Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Kmji niti niso tako vazni.. Ce vozis npr po ridah, je dovolj parkrat gor pa dol in postopoma povecevat hitrost in nagib.. Pa ze gre do kolena :)

GOVOR ZASE... men ne pomaga .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gume zmer po 30 kilometrih že držijo 100%.

To pa ne verjamem...še ola guma ne drži 100% :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sliko pa kar odstrani prosim!!!!!!!!! Kdaj si pa naju sliku??? pa še naša tamala s cigaretom straši......

evo polonca sm dau dol!!!sam se mi zdi, da tud ti moraš kej zbrisat!! sama si napisala sestra z c... v r... oprosti, kaj sem pa vedu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo polonca sm dau dol!!!sam se mi zdi, da tud ti moraš kej zbrisat!! sama si napisala sestra z c... v r... oprosti, kaj sem pa vedu!!!

Hvala....

.... ni problem v cigaretih....

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko potrdim da se motor dost boljše obnaša z 70 presekom...sem prej pravtako vozil R6 letnik 04 z 60 in potem z 70 in je razlika očitna...motor se veliko boljše obnaša

da ne boš edini :whistle:

aha, potem si vozil oba preseka, sam sem samo na 70, originalnega 60 nisem, pa ničesar nisem pogrešal ...

GOVOR ZASE... men ne pomaga .... :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, potem si vozil oba preseka, sam sem samo na 70, originalnega 60 nisem, pa ničesar nisem pogrešal ...

sm tut jest vozu oba preseka..michelin slick je prva 60 zadnja pa celo 67 in ne 55 (180 širina)..v ovinek pade ko hudič..sm tut na ride šel probat pa se nisem znal peljat..prehitr zavije..za pisto pa super..

drugače pa je prva 70 preseka vsaj na cesti dost bl predvidljiva..

sm pa tut moped mal v križu spustu..tko da gre skor tko v ovink kt pr 60

ma ko se navadiš je vse dobr..če pa pretiravaš pa tut najbolš guma spusti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy, se strinjaš, da je nekdo mogoče p.......

s čim??nadaljuj....

pretirava??ja...se strinjam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje oziroma nekateri fantički ste kle pametni in vse veste!motorje imate 2 leti in zdej ste motoristi!

K smo se nekateri po ridah vozil,vi mladiči še vedel niste da ride obstajajo(npr leta 99),kaj da bi še motor imeli.

P.S. ne govorim za vse!

Za gume sm napisal svoje izkušnje!in pol se mora eden najditin pametvat!a ne?Drugač pač ne gre!v 10 letih od kar se vozim z motorjem še nisem padel zaradi nove pnevmatike.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je...vemdar tudi ne moraš z zagotovostjo trdit da guma drži100%...je veliko dejavnikov ki "poskrbijo" da temu ni tako....

ampak...kaj pa jst vem,mladič,ki je še 2destletji nazaj skakal iz jajca v jajce...

:alien1: :alien1:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje oziroma nekateri fantički ste kle pametni in vse veste!motorje imate 2 leti in zdej ste motoristi!

K smo se nekateri po ridah vozil,vi mladiči še vedel niste da ride obstajajo(npr leta 99),kaj da bi še motor imeli.

P.S. ne govorim za vse!

Za gume sm napisal svoje izkušnje!in pol se mora eden najditin pametvat!a ne?Drugač pač ne gre!v 10 letih od kar se vozim z motorjem še nisem padel zaradi nove pnevmatike.

lp

SS motor, v zgornjem razredu (zx9r) vozim od svojega 18 leta, najin rojstni datum je kar precej "skupaj", torej...

Govorim o svojih izkušnjah, če pa maš ti drugačne, jaz seveda tega nevem. Oprosti, ker pač nisem vedel, da imaš zelo nizek prag razburjanja (to je videti iz teksta), kajti ni moj namen delat slabe volje na forumu...je pa zelo korektno, vsaj od takega možakarja (tudi to je videt iz teksta :lol1: ), k si, ops, ste vi, da ima še kdo kake izkušnje, npr. z gumami-nove,utečene, ki ni nujno da so take k vaše..., so lahko boljše, slabše...kakorkoli.

Forum, če se ne motim, je pa med drugim namenjen tudi temu, da vsak pove svoje mnenje...

Lp, vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čim??nadaljuj....pretirava??ja...se strinjam...

Vem (pa nisem edini), da ne pretirava kdor zna zna "beriverjami" :naughty:

Za gume sm napisal svoje izkušnje!Drugač pač ne gre!v 10 letih od kar se vozim z motorjem še nisem padel zaradi nove pnevmatike.

lp

Tudi na to ni potrebno komentarja, ker dejansko tako je :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Forum, če se ne motim, je pa med drugim namenjen tudi temu, da vsak pove svoje mnenje...

Pametna :worship: :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem (pa nisem edini), da ne pretirava kdor zna zna "beriverjami" :naughty:

:eek:

Tudi na to ni potrebno komentarja, ker dejansko tako je :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:eek:

Pametna :worship: :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje oziroma nekateri fantički ste kle pametni in vse veste!motorje imate 2 leti in zdej ste motoristi!

K smo se nekateri po ridah vozil,vi mladiči še vedel niste da ride obstajajo(npr leta 99),kaj da bi še motor imeli.

P.S. ne govorim za vse!

Za gume sm napisal svoje izkušnje!in pol se mora eden najditin pametvat!a ne?Drugač pač ne gre!v 10 letih od kar se vozim z motorjem še nisem padel zaradi nove pnevmatike.

lp

Ma ti sploh se nikdar nisi imel motorja tako da ne bit pameten razen ce se po novem tud italjanska jajca stejejo za motorje :rolleyes: :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes cist noro na ridah :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Tisti, ki ste bili veste o cem govorim, tisti ki pa ne, boste mogoce pa kaksno slikco videli B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes cist noro na ridah :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Tisti, ki ste bili veste o cem govorim, tisti ki pa ne, boste mogoce pa kaksno slikco videli B)

Ni treba noooooo....bodte fer do nekaterih!!!! :blush: :glare:

Če ne bo drugič kdo drug na vsrti!!! :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst cist nc kriu! Nic povedu, nic prlepu, nic se zmenu :D Bodo pa drugi zato :kva2: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst cist nc kriu! Nic povedu, nic prlepu, nic se zmenu :D Bodo pa drugi zato :kva2: :naughty: :whistle:

:glare: :glare: mater vam.....zrihtam zabancijo...in kaj dobim - nož v hrbet!!!!! :angry:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!