Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

to se ti pa sam zdi..jest se čist lepo počas vozm..kr vpraš kogarkol..

Sej vozi počas, dokler so gume mrzle :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vozi počas, dokler so gume mrzle :naughty:

sej baje supecorse sploh ne morš dobr ogret na cest..tko da se res čist počas vozim.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej baje supecorse sploh ne morš dobr ogret na cest..tko da se res čist počas vozim.. :whistle:

Ti bi bil dobr za branjevko na tržnici :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAVNO KAR SEM ZVEDU (zanesljiv vir informacij) da un model k je strašu po ridah, z unim oldtajmerjam SUZO 1100 GSX-om ulužu k zmaj, nekje pred razdrtim in to kar lepo nadelan! že na ridah ko je začeu dž, je mel par pirov vriti! tip ni mel zadost pol se je frajaru in se odpelu proti razdrtem, kjer je tud padu! mal je popraskan in potoučen, uglavnem nč resnga (HVALA BOGU)! ZDEJ PA MENDA USAJA PO BARIH PO POSTOJNI IN RAZALGA KOK JE PADU IN SE VESELO RASKAZUJE!!! :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAVNO KAR SEM ZVEDU (zanesljiv vir informacij) da un model k je strašu po ridah, z unim oldtajmerjam SUZO 1100 GSX-om ulužu k zmaj, nekje pred razdrtim in to kar lepo nadelan! že na ridah ko je začeu dž, je mel par pirov vriti! tip ni mel zadost pol se je frajaru in se odpelu proti razdrtem, kjer je tud padu! mal je popraskan in potoučen, uglavnem nč resnga (HVALA BOGU)! ZDEJ PA MENDA USAJA PO BARIH PO POSTOJNI IN RAZALGA KOK JE PADU IN SE VESELO RASKAZUJE!!! :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

ja smo vidl da je potencialni kandidat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAVNO KAR SEM ZVEDU (zanesljiv vir informacij) da un model k je strašu po ridah, z unim oldtajmerjam SUZO 1100 GSX-om ulužu k zmaj, nekje pred razdrtim in to kar lepo nadelan! že na ridah ko je začeu dž, je mel par pirov vriti! tip ni mel zadost pol se je frajaru in se odpelu proti razdrtem, kjer je tud padu! mal je popraskan in potoučen, uglavnem nč resnga (HVALA BOGU)! ZDEJ PA MENDA USAJA PO BARIH PO POSTOJNI IN RAZALGA KOK JE PADU IN SE VESELO RASKAZUJE!!! :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

A un k je plakat prnesu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A un k je plakat prnesu ?

ne ne...en drug...rdeče črn motor

Use bi prodau :naughty:

In to brez problema :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un s polnoletnim suzukijem gsx-r

Un je biu že na ridah neki čudn, enkrat gaj v ovinku tko zmetal,sej mislm, da je večina vidla :hmm: Noja škoda, da je padu...Aja pa v Logu je bila nesreča, smo se potem mem peljal, nek čoper je bil v travi - baje nekdo umrl :( :hmm:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če tko pogledaš..kdo od nas pa je? :kva2: :kva2: :kva2:

A se lahko javim??? kot prostovoljec :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahko javim??? kot prostovoljec :whistle:

ni pogojev glede na to da tangice nosiš..razen če si ga odrežeš :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če tko pogledaš..kdo od nas pa je? :kva2: :kva2: :kva2:

Hja vsaj ne vozimo s parimi piri v riti z 20 let staro kanto pa še s takim stilom vožnje da te srat prime...

@ gandi

Lepo si me pofotku dol na ovinku pa še celo z tamalo gor si me ujel :naughty:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haj vsaj ne vozimo s parimi piri v riti z 20 let staro kanto pa še s takim stilom vožnje da te srat prime...

