Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

jaz osebno imam motor zato,da se z njim vozim,med drugim se vozim tud skoz ride,da nam čist :topic: pa če je kdo gor pokramljam,res je da jih bolj malo poznam,zato sem pa bolj tiho...upam da me nimajo za bebca :whistle:

če se mi pa slučajno dvigne,grem pa tud na grobnik(no zdej že dolg nisem bil),pa ne s tem namenom da se bom pol hvalu kolk sn pelal,pa kolk so vsi za en kurac....temveč zato da se s kolegi družimo,spijemo pivo ali 5(v večernih urah)in odpelje kašno urco( če dobiš vstop),če pa ne pa tud prav...

ne poznam prav veliko motoristov,ki bi imeli motor samo za na dirkališče.......

eeeeeee,kurc ne da se mi pisat,brezveze :krneki:

točno to sm hotu napisat..vsak ma svoj vesele..

sam to da nekdo pljuva po nekom k se mu zdi da se za en kurc pelje pa noben ne mara..zato tut lahko razumeš zakaj te ne maramo(antaresa mislim)

aja bivol..noben te nima za bebca..ti se kr še oglas..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest res ne vem kdo ti kej hoče..

tko da res ne vem kaj maš tok za napisat..

bl k berem kake pišeš bl se mi zdi da je vse skupi samo "potem pa svizec zavije čokolado"

Tudi jaz ne vem marsikaj. Zakaj pa ste se spravili name?

Potem tudi za pisat ne bi imel.

Če sem vas tako motil, ste lahko povedali, bi šel ovinek nižje, ni problema.

Drugo, edino kar sem povedal o sebi, je to, kar ste me bili vi direktno vprašali na licu mesta. Še dobro, da sem bil skop z informacijami, ker bi me sicer...

In vi ste prišli do mene, nisem jaz stopil do vas govoriti o sebi.

Zaključujem razpravo:

- ker tako ali tako niti ne vem kateri bi bil

- ker sem povedal kar sem imel

- ker mi ne rabijo ponudbe izzivov tekmovanja

- v skupini se podim samo s prijatelji in ljudmi, ki jih najprej cenim kot osebo in jim zaupam (kot osebi in motoristu)

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne vem marsikaj. Zakaj pa ste se spravili name?

Potem tudi za pisat ne bi imel.

Če sem vas tako motil, ste lahko povedali, bi šel ovinek nižje, ni problema.

Drugo, edino kar sem povedal o sebi, je to, kar ste me bili vi direktno vprašali na licu mesta. Še dobro, da sem bil skop z informacijami, ker bi me sicer...

In vi ste prišli do mene, nisem jaz stopil do vas govoriti o sebi.

Zaključujem razpravo:

- ker tako ali tako niti ne vem kateri bi bil

- ker sem povedal kar sem imel

- ker mi ne rabijo ponudbe izzivov tekmovanja

- v skupini se podim samo s prijatelji in ljudmi, ki jih najprej cenim kot osebo in jim zaupam (kot osebi in motoristu)

Antares

ja in zakaj je treba po vse ostalih pljuvat????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo dns proti večeru kdo gor????

In djte se že nehat kregat....sj vsi vejo da se gor zberamo sami norci :slap:

Dons pa celo pridem z motorjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in zakaj je treba po vse ostalih pljuvat????

Ostalih? SAMO tistim, ki so se dajali skoraj poklicno opravka z menoj sem rekel, naj se ne spravljajo name in se mi vsiljujejo s svojimi mnenji.

Jaz pišem tukaj šele drugi dan, nekateri pa me glodajo že par mesecev.

Sicer si že sam napisal, da me pač ne maraš. (kdaj pa sem komentiral, kako zanič določena oseba pelje? Izmišljuješ si laži).

Par dni nazaj si se spravil na Giroxa in mu rekel, naj se pride pokazat, ker je zarukan kreten: Zakaj? Bi se pričel mlatiti in bi potem rekel, da si ga moral udariti, ker te je ta izval s tem, da je prišel na javno cesto, in stopil sam v tvojo bližino ? Takih primerov kot je to in kot TI je na sodišču malo morje.

To, da preračunano vsak peti motorist konča na tleh je uradna statistika, povečini iz svoje krivde.

Antares

Svojo poštenost do mene, si pokazal s svojim odzivom. Če ne bi imel putra na glavi, ne bi tukaj na forumu takoj skočil name, kljub temu, da nisem proti tebi osebno nič napisal. Ali pa jih je preveč vedelo, kdo vse je bil pri pljuvanju po meni najbolj zaslužen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostalih? SAMO tistim, ki so se dajali skoraj poklicno opravka z menoj sem rekel, naj se ne spravljajo name in se mi vsiljujejo s svojimi mnenji.

Jaz pišem tukaj šele drugi dan, nekateri pa me glodajo že par mesecev.

Sicer si že sam napisal, da me pač ne maraš. (kdaj pa sem komentiral, kako zanič določena oseba pelje? Izmišljuješ si laži).

