Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Je bila zajebancija... in ja še kako dobro vem kako nova guma drsi... Imel danes možnost sprobat kombinacija nova guma + dež... občutki nepopisni...

Za konec mokrega izleta mi pa še baba na Tržaški na polno pred mano zapelje čez polno črto...bravo šlo je za milimetre upam da sem ti dost obrcal avto...da ti je*em vse po spisku po celem družinskem drevesu... itak baba...blond..pa še KR tablice...priceless...

no no sharkiiiii pa sej se je končalo use fajn! pa tok si biu veseu na ridah, pa na burgerju zdej pa dan v riti zarad ene glupe p ....! tuki pa fotka k si biu v elementu VESELJA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je pa negdo prisnupal zmagovalno na ride!!! :worship: šampion v stilu..... HEHEHEHE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj je folku dons sam tud mene je ena izsilla...in to v domaci vasi...jebem ji...vidla me je pa je kr vn zapelala...k da se ji ful mudi kam zato k je bla lih mokra cesta..pol je pa naprej po sred ceste vozila da je tud prehitet nism mogu...sam hvala bogu sm jst dost pocas prej prpelu ker je bil pesek in mokra cesta da sem se z lahkoto ustavu.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no sharkiiiii pa sej se je končalo use fajn! pa tok si biu veseu na ridah, pa na burgerju zdej pa dan v riti zarad ene glupe p ....! tuki pa fotka k si biu v elementu VESELJA!

Hehe, vsaj fotko bi lahk mal zmanjšal, da se mi nebi vsi mozolji videli...le kaj si bodo punce mislile... :unsure:

:joke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERO!!!!! IMAŠ KONKURENCO V ISKRICAH!!!! :naughty: ta mož sicer ni motosvetovec in ga nepoznam, sicer pa je sosed in prjatu od KLAJBE!!!! (vsaj tku je reku) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo,pa še naša POLONCA!!!! ja ja, to je tista k ful ahta svojga DUKIJA!!! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: (nagrada te bo juti čakal) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERO!!!!! IMAŠ KONKURENCO V ISKRICAH!!!! :naughty: ta mož sicer ni motosvetovec in ga nepoznam, sicer pa je sosed in prjatu od KLAJBE!!!! (vsaj tku je reku) :whistle:

hehe a ta si je podalšu nožnike da mu iskri ko je še 15 cm od kolena???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je pa negdo prisnupal zmagovalno na ride!!! :worship: šampion v stilu..... HEHEHEHE!

Snoopy... :hmm: sej nočm bit težak... samo tele drsnike bo pa treba malo bolj razdevičit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe a ta si je podalšu nožnike da mu iskri ko je še 15 cm od kolena???

kolkr sm vidu, ma tip čist o.k motor!!! kje piše, da mora dol lest in kolenčkat??? pač vozi kakor najbolj ustreza njemu!!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy... :hmm: sej nočm bit težak... samo tele drsnike bo pa treba malo bolj razdevičit :grim

ne se bat, so že rahlo razdevičeni, tko da ni panike!!!! :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametuje? In kaj sem sploh bil kdaj povedal? Razen zdravo in adijo. Kolikor vem, sem sedel več ali manj sam zase.

Povedal si marsikaj, menili smo se veckrat. Kot sem rekel, ne mi zamerit, samo moje mnenje. Kot je biker rekel, ne verjamem dokler ne vidim :)

Čemu si ravno ti pripravil tako dolg in izčrpen odgovor?

Zato ker me je zmotilo tvoje pisanje, ker si klanfal neumnosti. Kaksno fizicno obracunavanje, ipd, lepo prosim.. In nevem kaj stalno napletas Perota v svoje poste, ti je mogoce vsec? :naughty: Pero je fajn decko, to vemo vsi, vsi se fajn razumemo in to je vse kar je :)

Na naslednji motohapening na grobniku lahko skoraj gotovo prideš, bo tam sin moje tete s svojim novim ducati 1098 xerox replica (ki ni za cestno uporabo), pa se bo0m zmenil, da se lahko pelješ z njim in mu preneseš malo svoje prakse.

