Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

sladki greh pa čevapčič :unsure: a to gre skupi :blink: :hmm:

ja prou an, pač usak ma svoj okus :huh:

Ti se pa brat navad... Sploh pa, če pr' teh let'h ne veš, kako bi skombinirala "wet shirt", sladki greh in čevapčič... :headbang:

Lahk' se pa za inštrukcije zmen'mo... Na ridah je po moje dovolj fantkov, ki poznajo (moje) metode... :whistle:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se pa brat navad... Sploh pa, če pr' teh let'h ne veš, kako bi skombinirala "wet shirt", sladki greh in čevapčič... :headbang:

Lahk' se pa za inštrukcije zmen'mo... Na ridah je po moje dovolj fantkov, ki me poznajo... :whistle:

hmmm... če je pol čevapčič, ki bi ji ga ti posodu videt in vonjat kot pravi čevapčič ( katerega si kot sopomenko uporabil sam ) ti najbrž tudi sladki greh na bo nanesel kupa sestradanih mladenk. Paradajs pa... A se ni nekoč rabil kot "prikrivalec" vonja kao čistilo ali nekaj? :hmm: Kaj pa vem,

Tanjuška: 10 points from OverMurje. :OK: Kurc, če zmagaš bomo pa piknik mel. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... če je pol čevapčič, ki bi ji ga ti posodu videt in vonjat kot pravi čevapčič ( katerega si kot sopomenko uporabil sam ) ti najbrž tudi sladki greh na bo nanesel kupa sestradanih mladenk. Paradajs pa... A se ni nekoč rabil kot "prikrivalec" vonja kao čistilo ali nekaj? :hmm: Kaj pa vem,

Tanjuška: 10 points from OverMurje. :OK: Kurc, če zmagaš bomo pa piknik mel. :grim

Hja... čevapčiči so najboljši, ko lepo nabreknejo, a ne... V topli, mehki, sočni lepinji se še najbolje počutijo... Pradajz je pa sicer lepe barve in tudi sočen, a za poslastico veliko bolj paše sladki greh... Sploh, če se vse skupaj začne z wet-shirt... No ja, vsaj jaz tako mislim. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... če je pol čevapčič, ki bi ji ga ti posodu videt in vonjat kot pravi čevapčič ( katerega si kot sopomenko uporabil sam ) ti najbrž tudi sladki greh na bo nanesel kupa sestradanih mladenk. Paradajs pa... A se ni nekoč rabil kot "prikrivalec" vonja kao čistilo ali nekaj? :hmm: Kaj pa vem,

Tanjuška: 10 points from OverMurje. :OK: Kurc, če zmagaš bomo pa piknik mel. :grim

:worship: a boš prnesla uno zmes k jo tvoja babica dela :drunk: matr ej je za vola ubit, tko je dobr, pa tko se ga nagovedaš da si pol čist drug človk :wacko: zmešan rataš hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... čevapčiči so najboljši, ko lepo nabreknejo, a ne... V topli, mehki, sočni lepinji se še najbolje počutijo... Pradajz je pa sicer lepe barve in tudi sočen, a za poslastico veliko bolj paše sladki greh... Sploh, če se vse skupaj začne z wet-shirt... No ja, vsaj jaz tako mislim. :whistle:

ejga tastar ne rajcej klele, da te nau kera posilla :whistle: jz jih mam use babe na ketn, sam če kak glid popusti, pol se temu reče "you are on your own", pa da nauš kej jaukau pa jamrau pol!!!!

najhuj od njih je pa irenca :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: ti bom za to še vrnla!!! boš ti tud mokr boš vidu :naughty: :whistle:

A da bom mokr??sam da ne bom za brezveze :kva2:

ka pa je nagrada, da vidm, če se mi splača udeležit???? :evilgrin:

Nagrada je snoopy pliško :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga tastar ne rajcej klele, da te nau kera posilla :whistle: jz jih mam use babe na ketn, sam če kak glid popusti, pol se temu reče "you are on your own", pa da nauš kej jaukau pa jamrau pol!!!!

najhuj od njih je pa irenca :lol1: :lol1: :lol1:

Mene je mami (ko sem bil še mali) učila: "Sine, ko je posilstvo neizbežno, se prepusti in uživaj!" :P

Piki jamra samo v posebnih okoliščinah... :whistle:

Nis' pa pomislila, da sem mogoče imun na punčke... :blush:

Saj veš... medvedki so bolj za fantke, punčke se igrajo z dojenčki...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da bom mokr??sam da ne bom za brezveze :kva2:

Nagrada je snoopy pliško :evilgrin: :naughty:

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ne boš zaston mokr, te bom še umila pol, bom žajfo s sabo prnesla :naughty: sam če bom mogla jz met mokro majco, pol boš mogu ti bit u gatah (mokrih) belih, pa še mau bi blo fajn če bi......, da bi......, sj veš........, da bi se vidl........am............. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je mami (ko sem bil še mali) učila: "Sine, ko je posilstvo neizbežno, se prepusti in uživaj!" :P

