Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Najbrž bo jutri dež, če ga pa slučajno ne bo, se bova s punco peljala na kavico v Postojno, pa vam spotoma pomahava. Ustavit se pa ne bom upal ker ste sami zlikovci, vsaj tako eni pišejo :D . :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž bo jutri dež, če ga pa slučajno ne bo, se bova s punco peljala na kavico v Postojno, pa vam spotoma pomahava. Ustavit se pa ne bom upal ker ste sami zlikovci, vsaj tako eni pišejo :D . :winkiss:

pes ki laja ne grize

OSA VAS BO SPET KREGAL DA KVA TOK PIŠETE

kva pa tok visi na skretu hehehhehe

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž bo jutri dež, če ga pa slučajno ne bo, se bova s punco peljala na kavico v Postojno, pa vam spotoma pomahava. Ustavit se pa ne bom upal ker ste sami zlikovci, vsaj tako eni pišejo :D . :winkiss:

če ne druzga je nevarnost da brez hlač ostaneš..razen če maš enodelca..pol se ti ni treba bat :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej biker povej da sva tud midva barabi :unsure:

ja zdej bosta sploh k bosta baje suzukija (bandita) kupla :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej zato pa ti prva voziš..k bi bli vsi vajvrce pol..bremze kaj je to :whistle:

bremze!? a ni to neki za jest??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bremze!? a ni to neki za jest??

ne, to je tist, kar so teb pozabl na jezik vgradit :) (pa na mlinček baje tut :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej biker povej da sva tud midva barabi :unsure:

hmm, mogoče sta pa res mau no, sam se bo treba še dokazat, še mau bl :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no comment

zakaj nč komentirat..sej on pr tistih 12km/h k se voz sploh ne rabi bremz..sicer pa z vampom po tleh drsa k se hoče ustavt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj nč komentirat..sej on pr tistih 12km/h k se voz sploh ne rabi bremz..sicer pa z vampom po tleh drsa k se hoče ustavt

Ma ja no sam to je bl mal trenja k je mastno k bi s teflonom drgnu...je dolga zavorna pot...ej brum brum komi cakamo da prides kej gor bomo mal norel skupi... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OSA VAS BO SPET KREGAL DA KVA TOK PIŠETE

UH, MATER STE PRIDNI, GLIH SEM SE USRAL TKO KOT SE SPODOBI, PA JE SPET CELA STRAN POPISANA!!! NE, NEBOM VAS KRITIZIRAL AMPAK POHVALIL!!!!SAMMMMM......... :evilgrin: :whistle: :unsure: :naughty: :rolleyes: :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga tastar ne rajcej klele, da te nau kera posilla :whistle: jz jih mam use babe na ketn, sam če kak glid popusti, pol se temu reče "you are on your own", pa da nauš kej jaukau pa jamrau pol!!!!

najhuj od njih je pa irenca :lol1: :lol1: :lol1:

hey tastara, dj no pssst... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE NI OSE POL PA TUT JST NE PRIDEM!!!!

:rolleyes:

MATER SEM POPULAREN!!!!! :whistle: :whistle: :whistle: KOJI KU... SEM JST, DA NEPRIDETE GOR ČE MENE NI?????? :evilgrin: :whistle: :naughty: SAM IZGOVORI SO VAS !!!!! :whistle: :whistle: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MATER SEM POPULAREN!!!!! :whistle: :whistle: :whistle: KOJI KU... SEM JST, DA NEPRIDETE GOR ČE MENE NI?????? :evilgrin: :whistle: :naughty: SAM IZGOVORI SO VAS !!!!! :whistle: :whistle: :whistle: :naughty:

Ma sej ves more bit big boss gor d pomaha z zastavco... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UH, MATER STE PRIDNI, GLIH SEM SE USRAL TKO KOT SE SPODOBI, PA JE SPET CELA STRAN POPISANA!!! NE, NEBOM VAS KRITIZIRAL AMPAK POHVALIL!!!!SAMMMMM......... :evilgrin: :whistle: :unsure: :naughty: :rolleyes: :yawn:

sm vedu da si tm :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa gandi!!!

pa snoopy!!!

pa osa!!!

ma vsi smo ene barabe :kva2:

pa irenčka!!!

bom jst raj tih... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah irenca je pa ta huj baraba, capo di banda, ni da ni, to vi mislte, da ma mlinček, ma pa le mitraljesko, sam da ma zj za enkat še slepe naboje, tko da fantje merkite se, PROSM NE JO JEZAT - JE ZELO NEVARNA DIVJA ZVER!!!! NA KOLENAH VAS PROSM!!!

beyba, kam me klačeš u dreka... :krneki: nasmeš prevč akol guvort, se prehit rzve :whistle: fantje... neč bat :naughty: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne druzga je nevarnost da brez hlač ostaneš..razen če maš enodelca..pol se ti ni treba bat :lol1: :lol1:

ti maš dvodelnga ane :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne..sm "mogu" enodelnega kupit :lol1:

am, upam d se nisi mene ustrašu :whistle: snoopy anede ni tk hudu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!