Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Sem bil včeraj,mogoče pa pridem tudi danes :OK:  :OK:  :OK:

tud jaz sem bla pa še 10 sem jih naštela poleg naju,se pravi 12 mopedov nas je blo,danes pa ne pridem,ker grem na moto zbor v rakek pa je full daleč .) tko da se morem prej še psihično pripravit,al pa možno je da pridem okrog 17:30 na en čik pol pa res na zbor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm šu mimo ob 15h, pa je blo še prazno, pa en kup peska na glavnem ovinku.. nekak sm seštel 2 in 2, ko sm vidu sveže zvožen notranji peščeni del ovinka in se spomnu na imprezo WRC, ki sem jo srečal na začetku planine ko se je odpravljala proti ljubljani .)

Drugič metlo v prlažnik! :angry:

Ko sm se vraču iz pijačke in posedanja z eno forumašico v postojni :P sm ob 16.30 našu nekoga na ridah.. en član gorenjske sekcije se je lepo sparkiral in šu počistit ovinek :worship:

Kdo si že? Sorry.. jst pa imena :oops:

No pol se je končno prmaju še cagiva, potem sm pa že počas mogu it, ker sm že zamuju v ljubljano :unsure:

Jutri bom pomoje gor okoli dveh.. če prepoznate mojo kamikazo (slikca po novem v galeriji moto. forumašev) me kar pocukajte za rokav, da še koga spoznam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sm se vraču iz pijačke in posedanja z eno forumašico v postojni  :P sm ob 16.30 našu nekoga na ridah.. en član gorenjske sekcije se je lepo sparkiral in šu počistit ovinek  :worship:

Kdo si že? Sorry.. jst pa imena  :oops:

No pol se je končno prmaju še cagiva, potem sm pa že počas mogu it, ker sm že zamuju v ljubljano  :unsure:

Jutri bom pomoje gor okoli dveh.. če prepoznate mojo kamikazo (slikca po novem v galeriji moto. forumašev) me kar pocukajte za rokav, da še koga spoznam  :OK:

...to biti jaz... :D

... :hmm: hmm?...glede metl je bilo pa nekaj govora tukaj, pa nisem nobene najdu v bližnji okolici...no sem vsaj mal Sidi-je zdrajsal, če jih že na Kwaku ne :P ...

p.s. ...ne bi blo slabo, kako matlo za krajom pri klopcah pustit...ko grem drugič mimo z avtom, pustim kako tam...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. ...ne bi blo slabo, kako matlo za krajom pri klopcah pustit...ko grem drugič mimo z avtom, pustim kako tam...

Lipa zelenela je, tam v...grivi. Naredi pa kot usi k smo do zdej pometali: Olomiš dve najbol košate veje in oponašej Fato :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi blo slabo, kako matlo za krajom pri klopcah pustit...ko grem drugič mimo z avtom, pustim kako tam...

ma res je morem enkrat pripeljat gor sam pometala pa ne bom

Matr bo metl :P

Če bojo grem jst pomest ko pridem, ni panike :OK:

Drgač sm tole že napisu v "ali si bil ti", pa recmo da se mal ponovim:

Kaksen motosvetovc v uni skupini ki je okol 18h z rid pobegnila pred dezjem?  .)

Srebrna ER5, Srebrna RS250,...

No sej.. sm tut jst pobegnu 5 minut za vami.. sam sm mogu mal noge pretegnit, k sem pred dezjem vec ali manj uspesno bezal ze od obale  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil od 16.30 do 17.00 na ridah, mimo se je peljala skupina 20ih policistov na motorjih in so lepo prehitevali čez polno črto na glavnem ovinku :nono: le zakaj nisem imel digitalca seboj :? Drugače so bile pa čisto prazne.....mogoče bo danes kaj bolje se spet oglasim

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil od 16.30 do 17.00 na ridah, mimo se je peljala skupina 20ih policistov na motorjih in so lepo prehitevali čez polno črto na glavnem ovinku :nono: le zakaj nisem imel digitalca seboj :?  Drugače so bile pa čisto prazne.....mogoče bo danes kaj bolje se spet oglasim

LP

Dobro d si povedu, bomo meli za zgovor ko nas bojo ustavli :grim banda plava :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js in squalo pa jutre nekje okul 16:30 :OK:

.. pridta rajši na Marijo, jo bomo lih ene takrat al pa mal kasnej "obdelovali"... :blush: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. pridta rajši na Marijo, jo bomo lih ene takrat al pa mal kasnej "obdelovali"...  :blush: :yea2:

ja ti, k si na mariji v 3/4 urce, midva mava do tje lih 2 ure :doze: bi pršu, sam nebo cajta cel dan fiakat okul, bo že nedelja dosti OK :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti, k si na mariji v 3/4 urce, midva mava do tje lih 2 ure :doze: bi pršu, sam nebo cajta cel dan fiakat okul, bo že nedelja dosti OK :grim

