Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Perota poznam ze nekaj casa, pa tudi na ridah sem zadnjih par let precej pogosto prisoten in nisem nikoli in nikdar od nikogar tam prisotnega slisal, da mu gre pero na jetra. Vcasih je sicer kdo, ki podvomi v primernost take voznje na cesti in malce stisne zobe, ko pero zleti mimo, tudi jaz sem, ko nisem bil vajen.. :) Prav tako mislim, da velika vecina folka rade volje prizna, da ni sposobna tako odpeljat kot to naredi pero :)

Eden glavnih razlogov, da se mi je zdelo letos vredno parkrat zaustaviti je prav Peter; tako, da stiskanje zob prepuščam ostalim.

Glede tebe pa mislim da ni fora v robatosti :) Brez zamere, ampak res na prvi pogled delujes bolj kot nekdo, ki samo pametuje, kot nekdo ki nekaj dejansko ve iz izkusenj. Je pa res da te ne poznam in da se mogoce motim. Ce je pa res, kar pravis, bi pa vec kot rad, da se enkrat zmenimo, spakiramo motorje v kombije in picimo na marof. Lahko tudi na grobnik. :)

Pametuje? In kaj sem sploh bil kdaj povedal? Razen zdravo in adijo. Kolikor vem, sem sedel več ali manj sam zase.

Zgleda, da je takrat na ridah, ko si ti tam popolnoma drug folk kot kadar sem jaz. Ker nekako ne prepoznam veliko folka, ki bi sodilo v ta opis.

Čemu si ravno ti pripravil tako dolg in izčrpen odgovor?

Na naslednji motohapening na grobniku lahko skoraj gotovo prideš, bo tam sin moje tete s svojim novim ducati 1098 xerox replica (ki ni za cestno uporabo), pa se bo0m zmenil, da se lahko pelješ z njim in mu preneseš malo svoje prakse.

In ker pametujem, naslednjič, ko me kdo tam pozdravi,... (izjeme na stran).

natares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sin moje tete.... a ni lažje napisat bratranec???

:hmm: ne štekam, a jz sm otročja k sm sam uprašala kdo je to? al je un nad mano otročji??

ja drgač je pa laži napisat, da je tvoj bratranc, če prou še zmeri ne vem kdo je to, no ja pač pa nam vedla an.

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ne štekam, a jz sm otročja k sm sam uprašala kdo je to? al je un nad mano otročji??

ja drgač je pa laži napisat, da je tvoj bratranc, če prou še zmeri ne vem kdo je to, no ja pač pa nam vedla an.

un nad tabo je otročji....,nič ni blo napisan zate,si me prehitela :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa je ta Pero???

Pero je en fajn fant k se tut kdaj pa kdaj na ridah ustav..da ne boš preveč unih celih napenjala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero je en fajn fant k se tut kdaj pa kdaj na ridah ustav..da ne boš preveč unih celih napenjala :whistle:

koga? kerih celih? ka pa je to? dj mau bl po gorensk povej, jz to nč ne zastopm??? spet blond :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej Duče 1098 Xerox sploh ne obstaja, no vsaj v SBK-ju ne,...edin se mi zdi da je Superstock :whistle: ...ddddddd!!!! :krneki: :P :P

kva se sploh kregate zdej...a ni važn sam da se mamo radi, pa da se družmo...pa da so uno crkovino odstranil z ovinka :afro1:

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej Duče 1098 Xerox sploh ne obstaja, no vsaj v SBK-ju ne,...edin se mi zdi da je Superstock :whistle: ...ddddddd!!!! :krneki: :P :P

kva se sploh kregate zdej...a ni važn sam da se mamo radi, pa da se družmo...pa da so uno crkovino odstranil z ovinka :afro1:

a mojo ta smrdečo vajvrco na cajst????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tapru dons :naughty:

Dobro jutro!

Osa je najhujš vm povem, sm ga zadnč mal opazoval c..c c...

GANNNNNDDDDDDDIIIIIIIIII!!!!!! KDAJ SI PA TU SLIKU????? MATER SEM ...... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo dns proti večeru kdo gor????