Par dni nazaj si se spravil na Giroxa in mu rekel, naj se pride pokazat, ker je zarukan kreten: Zakaj? Bi se pričel mlatiti in bi potem rekel, da si ga moral udariti, ker te je ta izval s tem, da je prišel na javno cesto, in stopil sam v tvojo bližino ? Takih primerov kot je to in kot TI je na sodišču malo morje.

To, da preračunano vsak peti motorist konča na tleh je uradna statistika, povečini iz svoje krivde.

Antares

Svojo poštenost do mene, si pokazal s svojim odzivom. Če ne bi imel putra na glavi, ne bi tukaj na forumu takoj skočil name, kljub temu, da nisem proti tebi osebno nič napisal. Ali pa jih je preveč vedelo, kdo vse je bil pri pljuvanju po meni najbolj zaslužen.

ne laži ker si nas vse označil kot kretene ki perotu ne vem kaj zavidajo, da se izživljamo na motorju ker smo drugače v življenju prikrajšani čustveno, inteligenčno, pa še kej..

točno zato..in nisem se spravil nate ampak me zanima zakaj tako pljuvanje po osebah ki si jih videl ali pa sploh ne enkrat ali dvakrat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos sem se zaustavil in naletel na skupinico talentiranih mušketirjev. Kljub temu, da nisem imel opravka z nikomer,.. Antares

A skupinica so vsi, ma ne.

Ko sem izrazil občudovanje do enega, si skočil name, dobro, da nisem naštel, kdo vse je fajn (predolg seznam), ker bi potem lahko kdo bil v dvomih: ali on ni fajn ali pa sem nanj pozabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj lahko kdo pove kakšno je vreme na tistih (teh) koncih ??

Ker tu na obali je lep sonček in nebi rad izbral napačno smer vožnje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa avtom hehehe :whistle:

HEHEHE!!!! PA PIVO NE POZABIT PRNEST, MISLIM TISTO OD GASILCU!!!!!! :whistle: :whistle: :evilgrin: :evilgrin: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj lahko kdo pove kakšno je vreme na tistih (teh) koncih ??

Ker tu na obali je lep sonček in nebi rad izbral napačno smer vožnje.

lp

v tej smeri vse sončno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEHE!!!! PA PIVO NE POZABIT PRNEST, MISLIM TISTO OD GASILCU!!!!!! :whistle: :whistle: :evilgrin: :evilgrin: :whistle: :whistle:

ej :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

zdele dubu sms

da mamo ob 5 zbor pred gasilcem da neki nardimo se jao

sam ne me tepst

:headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pa celo pridem z motorjem...

UUUUAAAAUUUUU!!! POLONCA!!!!!!! PA NE, DA BOŠ DUKIJA MAL PELALA NA ZRAK????? ČE DANES PRIDEŠ Z DUKIJOM, POL TE ČAKA NAGRADA!!!! mater bo DUKI veseu k bo po dolgem času spet mal rohnel!!!! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do kdaj pa boste gor bom probu mal prejt spizdt od gasilcov ce me bojo spustl

TI SAM PRID PA PIVA NEPOZABI!!!!JST BOM GOR, SIGURNO DO POL OSMIH!!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje šarki ma novo gumo tko da prkolenčam gor danes :hooray: :naughty: ....tak da bejžte dol iz ceste :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje šarki ma novo gumo tko da prkolenčam gor danes :hooray: :naughty: ....tak da bejžte dol iz ceste :kva2:

uff..v tem primeru me pa ne bo.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUAAAAUUUUU!!! POLONCA!!!!!!! PA NE, DA BOŠ DUKIJA MAL PELALA NA ZRAK????? ČE DANES PRIDEŠ Z DUKIJOM, POL TE ČAKA NAGRADA!!!! mater bo DUKI veseu k bo po dolgem času spet mal rohnel!!!! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

hmm... sej če se ne vozim jst z njim, še ne pomeni, da v garaži stoji... ga še kdo drug občasno uporablja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje šarki ma novo gumo tko da prkolenčam gor danes :hooray: :naughty: ....tak da bejžte dol iz ceste :kva2:

SHARKIIIIII!!!! jst te bom čaku na sred ceste in to na ovinku z aparatom v roki!!!! HEHEHEHE :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff..v tem primeru me pa ne bo.. :whistle:

:huh:

No šibam še do kolega in okol 17:30 se vidmo gor...

Da nau kdo manjkal slučajno... :unsure:

SHARKIIIIII!!!! jst te bom čaku na sred ceste in to na ovinku z aparatom v roki!!!! HEHEHEHE :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :lol1:

No le glej da res... pa kak pir pa pit stop girls lahk tud prlepeš :whistle:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... sej če se ne vozim jst z njim, še ne pomeni, da v garaži stoji... ga še kdo drug občasno uporablja....

MA BEJŽ NO ...... :whistle: :naughty: uglavnem te čaka nagrada, seveda če se prpeleš z njim gor!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA BEJŽ NO ...... :whistle: :naughty: uglavnem te čaka nagrada, seveda če se prpeleš z njim gor!!!! :lol1:

kaka nagrada?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!