Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

če pa brumčija nau.. pol pa mene tud nau :closedeyes:

in če tebe nau, se tut men ne splača gor hodat :)

oblubim, da se ustavim v soboto, razen če višja sila to prepreči.

Bom s črno makino :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si čakal na "apperance" izgovora :grim ? :xx:

V bistvu mam še en člank za dokončat in en intervju. Bo tko jutr več cajta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je en KRETEN z autom iz strmca prletu ven tko, da sem se živ usrau, to bljižnico bi moral zapret, to je blo okrog 14h, sem se glih pelu z morja, mslim da je bil en siv hyundaij, s postonjsko tablico, res NADKRETEN :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da s to objavo dokončam, kar sem bil nameraval povedati v torek, pa so vmes prišle druge zadeve.Ne mnogokrat, v zadnjih desetih letih sem se med vikendom popoldan enkrat ali dvakrat v letu mimogrede zaustavil na ridah. Malo sem pogledal dogajanje v sproščenem in iskrenem vzdušju in mogoče izmenjal besedo ali dve. Nato me ni bilo mimo kakšne dve ali tri leta; letos sem se zaustavil in naletel na skupinico talentiranih mušketirjev, ki jih medsebojno druži predvsem zadovoljevanje lastnih osebnih frustracij na drugih ljudeh. Kljub temu, da nisem imel opravka z nikomer, niti komu kaj naredil, samo parkrat sem se bil ustavil, sem postal tarča takega oblajavanja, da se je razvedelo še v drugo regijo- do moje vasi. Zahvaljujoč par motoristom, ki se jih spomnem še od prej, sem nato dobil bolj širok vpogled v dogajanje.

Opravka s P182 si ti mušketirji dajejo skoraj vsakič ko se ta zaustavi, ker jim gre »na jetra«, saj so poleg njega omenjeni talenti spremenijo v motoristično »ničlo, zero, nichts«. Name pa so se spravili z razlogom, da sem premalo robat, da bi lahko dobro vozil nekaj takega kot je motocikel (to je sposobnost, ki je dana mamilašem ((vsaj za 16 super-sport frajerjev vem)) in težki kategoriji (fantov, moških) iz pijanskih družin).

Ti mušketirji so rojeni talenti za motor, znajo temeljito priviti plin, so prostaki in nekateri potencialno fizično nestrpni. Ker znajo po zunanjem videzu osebe ugotoviti njene motoristične sposobnosti, bi Yamaha in Honda tri najbolj strokovne (3 voznika super sport- 2 kawasakija in 1 yamaha) morale zaposliti, da bi jim ti trije izbirali njihove dirkače. Kako so strokovni s svojimi ocenami, lahko vidite na mojem primeru. Dve leti (sezoni) sem se vstajal ob petih zjutraj, da sem se odpravil na Grobnik. Prvo leto so se mi po povratkih od naporov par dni še kolena tresla. Še eno leto učenja na osnovi kritik in opažanj mentorjev, razbolelih rok, ramen, komolcev zapestij in otečenih kit.In danes? Po desetih letih od opisanih začetkov, zmorem s povsem novo Yamaho R-1 hitro voziti samo po dirkališčih; drugje jo vozim, kot da bi imela vgrajen dizel motor brez turbopolnilnika; če ima Yamaha tisti dan res srečo, pa se vozi naložena v kombi.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar si iskala, si zdej tud dobila!!!!! UUUUUUUHHHHHHHH MATER!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :yea1: :yea1: :yea1: več pa si neupam dat gor!!!! :whistle: :whistle: :whistle: :evilgrin:

Tanjuša, prevelke hlače maš, kle not komot spravš še enga :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuša, prevelke hlače maš, kle not komot spravš še enga :naughty:

javim se, javim se :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu mam še en člank za dokončat in en intervju. Bo tko jutr več cajta :)

Prideš na maksijevo v nedeljo?

Da ne bom čist :topic: učeraj se vas je pa nabralo, maus nehi poležavat, pozdrav nazaj, ali si čist

bogi k maš tolk dela z :naughty: :whistle: :xx: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuša, prevelke hlače maš, kle not komot spravš še enga :naughty:

ja dj ne mor, sj vem :blush:

če sm pa mau preveč shujšala, pa počak da do konca shujšam pol bom pa druzga kupla no :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm pozabla povedat, da mamo mi tud VAJVRCE PO CAJST, sam da niso lih tko kosmate kokr na ridah, so p a bl pernate. matr ne da sm sam stestirala novo gumo kok drži, tud kako zgleda če kej tazga povozš :unsure: eh se obnese :evilgrin:

ps: dobr da je blo že crkneno, če ne bi se mi smillo

post-10107-1187288520.jpg

post-10107-1187288532.jpg

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravka s P182 si ti mušketirji dajejo skoraj vsakič ko se ta zaustavi, ker jim gre »na jetra«, saj so poleg njega omenjeni talenti spremenijo v motoristično »ničlo, zero, nichts«. Name pa so se spravili z razlogom, da sem premalo robat, da bi lahko dobro vozil nekaj takega kot je motocikel (to je sposobnost, ki je dana mamilašem ((vsaj za 16 super-sport frajerjev vem)) in težki kategoriji (fantov, moških) iz pijanskih družin).

Antares

res ne vem kake veze ima tale zgodba z mano :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne vem kake veze ima tale zgodba z mano :hmm:

ja kaj? ti si vsega kriv..ride ukint pa sam še travco mečkat pa piknike met..da ne bo preveč travm.. :slap: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet jst... :krneki:

pa gandi!!!

pa snoopy!!!

pa osa!!!

ma vsi smo ene barabe :kva2:

pa irenčka!!!

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa gandi!!!

pa snoopy!!!

pa osa!!!

ma vsi smo ene barabe :kva2:

pa irenčka!!!

mah irenca je pa ta huj baraba, capo di banda, ni da ni, to vi mislte, da ma mlinček, ma pa le mitraljesko, sam da ma zj za enkat še slepe naboje, tko da fantje merkite se, PROSM NE JO JEZAT - JE ZELO NEVARNA DIVJA ZVER!!!! NA KOLENAH VAS PROSM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa midva, midva sva tud barabi :krneki: :krneki:

tanarveci :naughty:

no ja pa se dost je takih :whistle:

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva sta pa vajvrce :whistle: joke

ja sej zato pa ti prva voziš..k bi bli vsi vajvrce pol..bremze kaj je to :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!