In djte se že nehat kregat....sj vsi vejo da se gor zberamo sami norci :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej Duče 1098 Xerox sploh ne obstaja, no vsaj v SBK-ju ne,...edin se mi zdi da je Superstock :whistle: ...ddddddd!!!! :krneki: :P :P

kva se sploh kregate zdej...a ni važn sam da se mamo radi, pa da se družmo...pa da so uno crkovino odstranil z ovinka :afro1:

Obstaja obstaja xerox 1089 :whistle:

Evo ga:

post-10671-1187351099_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja obstaja xerox 1089 :whistle:

Evo ga:

post-10671-1187351099_thumb.jpg

Zdaj bodo še tebe označili da pametuješ, iz tega ti bodo dokazali, da ne znaš voziti motorja.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater so eni otročji......ko da bi mel tli leta :blink:

Res, oba sva otročja, ker imamo motorje samo za na dirkališče. Odrasla otroka; kateri tapravi dedec, pa si kupi motor brez sprednjih luči in z Open verzijo Akrapovič? tako, da niti na cesto ne more.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj bodo še tebe označili da pametuješ, iz tega ti bodo dokazali, da ne znaš voziti motorja.

Antares

Ah pomoje d ne bojo, če pa že bojo se bomo pa zmenil pa bom pokazu d se znam pelat :P :lol1:

Aja pa gor sm se zmotu iz številkam bi mogu na pisat 1098 sm pa 1089 sorry hehe

Popravljeno . Popravil _OrAzEm_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah pomoje d ne bojo, če pa že bojo se bomo pa zmenil pa bom pokazu d se znam pelat :P :lol1:

Ni šans, da bi se jaz tako ponižal, da bi šel drugemu ki izzviva dokazovati. Bi šel še bolj počasi. Pa naj se frajer nalepi na drevo.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans, da bi se jaz tako ponižal, da bi šel drugemu ki izzviva dokazovati. Bi šel še bolj počasi. Pa naj se frajer nalepi na drevo.

Antares

No ja sej to maš prov...pametnejši odneha :P

zdj pa odhajam v brno :P

Lp

Popravljeno . Popravil _OrAzEm_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans, da bi se jaz tako ponižal, da bi šel drugemu ki izzviva dokazovati. Bi šel še bolj počasi. Pa naj se frajer nalepi na drevo.

Antares

jest res ne vem kdo ti kej hoče..

sej je tvoja odločitev da se voziš samo po dirkališčih..kdo drug se pa še kje drugje pelje..eni pa sam travco na ridah mečkajo..

in res ne poznam nobenga na ridah ki bi komurkoli zavidal ker se ta al pa ker drug "bolš" hitrejš, bl po kolenu al pa tačkah voz..

tko da res ne vem kaj maš tok za napisat..

bl k berem kake pišeš bl se mi zdi da je vse skupi samo "potem pa svizec zavije čokolado"

mam pravico do svojega mišlenja a ne..

k parkrat sm bil na grobniku pa te nisem videl..

dokler pa ne vidim pa nič ne vrjamem..

pošteno?

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, oba sva otročja, ker imamo motorje samo za na dirkališče. Odrasla otroka; kateri tapravi dedec, pa si kupi motor brez sprednjih luči in z Open verzijo Akrapovič? tako, da niti na cesto ne more.

jaz osebno imam motor zato,da se z njim vozim,med drugim se vozim tud skoz ride,da nam čist :topic: pa če je kdo gor pokramljam,res je da jih bolj malo poznam,zato sem pa bolj tiho...upam da me nimajo za bebca :whistle:

če se mi pa slučajno dvigne,grem pa tud na grobnik(no zdej že dolg nisem bil),pa ne s tem namenom da se bom pol hvalu kolk sn pelal,pa kolk so vsi za en kurac....temveč zato da se s kolegi družimo,spijemo pivo ali 5(v večernih urah)in odpelje kašno urco( če dobiš vstop),če pa ne pa tud prav...

ne poznam prav veliko motoristov,ki bi imeli motor samo za na dirkališče.......

eeeeeee,kurc ne da se mi pisat,brezveze :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!