Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Fantje šarki ma novo gumo tko da prkolenčam gor danes :hooray: :naughty: ....tak da bejžte dol iz ceste :kva2:

Kateri model?

Da se damo dovolj daleč na varno. :rolleyes: Hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaka nagrada?

ti sam prid, pa boš vidla!!!! :naughty: :whistle: :rolleyes: n'č takega!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam prid, pa boš vidla!!!! :naughty: :whistle: :rolleyes: n'č takega!!! :whistle:

osa prnes nekej za mravljince uničevat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa prnes nekej za mravljince uničevat :whistle:

se bom potrudu!!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je šla moja nagrada ..... :cry:

V logatc dež pada..... :angry: tak da me dons ne bo... Kaj pa jutr? A lahko pridem?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri model?

Da se damo dovolj daleč na varno. :rolleyes: Hec

Sploh ni hec, novo gumo je treba prej malo znucati s kar nekaj prevoženimi km, da ornk prime. A se potem čudite, da je večina mrtvih med cestarji?

A en pogreb na dan ni dovolj?!

In to mladi, neizkušeni? Ko še dobro živeti niso začeli?

Brez zamere, tega enostavno ne razumem in ne bom nikoli razumel.

R.I.P. vsem skupaj, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni hec, novo gumo je treba prej malo znucati s kar nekaj prevoženimi km, da ornk prime. A se potem čudite, da je večina mrtvih med cestarji?

...

off-topic:

ja, pol kroga na grobniku ali ene 10 km, toliko da se orng ogreje in postopoma do roba. koliko km pa misliš da bi moral narediti zaradi te površinske zaščite na cestni gumi ki zdrži 1500-2000 km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

off-topic:

ja, pol kroga na grobniku ali ene 10 km, toliko da se orng ogreje in postopoma do roba. koliko km pa misliš da bi moral narediti zaradi te površinske zaščite na cestni gumi ki zdrži 1500-2000 km?

Ti že veš, ne mislim učiti nekoga, ki ve več od mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi se kr strinjal z misty-jem..od lj do rid kolkr ma shark je pa ja zadost..

sicer pa sm jest na grobniku 2 kroga naredu z novo predn sm odpru..za vsak slučaj..

glih 500 km pa res ni treba narest predn se upaš več kt 10 stopinj nagnt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi se kr strinjal z misty-jem..od lj do rid kolkr ma shark je pa ja zadost..

sicer pa sm jest na grobniku 2 kroga naredu z novo predn sm odpru..za vsak slučaj..

glih 500 km pa res ni treba narest predn se upaš več kt 10 stopinj nagnt..

Rzen če greš na obisk mravljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih bo osa dons zatru tko da ni panike

Nekatere so nanotehnološke, pojejo tiste, ki jih šprica, pa še sprej vzamejo s sabo, za na novoletno jelko.

Osa rider, pazi se greenpeace zaradi onesnaževanja!

Ni čudno, da je veverico na sredi piste vzelo (jo je zagiftalo, mravlje pa še lezejo).

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud ne morem bit tih. Ampak če je na tej sliki res ta Pero, pol tud na Grobniku s tetinim Ducatijem tip ne bi mel nobenih problemov!

:krneki: Sej ne morem verjet, da sem se sploh oglasil!? Takle mam doma s tamalo, k u vrtec hod!

U glej kdo je živ, jst registriral, u nedelo furca? Ride? Marička? Al Bohinj ene trikrat :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni hec, novo gumo je treba prej malo znucati s kar nekaj prevoženimi km, da ornk prime. A se potem čudite, da je večina mrtvih med cestarji?

Med cestarji... unimi z metlo :lol1: Sorry, nism si mogu vpret :D Ne bom več, obljubim.

Tista plast je res SMRTNO nevarna :grim (ampak samo na mokrih tleh, v dežju) Zato nekateri vzamejo šmirgl v roke in z gume zdrsajo površinsko plast.

PS: še vedno mism zasledil nobene info, kako je s Klajbo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje šarki ma novo gumo tko da prkolenčam gor danes :hooray: :naughty: ....tak da bejžte dol iz ceste :kva2:

sharki sorry k te nism prepoznov na telefonu hehe :) Sm se glih učiv.Greva jutr al pa v nedeljo skp gor hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dons smo bli gor bl v okrnjeni postavi...sam vseen je blo fajn... :) Meu sm pa tud ful sreco , da sm se vs cajt izogibal dezja in sm klub temu da sm kr dost po mokrm vozu dons suh domu prsu... Osa je bil dons spet pridn in je lepo pospravu vse smeti na ridah, pa se pijaco nam je prnesu...hvala! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je šla moja nagrada ..... :cry:

V logatc dež pada..... :angry: tak da me dons ne bo... Kaj pa jutr? A lahko pridem?? :hmm:

ja ja, se bo DUKI umazal!!! sej vemo, kar se tiče pa nagrade, te še vedno čaka! dobiš jutri, seveda če se prkolenčkaš! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne listam preveč nazaj: kako je s Klajbo? Ve kdo kaj več? Lahko na PM ;)

lahko ti povem, da gre počasi na bolš! sicer pa, bo rabil kr lep čas da bo vse tko kot je treba! prejšen vikend smo ga obiskali jaz, kondor in dex! tolk je bil veseu, da se neda opisat! upam da ta teden spet skočmo mal na obisk!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni hec, novo gumo je treba prej malo znucati s kar nekaj prevoženimi km, da ornk prime. A se potem čudite, da je večina mrtvih med cestarji?

A en pogreb na dan ni dovolj?!

In to mladi, neizkušeni? Ko še dobro živeti niso začeli?

Brez zamere, tega enostavno ne razumem in ne bom nikoli razumel.

R.I.P. vsem skupaj, Andi.

Je bila zajebancija... in ja še kako dobro vem kako nova guma drsi... Imel danes možnost sprobat kombinacija nova guma + dež... občutki nepopisni...

Za konec mokrega izleta mi pa še baba na Tržaški na polno pred mano zapelje čez polno črto...bravo šlo je za milimetre upam da sem ti dost obrcal avto...da ti je*em vse po spisku po celem družinskem drevesu... itak baba...blond..pa še KR tablice...priceless...

sharki sorry k te nism prepoznov na telefonu hehe :) Sm se glih učiv.Greva jutr al pa v nedeljo skp gor hehe :)

Np stari...se slišimo :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dons smo bli gor bl v okrnjeni postavi...sam vseen je blo fajn... :) Meu sm pa tud ful sreco , da sm se vs cajt izogibal dezja in sm klub temu da sm kr dost po mokrm vozu dons suh domu prsu... Osa je bil dons spet pridn in je lepo pospravu vse smeti na ridah, pa se pijaco nam je prnesu...hvala! :OK:

kar se tiče pijače, ni blema! :OK: smeti ki sem pospravu, pa zagotovo niso naše, mislim da so od kakih turistov ali pa zijal ki zasabo puščajo smeti! sej veste kao gre tisti pregovor kjer se o.... valja tam dlako pusti!! :slap: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!