Če pride?

Spet edn k se razburja....

post-16901-1187097280.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...razn z 2. točko :kva2: ride so ravne noooo..pa kje maš ti kakšne ovinke :lol1: ...hec,hec.... :D

sploh ne vem zakaj se mora tekmovat med sabo...pelješ po svojih zmožnostih...in ne tišiš za nekom ki ime večje(zmožnosti-ne jajca)

Se vidmo pol jutr kj...dns grem u kino pol pa...ah...isto k vsak večer :beer1:

@gandi: kdaj bo nova številka stripa zunaj?? :OK:

Bom pogledal kaj se da nardit, mogoče se še kj oglasim dons, če ne druzga, lisica al pa srne so skoz dol... :whistle:

Kašn je pa vreme okrog Planine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pogledal kaj se da nardit, mogoče se še kj oglasim dons, če ne druzga, lisica al pa srne so skoz dol... :whistle:

Kašn je pa vreme okrog Planine?

Sonce trenutno. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo bi blo videt kakšna je povezava med "cofein" in "antares", samo vidva si data dela s tem fantom ... :krneki:

@all: ta četrtek bo lepo vreme :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@all: ta četrtek bo lepo vreme :naughty: :whistle:

A prideš kaj pogledat? Jst sem končno (upam) dobil nazaj pravilno popravljeno eriko :wacko:

Lahko se kaj tam najdemo :)

Lp burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prideš kaj pogledat? Jst sem končno (upam) dobil nazaj pravilno popravljeno eriko :wacko:

Lahko se kaj tam najdemo :)

Lp burnout

zelo verjetno ja. Upajmo da so ti eriko prav poštimal pa se vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem tukaj!V petek zvečer sem šel mimo, pa je bilo skoraj prazno. Kaj imate taglavno samo ob četrtkih?No, prav Ridaše bi nekaj vprašal. Se opravičujem, da bom malo dolg.V petek je ob cesti, kjer se vsi ustavijo, stal eden taostrih z Grobnika v živo rumeni majici in se menil z nekom v kombinezonu. Žal ga ni bilo več ko sem obrnil in prišel nazaj. Ostali tam glede njega niso vedeli in so rekli naj vprašam kar tukaj.Zadnjič sem šel na Grobnik tako malo pogledati. Ena od ekip je imela športno mašino za katero bi rekel, da je videla že vse možno. Z njo so se nekaj vzpenjali na zadnje kolo. No in ti zraven teh profičev pride ta z rumeno majico, se ustavi in da svoja očala v roke dvakrat večjemu tipu v kombinezonu, ki je prišel z njim. Na mašino je lezel kot na kamelo. Ekipa se je režala, meni pa ni štekalo.Dal jo je na zadnje kolo skoraj v vertikalo. Isto je naredil še na prednjo gumo! Ne vem če se razume, z motorjem je plesal, večkrat po zadnji in po sprednji gumi, kot da ga ima na špagah. Če ne bi gledal tja, bi mi ušlo, ker je motor vozil samo, da se je vzpel. 300kil pokonci na prednji gumi v vertikalo! Majhen je tako, da pride do tal samo s prsti na nogah.Zleze dol in gre nazaj z visokim tipom lepo naprej nastavljati vzmetenje na njegovi novi Yamahi YZF-R1.Zraven mene je bil en Hrvat v srednjih letih in ta mi je pravil, kaj se je zgodilo nekaj let nazaj. Na Grobnik je prišla ena večja skupina dol s hrvaške obale, taboljše mašine in vse tako. Nemogoče so se obnašali, izivali druge z nevarno vožnjo, itd. Eden od specialcev se potiho priplazi do tega v rumenem in nato zabije do konca in švigne tako blizu, da je tega skoraj vrglo po tleh. Tip? Nič.potem je bilo neko tekmovanje in ta jih komplet sesuje. V preimerjavi z njimi je zgledalo kot da vozijo bicikle in še z manevri jih je zajebaval v glavo. Ko so bili kasneje vsi na kupu, ti ta lepo pride, se ljubeznivo smehlja in vse tako. Vsi so mislili, da jim bo zdaj dal pod nos. Ne, sploh ni niti omenil, kot da ni bilo nič, ali da bi klel ali kričal, ne samo »sunce se je smrknilo al pomračilo« ne vem točno ponovit. V glavnem jih je tako razsul, da se ni nobeden več en lep čas naslikal na Grobnik, problemov pa tudi niso več nikoli delali. Zadevo so slišali vsi ki so bili tisti dan tam, napalm bomba.Ta Hrvat je rekel, da se je samo par ljudem sanjalo kaj se pripravlja, ko je šel tekmovat, ker se ga sicer ni dalo spraviti gor na nobeno tekmovanje in je ponavadi peljal zase, če se je dalo brez drugih na progi.Da je bilo kot v zlatih časih Grobnika. Menda je še parkrat nekaj peljal z nekimi tujci, ki so zase zakupili cel Grobnik in to z njihovimi mašinami in je glih tako vodil.Ko sem naslednjič spraševal po njemu sem komaj našel nekoga, ki pa je rekel, da ga zadnjih par let ni menda skoraj nič videti, razen nekaj prejšnje leto, da je spravil na progo tistega z Yamaho YZF-R1 ki je nek grozno močen podjetnik.

