Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Kaj?

Zakaj?

Kako?

Dejte slikce!! :unsure:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj še ti mer!!!!!! :glare:

Predvidevam da je blo v zvezi z unmu boksarcami k jih je tanjuška prnesla :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: :glare: mater vam.....zrihtam zabancijo...in kaj dobim - nož v hrbet!!!!! :angry:

Ne se jezit no.. Sam hecam mal. :) Jst ne bom nc pisu tle, brez skrbi. Od mene boste zvedli samo to, da je bila res huda fora!! Pa tut Osi bom poslou PM nej ne objavlja.. Ker mislim, da bi on res. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se jezit no.. Sam hecam mal. :) Jst ne bom nc pisu tle, brez skrbi. Od mene boste zvedli samo to, da je bila res huda fora!! Pa tut Osi bom poslou PM nej ne objavlja.. Ker mislim, da bi on res. :)

Sj nism jezn...no mogoče mal...k ste me vsi izkoristl :rolleyes: :rolleyes:

Be fair-I was :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, enga je treba! Ampak vsa cast ti za to! :D:D Jst neb meu jajc :D No zdej pa dost! Mislim, da je folk ze dovolj zrajcan. Ampak to je to, drugic bodte na ridah, pa boste vidli kaj se dogaja! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, enga je treba! Ampak vsa cast ti za to! :D:D Jst neb meu jajc :D No zdej pa dost! Mislim, da je folk ze dovolj zrajcan. Ampak to je to, drugic bodte na ridah, pa boste vidli kaj se dogaja! :D

Hvala za podporo...ja no...sj jst tut ne bi...sam k...ah pa sj veš...princip pa to :whistle:

sj se bom verjetno še tepu zarad tega :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za podporo...ja no...sj jst tut ne bi...sam k...ah pa sj veš...princip pa to :whistle:

sj se bom verjetno še tepu zarad tega :headbang: :headbang: :headbang:

Pejt kej spit pa bo bolš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti sploh se nikdar nisi imel motorja tako da ne bit pameten razen ce se po novem tud italjanska jajca stejejo za motorje :rolleyes: :rolleyes: :naughty:

ha, ha, ha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti sploh se nikdar nisi imel motorja tako da ne bit pameten razen ce se po novem tud italjanska jajca stejejo za motorje :rolleyes: :rolleyes: :naughty:

Kdo se oglaša :lol1: :lol1: :lol1: kamikaza "himself" :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo pa res smeha :lol1: ....snoopy a.k.a "peanuts" :worship:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOLK, ZDEJ PA TKO, NOBENIH FOTK NEBOM OBJAVU NA FORUMU IN MI TUD NA PAMET NE PADA!!!!!! :naughty: TISTI K STE BLI GOR, PAČ STE VIDLI IN VESTE ZA KAJ SE GRE, TISTI K NISTE, VAM PA NEMOREM POMAGAT! :whistle: BOSTE PA SLIŠAL, PAČ TAKE SLIKE NISO ZA NAŠE STRANI!!!! snoopy in tajuška če se nemotim, dobista slike po PM-u!!! :naughty: pol pa jih zbrišem, vidva pa jih lahko pol objavta sama!!!! :whistle: MISLIM DA JE Z MOJE STRANI POŠTENO, NOČEM SE KOMU OD VAS ZAMERT!!!! POZDRAV!!!! :yea1: GLEDE DANAŠNJEGA DNE PA SAM TO, DA DANES JE BILO GOR FENOMENALNO IN UPAM DA BO ŠE!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOLK, ZDEJ PA TKO, NOBENIH FOTK NEBOM OBJAVU NA FORUMU IN MI TUD NA PAMET NE PADA!!!!!! :naughty: TISTI K STE BLI GOR, PAČ STE VIDLI IN VESTE ZA KAJ SE GRE, TISTI K NISTE, VAM PA NEMOREM POMAGAT! :whistle: BOSTE PA SLIŠAL, PAČ TAKE SLIKE NISO ZA NAŠE STRANI!!!! snoopy in tajuška če se nemotim, dobista slike po PM-u!!! :naughty: pol pa jih zbrišem, vidva pa jih lahko pol objavta sama!!!! :whistle: MISLIM DA JE Z MOJE STRANI POŠTENO, NOČEM SE KOMU OD VAS ZAMERT!!!! POZDRAV!!!! :yea1: GLEDE DANAŠNJEGA DNE PA SAM TO, DA DANES JE BILO GOR FENOMENALNO IN UPAM DA BO ŠE!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

HVALA! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo jutr gor....k če bo...mene verjetno ne bo :krneki:

ja valda...FOČK za jutr...je treba spet mal poslajdat drsnike...me vsi napadajo kaj jih šparam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja snoopy tiste tangice oblečt je blo pa res težko no..

sicer pa dons je bla ena provokacija pa jo mogoče jutr uresničim..

pa mrzu asfalt je bil..komej gumo ogrel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa dons je bla ena provokacija pa jo mogoče jutr uresničim..

pa mrzu asfalt je bil..komej gumo ogrel..

Hmmmmm, bom probov prit, sliš se obetavno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja snoopy tiste tangice oblečt je blo pa res težko no..

sicer pa dons je bla ena provokacija pa jo mogoče jutr uresničim..

pa mrzu asfalt je bil..komej gumo ogrel..

prideva midva tud pogledat ... pa če rabiš ti "robo" gor peljeva :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OSA POROČEJ! :naughty:

:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti sploh se nikdar nisi imel motorja tako da ne bit pameten razen ce se po novem tud italjanska jajca stejejo za motorje :rolleyes: :rolleyes: :naughty:

A maš slučajno kakšne komplekse?Bi si rad kupil motor pa ni €€€€? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš slučajno kakšne komplekse?Bi si rad kupil motor pa ni €€€€? :headbang:

tole bi lahk pa čist v drugi temi blo..fajt med evropejskimi in japonskimi motorji mogoče? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK :naughty:

ostalo pa ne komentiram :whistle:

prišel, videl, odšel :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!