@ gandi

Lepo si me pofotku dol na ovinku pa še celo z tamalo gor si me ujel

vse ti dam prov..edin na stare kante se pa nč ne spravljej..okej na kante že..sam staro še ni nujno slabo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni pogojev glede na to da tangice nosiš..razen če si ga odrežeš :lol1: :lol1:

ideja odpade torej že v začetku...nežni spol se lahko javlja...pogoj:tangice :kva2:

taprav... :whistle:

kaj taprav?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse ti dam prov..edin na stare kante se pa nč ne spravljej..okej na kante že..sam staro še ni nujno slabo :naughty:

Ma nisem mislil nič slabega z kanto, prav nasprotno "i like retro style" drugače sem imel pa namen pred leti kupiti popolnoma enakega samo da je bil popolnoma predelan v street fightera...

Sam vseeno ne moreš s tistim po ridah strašit...tisto je za na izi pa uživat...

Drugače pa a je moja kaj pizdila ko sem jaz vozil?

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nisem mislil nič slabega z kanto, prav nasprotno "i like retro style" drugače sem imel pa namen pred leti kupiti popolnoma enakega samo da je bil popolnoma predelan v street fightera...

Sam vseeno ne moreš s tistim po ridah strašit...tisto je za na izi pa uživat...

Drugače pa a je moja kaj pizdila ko sem jaz vozil?

ja so rekl da je nekej vpila zakva greš tko počas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja so rekl da je nekej vpila zakva greš tko počas :whistle:

:kva2:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nisem mislil nič slabega z kanto, prav nasprotno "i like retro style" drugače sem imel pa namen pred leti kupiti popolnoma enakega samo da je bil popolnoma predelan v street fightera...

Sam vseeno ne moreš s tistim po ridah strašit...tisto je za na izi pa uživat...

Drugače pa a je moja kaj pizdila ko sem jaz vozil?

ne, tvoja ni nč pizdla, ker je mela polne roke dela!!!!(hehe z mano) :whistle: :naughty: :evilgrin: :whistle: se hecam!!! STARI STRAN SE JE OBRAČALA PA NEK JE MRMLALA!!! :whistle: jst nč povedu!!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, tvoja ni nč pizdla, ker je mela polne roke dela!!!!(hehe z mano) :whistle: :naughty: :evilgrin: :whistle: se hecam!!! STARI STRAN SE JE OBRAČALA PA NEK JE MRMLALA!!! :whistle: jst nč povedu!!!!! :whistle:

:nono:

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šarki to zdej praviš k si še na sveže zaljubljen..septembra jo boš pa na travci pustu..še bl vrjetn kr doma..pa nucal gumo po ridah :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist stric iz Maribora, ki je danes padel, sem bil na žalost jaz. Peljal sem se iz Pule in se mi ni ljubilo čakati, da se cesta posuši. Sem pa peljal kot po jajcih vse ovinke (na vrhu je preko ceste tekla voda skoraj bele barve (ali je to od peska z bankin ali kaj drugega?). Tudi ovinek pred padcem sem vozil zelo počasi (max. 30). Potem pa me je en motorist prehitel in ga je pri zaviranju rahlo zaneslo. Zato sem rahlo pritisnil zadnjo zavoro (sprednje nisem upal) pa me je v trenutnku spodneslo. Ko sem se pobiral in popravljal motor sta padla še dva. Pomagali so mi fantje, ki so bili tam parkirani (najlepša hvala - sem pozabil vprašati kdo je vse bil), ki so tudi pomagali ostalim.

Bistvo tega padca: Del asfalta nad "The ovinkom" je drugačen - starejši - svetlejši kot sam ovinek in je bil spolzek kot led. Nekaj avtomobilov je zadrselo in enemu motoristu, ki je vozil navzgor je zadnje kolo kar spodrselo. Očitno je ta asfalt mnogo bolj gladek kot sam ovinek, v dežju pa je katastrofa. Verjetno je tudi Klajba padel na tem delu in kot sem bral je tudi njemu spodneslo zadnje kolo. On sicer ni padel v dežju a mislim, da je vseeno asfalt pregladek. Namreč, če sem padel pri tako majhni hitrosti (vem da sem neizkušen in bi moral takoj popustiti zadnjo zavoro) potem je najbolje v dežju pešačiti. Pa imam skoraj novo Metzelerko ME 880, tako da guma ni vzrok padca.

Zanima me ali obstaja normativ za oprijemljivost asfalta, saj je ta asfalt v dežju nevarnejši kot gramoz.

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!