In ker pametujem, naslednjič, ko me kdo tam pozdravi,... (izjeme na stran).

natares

Brez zamere, ampak mene ne zanima voznja sina tvoje tete, prav tako me ne zanima ducati, bom pa z veseljem pogledal tvojo voznjo in se od nje kaj naucil, ter te povprasal za kaksen nasvet, ce je to kar pravis res. Se moram se ogromno naucit in vsak dober nasvet nekoga, ki ima vec prakse od mene je dobrodosel. Se vidimo na Grobniku :)

a to je un k ma ninjo na grobniku u garaz

Da.

Folk, se vidimo na ridah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERO!!!!! IMAŠ KONKURENCO V ISKRICAH!!!! :naughty: ta mož sicer ni motosvetovec in ga nepoznam, sicer pa je sosed in prjatu od KLAJBE!!!! (vsaj tku je reku) :whistle:

tole je pa baraba ce jst kej prov vem sm ga spoznov hkrat k kaljbo

ko sta mela oba par perov v rit hehehhe :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, se vidimo na ridah :D

Sam gobec te je :trance_33_sleep:

Kje si bil danes...si se dežja ustrašil? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam gobec te je :trance_33_sleep:

Hehe, mal pa ze

Kje si bil danes...si se dežja ustrašil? :grim

Danes sem na zalost bil na manj prijetnem dogodku.. Na zadnjo pot sem z ostalimi motoristi pospremil dolgoletno prijateljico Lauro, ki se je ubila v ponedeljek. Zbralo se nas je pomoje blizu 100 in mislim, da smo upravicili vse njene zelje na zadnji poti, katere je veckrat izrazila. Motorji so se zadnjic zarohneli njej v cast in slovo in upam, da nas je od nekje na nek nacin opazovala in bila vesela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo,pa še naša POLONCA!!!! ja ja, to je tista k ful ahta svojga DUKIJA!!! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: (nagrada te bo juti čakal) :naughty:

to sliko pa kar odstrani prosim!!!!!!!!! Kdaj si pa naju sliku??? pa še naša tamala s cigaretom straši......

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na zalost bil na manj prijetnem dogodku.. Na zadnjo pot sem z ostalimi motoristi pospremil dolgoletno prijateljico Lauro, ki se je ubila v ponedeljek. Zbralo se nas je pomoje blizu 100 in mislim, da smo upravicili vse njene zelje na zadnji poti, katere je veckrat izrazila. Motorji so se zadnjic zarohneli njej v cast in slovo in upam, da nas je od nekje na nek nacin opazovala in bila vesela.

Konkretno je bilo 106 motorjev. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERO!!!!! IMAŠ KONKURENCO V ISKRICAH!!!! :naughty: ta mož sicer ni motosvetovec in ga nepoznam, sicer pa je sosed in prjatu od KLAJBE!!!! (vsaj tku je reku) :whistle:

res je, pa še dobr ga pele, hehe... jst mam tut iskrce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povedal si marsikaj, menili smo se veckrat. Kot sem rekel, ne mi zamerit, samo moje mnenje. Kot je biker rekel, ne verjamem dokler ne vidim :)

Sem napisal v temo Grobnik, kaj smo se "menili", oziroma kaj sem bil jaz samo omenil, med vašim napletanjem.

To, kar se menim z ljudmi tvojega tipa, si vedno napišem na list; ker sem to storil tudi v tvojem primeru, po vsakem našem pogovoru, tako vem do besede, kaj sem izjavil.

In mimogrede, lahko si zadevo iztisneš na papir in vprašaš Sašo ali Aliča, ko boš že na Grobniku, ali sem imel prav.

Antares

P.S. Hvala, za kompliment, da te zanima moja vožnja.

Zame je dober motorist tisti, ki pelje odgovorno in okoliščinam primerno ter z rezervo, ki jo zna izkoristiti, ne pa tisti, ki doseže čas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, vsaj fotko bi lahk mal zmanjšal, da se mi nebi vsi mozolji videli...le kaj si bodo punce mislile... :unsure:

:joke:

Morš met gor čelado pa je :D

Snoopy... :hmm: sej nočm bit težak... samo tele drsnike bo pa treba malo bolj razdevičit :grim

Ne ne...sm jih razdeviču...in so zadost...tok da zgleda :OK:

Polona kaj pa je narobe s slikco??? ;)