Kaj ve kdo od klape tukaj, kdo bi bil? (majhen, bolj suh, ima podolgovata očala in nov temnoplav Opel GTC- Astro z dvemi vrati KP-P1-0?? 46 ali 64 s pokrovi na kolesih).Mislim, kje se pa ta ponavadi vozi z motorjem? Tako, da malo vidim. Razmišljamo, da bi nas šlo enih par malo na Grobnik, pa bi se mogoče kaj zmenil še z njim.Se že vnaprej zahvaljujem.

Uroš

Glede na to, da sem dobil vprašanja, zaradi česa se sploh bunim, sem citiral objavo.

Antares

stran 498 in nadaljevanje s ferrariji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo bi blo videt kakšna je povezava med "cofein" in "antares", samo vidva si data dela s tem fantom ... :krneki:

Ta fant sem jaz, ne vem kako biti bolj jasen. Oseba s temno modrim Opel GTC je Antares.

Ne vem kako se tebi zdi, da cela država prebira vse o tebi, na strani 502 celo s čim se vozim naokrog in s čim ne in tako naprej.

Cofein pa je nekdo od ridaških prijateljev.

Antares

Da ne pozabim, vračam nedeljski pozdrav Mausu (ko se je peljal mimo).

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se spotoma iz šihta zapelal skozi ride, žive duše nikoder! policajev pa full na zemlji in v zraku! amogoče kdo ve kaj se jih spet trže????? helikopter je večinoma časa krožil nad našo travco na the ovinku! :whistle: :whistle: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se spotoma iz šihta zapelal skozi ride, žive duše nikoder! policajev pa full na zemlji in v zraku! amogoče kdo ve kaj se jih spet trže????? helikopter je večinoma časa krožil nad našo travco na the ovinku! :whistle: :whistle: :angry:

Se dobr da nism mel cajta dons... :rolleyes: Ma ja je krozu ze tud zanc enkrat...zakaj? mogoce se po tleh ne upajo priblizat...sam so se pa spet zajebal dons...za brez veze cakal... :krneki: Sam ves kva je pa tud varianta, da se s helikopterjem vozjo zato k iscejo na ridah lokacijo za strojanove...pa se jim zdi the ovink fajn.. :whistle:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ride prazne ... poj sta pa dva mal vozila in takoj zrakomlat nad nami :BUA: ....smo se pa usedl na travco pa jim mahal B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobr da nism mel cajta dons... :rolleyes: Ma ja je krozu ze tud zanc enkrat...zakaj? mogoce se po tleh ne upajo priblizat...sam so se pa spet zajebal dons...za brez veze cakal... :krneki: Sam ves kva je pa tud varianta, da se s helikopterjem vozjo zato k iscejo na ridah lokacijo za strojanove...pa se jim zdi the ovink fajn.. :whistle:

kaj??? strojanovi??? bog nedaj da jih naseljo na the ovink, sej bi pokral vse motorje! v najboljšem slučaju bi motorji ostal, auspuhov sigurno nebi bilo več na motorjih! :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj??? strojanovi??? bog nedaj da jih naseljo na the ovink, sej bi pokral vse motorje! v najboljšem slučaju bi motorji ostal, auspuhov sigurno nebi bilo več na motorjih! :slap: :slap: :slap: :slap:

Ma lahko jih naseljo samo ne v teater ampak na drugo stran pa mal nej ograjo povisajo.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobr da nism mel cajta dons... :rolleyes: Ma ja je krozu ze tud zanc enkrat...zakaj? mogoce se po tleh ne upajo priblizat...sam so se pa spet zajebal dons...za brez veze cakal... :krneki: Sam ves kva je pa tud varianta, da se s helikopterjem vozjo zato k iscejo na ridah lokacijo za strojanove...pa se jim zdi the ovink fajn.. :whistle:

Ma firbce so pasl, nč druzga...

Spodej pri šoli pa zasedo postavl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!