Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

nekateri so bili pridni in ob odhodu so se sam lepo nasmejali v pozdrav! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri pa so bili zelo ferbčni in vsiljivi,ker so na vsak način hoteli videti ..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri pa so bili zelo ferbčni in vsiljivi,ker so na vsak način hoteli videti ..........

Nism bil ferbčn...ji je rit pušala pa sm prst u lukno dal da ne bo spušala :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le glej da prideš sem motor opral bom lahk mal poziral :naughty:

Super...spet bom edini pujsast tm gor...

Dns če prideš z "družbo" gor...a rabiš kj da jo boš prvezal ta čas ko boš vozu??? :kva2:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super...spet bom edini pujsast tm gor...

Dns če prideš z "družbo" gor...a rabiš kj da jo boš prvezal ta čas ko boš vozu??? :kva2:

;)

Ja sem ti mislil že učer napisat, da k bom šel vozt glej da jo boš fajn držal, ker bo pomoje kar pred motor skočila k bo vidla kako se vozi... :whistle: pa pizdila bo pomoje da bo ornk smeha :naughty: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem ti mislil že učer napisat, da k bom šel vozt glej da jo boš fajn držal, ker bo pomoje kar pred motor skočila k bo vidla kako se vozi... :whistle: pa pizdila bo pomoje da bo ornk smeha :naughty: :rolleyes:

Nč se bat...če bo kj hujšga...bomo rekl da so te vandali napadl :kva2:

Počas se mi zdi da bom šu gor....ne da se mi več v ekran bult... :closedeyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabše?????? Kaj pa je narobe z njim??? :angry:

Tiste lastnike italjanov, k jih jst poznam, so vsi zelo zadovoljni z motorjem in niti pod razno ne bi šli na kakega ........! Pa jih dost poznam.... tak da take komentarje zadrži zase, al se pa v kako drugo temo preseli, ne pa tuki smetit.....

Zopet, sem preveč napisal... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ti zihr veš kater motor je bil lani (2006) Master Bike.???? :naughty:

O, vem, vem, bila je Aprilia RSV, upam, da ti veš, kaj pri tem motorju dobiš vse zraven, npr. vzmetnje, kolesni obroči..., je pa tudi treba vedet, da se je test izvajal z Dunlopovimi Qualifire pnevmatikami, kjer sem prepričan, da Kawa ni mogel "istisnit " vseh 184 hp na podlago..., torej poraja se vprašanje, kakšni bi bili rezultati, če bi se test izvajal z bolj športnimi pnevmatikami, če bi vsi motocikli imeli nevem...jeklene zavorne cevi...ali povedano drugače, če bi na Fireblade obesili za tistih par tisoč EUR opreme, kakršna je razlika v ceni, bi slika logično bila drugačna...

Se pa strinjam, da je Aprilia od vstopa v ta razred l 98, do danes res naredila ogromno, po mojem mnenju največ...Ducatii so pač predragi, za to kar ponudijo, torej je to logična posledica, da jih ni nevem kolko...

Vem, da je to izven teme, se vam prijazno opravičujem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dopoldan šla s punco na kavico do Postojne pa je blo okol 12h čist mirno. Še policaja ni blo nobenga. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa fali italjanskim jajcem????? :angry: A si ga mogoče že vozu??? vespa ne šteje..... :nono:

in kaj je z vespo narobe? :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u dns pa blo folka, nwm kaj so misll vsi de bojo vidl :whistle: no namo komeneral spljoh, so vajvrce ušle po cajst...

drgač pa zakon dns na mlinu, z mlinčkom pred sabo :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u dns pa blo folka, nwm kaj so misll vsi de bojo vidl :whistle: no namo komeneral spljoh, so vajvrce ušle po cajst...

drgač pa zakon dns na mlinu, z mlinčkom pred sabo :worship: :worship: :worship:

ja nej bi bil piknik samskih motosvetovcov al kej....pa so pršl pogljedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa lepo dž prpelou dns sabo na ride :naughty:

mislim da te je dex zeznu, ga je on prvleku za sabo k je tok hitr pelu!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK :naughty:

ja ja smo vidl! POZER!!! HEHE :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u dns pa blo folka, nwm kaj so misll vsi de bojo vidl :whistle: no namo komeneral spljoh, so vajvrce ušle po cajst...

drgač pa zakon dns na mlinu, z mlinčkom pred sabo :worship: :worship: :worship:

Ja, pol so še vajvrce bajžale po cajst k je začel padat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja smo vidl! POZER!!! HEHE :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Ni dokaza :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!