...sej viem, sej viem... te samo malo zezam... :blush: :grim :yea2: O:-)

Nedelja... :yea2: :yea2: :yea2: Štepljemo Gerico... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns, peljau čez ride domu, cel kup klape, noben poznan :? ura nekje 4:15 :( sm sam prpelu, se ustavu, pogsm-ou in šou dalje. Js črna CBR600F. Usi bulli u mene kukr deveto čudo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nisi imel zadrge odpete :P :D

včeraj na ridah nobenege poznanega, na zadnjem ovinku pred Planino prestrašil sam sebe in še dva na eni enduri :oops: potem nekaj časa visel na ograji, še zmer nič poznanega (razen tipa na BMWju ki se me je spomnil od lani, jaz pa njega žal ne :blush: ) ... malo čez šesto se poočaaasiii odpravil iz rid ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nisi imel zadrge odpete  :P  :D

nism, pa tudi nč nism vleku za sabo :hmm: al pa d bi mi odpadlo kej :blink: :lol: ma dns so bli sami čudni, zmeri manj všeč so mi te ride. Klapa bo treba dobit drugi plac se mi zdi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo, se strinjam s tabo... :grim Danes je bila tam "luda kuća"... :blink: Folk je dobesedno norel, prehiteval po notranjem ovinku motoriste, avte, vse živo (sploh eni italijani so bili objestni :eek: )...resnično noro... želel sem si, samo da pridem čez... ŽIV! Res preveč pacientov... pa sam rad vozim ovinke, ampak kar je bilo pa danes... je pa še za moje živce preveč... :glare:

Burgy: jep, en je oslinil, ampak kolikor mi je bladzo rekel in kolikor sem videl motor, ni bilo kak večje panike, kakšna modrica, nekaj denarja in zlomljen ponos... če se malo pošalim, čeprav vem, da človeku ni prijetno... ampak se zgodi... glavno, da je cel! :OK: (vsaj kolikor sem videl in slišal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej res uni štirje al pet italjanov je vozilo KOT PAČ ITALJANI ZNAJO PO CELI CESTI pa da ne govorim o prehitevanju avtomobilov v ovinku jaz sm sam čaku kdaj bo počlo. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl padec. Motorist in sopotnica ok, na motorju pa kar nekaj škode.. Sicer pa glavno je da sta oba cela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tud jz sem bil včer na Ridah,med drugim.....se je kr dogajalo ja.... :wacko:

...ma te Italijani so čist trapasti...pa to ne moreš verjet ej,drug ob drugemu sta šla v ovink :slap: ...čez ovink sta pa tko "trzala" in bla nemirna,da še dobro da se ni noben razsul od njih <_< ...

...drgač pa un tip z Ducatijem 999 je pa car,dobesedno :worship: :worship: :worship: ....

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil v soboto gor.... pa je bilo polno modrih možicljev, ker je enega na koncu glavnega ovinka na poti navzgor odneslo v tisti graben na drugi strani.

V glavnem, vprašal sem, če je bilo kaj hujšega... pa očitno ni bilo hudo :OK: .

Šel v postojno tankat, pridem nazaj... bilo malo manj modrih a še ti so se kmalu odpeljali. Potem pa pride en modri možakar na enosledniku in se ustavi na vrh počivališča na glavnem ovinku ter nemo strmi dol na gručo motoristov. Ko sem šel odlit, se je večina motoristov odpeljala dol. Čez nekaj časa pa tudi modri možakar z bajeriše motor werke za njimi. Izkoristil časovno luknjo brez modrine in malo popilil kolena :yea1: :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na ridah v soboto, pa sta me dva prehitela s RS 125 in Cagivo Mito. Kdoorkoli je to bil me čudi, da se ni zalimal v avto, ki je vozil nasproti skozi ovinek. :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je blo pa danes fajn ob 17h žive duše nikjer,razn mene k sem glih neki iskala tam okol kante .) no potem pa sem se še nazaj grede ustavla k so bli glih ene štirje motoristi tam,tko da smo mal pokramljali in je blo prov lušn tud prometa nobenga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je blo pa danes fajn ob 17h žive duše nikjer,razn mene k sem glih neki iskala tam okol kante .) no potem pa sem se še nazaj grede ustavla k so bli glih ene štirje motoristi tam,tko da smo mal pokramljali in je blo prov lušn tud prometa nobenga

Glavno, da si našla... .)

E, vidiš, danes bi pa z veseljem šel nekajkrat gor-dol... (nigledalcevinpozerjevpress)... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!