PS: FOČK za dns

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je dober motorist tisti, ki pelje odgovorno in okoliščinam primerno ter z rezervo, ki jo zna izkoristiti, ne pa tisti, ki doseže čas...

a nisi v eni drugi temi nekoga prov "pohvalu" da je peljal čas od tvoje none???

tut tvoje izjave si kdo zapomni..pa tko off topic..kolk je pa tvoj čas na grobniku? da vidmo a gremo raje ta teden evropsko gledat al pridemo tebe al bratranca pogledat..predvidevam da zlo dost hitrejši od tebe ni..

lahko pa poveš kdaj je kak frej termin še pa gremo skupaj..nekaj ridašev nas bi sigurno šlo..

no na happening pa ne pridem..treba delat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živ, živ...

kačje ride so postale tako popularne, da jih obdelujejo še novinarji (če temu lahko rečem novinar) v zame dokaj solidni reviji Motorist, v temi, mislim da "komuna"...kdo bral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa včeraj bral Motorista. Tisti članek o Kačjih ridah ki ga je napisal naš "prijatelj" ki kaže sredinec ko se pelje mimo. Brum brum, Sir, Sym...kolikor nickov že ima..

Nekaj stvari je resničnih (o čistilni akciji naprimer), ostalo že vse prebrano v tej rubriki skozi zadnje mesece ko je pač nabijal v nedogled..

Seveda mu je "prijateljica" pomočnica urednika odobrila celotno stran..a ne bi bilo fajn da bi mogoče tudi "našo" stran kaj vprašali..namesto tega dobimo dvignjen sredinec..seveda je gospod Simon priročno izpustil del kako je on drsal asfalt na ridah..(njegov padec..zato je taka luknja tam :D )

Dons pa mogoče celo pridem kaj gor..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, kar se menim z ljudmi tvojega tipa, si vedno napišem na list; ker sem to storil tudi v tvojem primeru, po vsakem našem pogovoru, tako vem do besede, kaj sem izjavil.

Ne morem si kaj, ampak ob tem mi pride na misel samo ena stvar. Clovek, a res nimas nobenega zivljenja, da si moras na liste belezit kaj se kdaj slucajno menis z neznanci na enih planinskih ridah?? :winkiss:

Pa se nekaj?? Kaksni so ljudje mojega tipa? Da slisimo? Ce se nekdo ne strinja s tabo, da guma s presekom 60 ni primerna za cesto in pravi da je, ne vem zakaj ne mores to mnenje sprejet. Sprobal sem oboje, 60 mi na mojem motorju veliko bolj usteza.. Plus to, da je presek 60 PREDPISAN od proizvajalca motocikla. ok? Sicer se naceloma strinjam s tvojim razmislajnu o preseku, imas prav, ampak ni pa to absolutna resnica. Odvisno od tipa motocikla in sirine platisca, kaksen presek se bolj obnese. Ampak ne, ce ni tocno tako kot si ti rekel, smo potem mi ljudje "nekega tipa" s katerimi se ne da menit.

No pa dovolj o tem tu, vec v temi o Grobniku...

P.S. Hvala, za kompliment, da te zanima moja vožnja.

Zame je dober motorist tisti, ki pelje odgovorno in okoliščinam primerno ter z rezervo, ki jo zna izkoristiti, ne pa tisti, ki doseže čas...

Seveda, se ne bi mogel bolj strinjat s tabo! Ampak cloveku pa vsekakor prav pridejo tudi izkusnje, ki jih pridobis na dirkaliscu pri voznji na meji. In glede na to, da si veliko bolj izkusen od mene, ki sem na pisti bil 1x, bi se z veseljem kaj naucil od tebe. Ne od tetinega sina. Kdaj gremo?

lahko pa poveš kdaj je kak frej termin še pa gremo skupaj..nekaj ridašev nas bi sigurno šlo..

Tocno tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERO!!!!! IMAŠ KONKURENCO V ISKRICAH!!!! :naughty: ta mož sicer ni motosvetovec in ga nepoznam, sicer pa je sosed in prjatu od KLAJBE!!!! (vsaj tku je reku) :whistle:

Opsa, lepo teče moja bivša ninja, kajneda, po še J.... jo kar lpo pelje, ni kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!