Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

jst sm meu ducatija, pa sm "poziral" sam na servisu..........resnica boli..........BACK TO HONDA somewhere in future :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu ducatija, pa sm "poziral" sam na servisu..........resnica boli..........BACK TO HONDA somewhere in future :-)

no pr nas mamo ducatije že od leta 2000 in brez kakršnih koli problemov. Edine probleme je naredu fotr, k je padu. To je pa vse kar smo mel od popravljanja ducatijev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj bi zapravljel EUR za slabše makine, kot za Jap..., naj pač pokažejo, če res zmorejo več, ena izmed možnosti je Master Bike...

A pa ti zihr veš kater motor je bil lani (2006) Master Bike.???? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nism živčna..... sam en mora skoz neki čez ducatije tolčt.... Kot da nima kej druzga za pisat... Men se je pa zjutri lih dal pisat.....

Dobr, k se ne splača. Mater, kakšne jest poslušam od moje družbe zaradi hondice :unsure: (najglasnejši so 3 bumbarji s suzukiji :fight1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEHEHE CAPTAIN SNOOPY!!!!!!!!! HEHEHEHE :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PolonaN. : kva se sploh sekiraš, jz sem se že tok navadu tega podjebavanja da mi dol visi kva si kdo misl o naših Ducatijih :) sem mel japonca in italijana,... in do nadaljnega ostajam na italijanu :grim itak sem pa v eni temi že enkrat napisal..."povprečen slovenski motorist mentalno ni dorasel znamki Ducati" :evilgrin:

evo da še hondašem mal na dušo pihnem,...če že more bit japonc, pol more bit Honda :worship:

:P

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEHEHE CAPTAIN SNOOPY!!!!!!!!! HEHEHEHE :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Dobra :OK:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midve z irenco prideva mau kolenčkat, štrom sva pa že učeri delale :whistle:

UUUUUUUU kdaj pa boste gor???? da pridem pofotkat iskrce!!!!! :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy the sailor :OK:

da ne boš preveč limal osa!!!!!!

Jst pridem okol3h...al pa kj prej...čist odvisn...kok se mi bo dal...a bo kdo mel bovštr s sabo?? :D

@gebre: a to leti name????s suzukiji??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy the sailor :OK:

@gebre: a to leti name????s suzukiji??? :hmm:

Jst sm tud mel občutek, da si bil omenjen... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tud mel občutek, da si bil omenjen... :evilgrin:

:hmm: samo...niti ne vem če vem kdo je gebre... :hmm:

no ja...povem vam zakaj je suzuki zakon(vsaj men): ker je moj!!!! sj prej mi je bil pa kawasaki no :closedeyes:

@gandi: prideš????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: samo...niti ne vem če vem kdo je gebre... :hmm:

no ja...povem vam zakaj je suzuki zakon(vsaj men): ker je moj!!!! sj prej mi je bil pa kawasaki no :closedeyes:

@gandi: prideš????

Pridem, če nau kj umes pršlo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, k se ne splača. Mater, kakšne jest poslušam od moje družbe zaradi hondice :unsure: (najglasnejši so 3 bumbarji s suzukiji :fight1: )

ja to je pa foušija..... zmeri mora en neki pametovat.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PolonaN. : kva se sploh sekiraš, jz sem se že tok navadu tega podjebavanja da mi dol visi kva si kdo misl o naših Ducatijih :) sem mel japonca in italijana,... in do nadaljnega ostajam na italijanu :grim itak sem pa v eni temi že enkrat napisal..."povprečen slovenski motorist mentalno ni dorasel znamki Ducati" :evilgrin:

evo da še hondašem mal na dušo pihnem,...če že more bit japonc, pol more bit Honda :worship:

:P

Sej se ne sekiram, sam zjutri sm bla tečna in sm mogla nekje negativno energijo sprostit..... Tud men je čist vseeno kaj si kdo misle. Jst sem zelo zadovoljna z ducatijem in tak bo sigurno ostalo. Ne bi mela pa nič proti, če bi ga naredil tud v modri barvi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se ne sekiram, sam zjutri sm bla tečna in sm mogla nekje negativno energijo sprostit..... Tud men je čist vseeno kaj si kdo misle. Jst sem zelo zadovoljna z ducatijem in tak bo sigurno ostalo. Ne bi mela pa nič proti, če bi ga naredil tud v modri barvi... :whistle:

Suzuki je modr.... :whistle: :whistle:

malhecapanemetepstpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj je bila tdi NINJA NA RIDAH!!!!! HEHEHEHE PA ŠE TOPEL POZDRAV OB ODHODU DOMOU!!!! HEHEHE :whistle: :krneki: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki je modr.... :whistle: :whistle:

malhecapanemetepstpress

Aprilia je tud modra..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!