Piki jamra samo v posebnih okoliščinah... :whistle: Nis' pa pomislila, da sem mogoče imun na punčke... :blush:

:lol1:

drgač sm jz tud sam punčka :huh: :doze: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sladki greh pa čevapčič :unsure: a to gre skupi :blink: :hmm:

ja prou an, pač usak ma svoj okus :huh:

Ti se pa brat navad... Sploh pa, če pr' teh let'h ne veš, kako bi skombinirala "wet shirt", sladki greh in čevapčič... :headbang:

Lahk' se pa za inštrukcije zmen'mo... Na ridah je po moje dovolj fantkov, ki poznajo (moje) metode... :whistle:

:lol1:

drgač sm jz tud sam punčka :huh: :doze: :winkiss:

A-ha... zdaj pa razumem... J's s'm pa mislu, d' si že vel'ka punca... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ne boš zaston mokr, te bom še umila pol, bom žajfo s sabo prnesla :naughty: sam če bom mogla jz met mokro majco, pol boš mogu ti bit u gatah (mokrih) belih, pa še mau bi blo fajn če bi......, da bi......, sj veš........, da bi se vidl........am............. :naughty:

Zanimivo...fora je samo da...nimam belih gat :kva2: pa žajfo lahko jst zrihtam,tekočo,sam jo morš mal bl prtisnt... B)

kdaj pol??? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-ha... zdaj pa razumem... J's s'm pa mislu, d' si že vel'ka punca... :whistle:

Piki jz sploh še nism nikol........ am............. sj veš no, nism še nikol ga mela............... am, akhm.............. ne znam........... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo...fora je samo da...nimam belih gat :kva2: pa žajfo lahko jst zrihtam,tekočo,sam jo morš mal bl prtisnt... B)

kdaj pol??? :OK:

ka pa bele boksarce???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa bele boksarce???

:grrr bele ne...se po 3 dneh vid rumen kot da bi ble že umazane :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr bele ne...se po 3 dneh vid rumen kot da bi ble že umazane :lol1:

ok pol bom pa jz ene kupla, pa jih boš gor dau pa celo galono vode bom nate zlila, ti boš pa pol za use ostalo poskrbu, edin če voč, da ti pomagam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak a nismo že mau :topic: :ninja:

Ne ne...poglej si podnaslov teme :OK:

maš ti kakšne bele gate za posodit??? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piki jz sploh še nism nikol........ am............. sj veš no, nism še nikol ga mela............... am, akhm.............. :whistle:

Nauš verjela, j's tut ne. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok pol bom pa jz ene kupla, pa jih boš gor dau pa celo galono vode bom nate zlila, ti boš pa pol za use ostalo poskrbu, edin če voč, da ti pomagam :whistle:

Ne upaš.... B)

Valda boš pomagala...sj k te bom oblil boš itak agresivna ratala :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne...poglej si podnaslov teme :OK:

maš ti kakšne bele gate za posodit??? :kva2:

jz mam sam tangice :unsure:

Nauš verjela, j's tut ne. :evilgrin:

jap verjamem ja :rolleyes:

Ne upaš.... B)

Valda boš pomagala...sj k te bom oblil boš itak agresivna ratala :kva2:

pol se me pa kr merkej :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam sam tandice :unsure:

jap verjamem ja :rolleyes:

pol se me pa kr merkej :evilgrin:

Tandic ne bom hvala...je vseen če jih mam al pa ne... :D

a merkat se te morm...to je že skor izziv :evilgrin: :evilgrin: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak dj nehimo mi trije, drugi sploh do besede ne pridejo :headbang: k bomo na ride pršli nas bojo tko zmerjal, da bo to noro ej, me je že zj strah :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak dj nehimo mi trije, drugi sploh do besede ne pridejo :headbang: k bomo na ride pršli nas bojo tko zmerjal, da bo to noro ej, me je že zj strah :headbang: :headbang: :headbang:

ko-ko-ko-ko-ko-ko-ko kokoš!!!!!!!

:D

jst grem itak zdle počas gor...pogledat kje se bo dogajal ..... :whistle:

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak dj nehimo mi trije, drugi sploh do besede ne pridejo :headbang: k bomo na ride pršli nas bojo tko zmerjal, da bo to noro ej, me je že zj strah :headbang: :headbang: :headbang:

Ja ma res... :headbang: Prow nemogoči ste !!! :whistle:

Vi trije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko-ko-ko-ko-ko-ko-ko kokoš!!!!!!!

:D

jst grem itak zdle počas gor...pogledat kje se bo dogajal ..... :whistle:

:alien1:

no peteln, bejš kikirikat na ride, da bo mau gmaha :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!