Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

:nono:

:evilgrin:

kaj ku... kje pa piše da je tvoja!!!! to kar je na ridah, je naše!!!! :whistle: :naughty: hehehe!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ne vem če jo bom še na travi puščal...je bla 10min sama pa so že grabl po njej...

Na ridah bo pa treba pomoje mal na izi k zadnje čase ga jaz mal preveč se mi zdi... sam qrc k grem dvakrat gor pa dol pa mislim da Moto GP vozm :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist stric iz Maribora, ki je danes padel, sem bil na žalost jaz. Peljal sem se iz Pule in se mi ni ljubilo čakati, da se cesta posuši. Sem pa peljal kot po jajcih vse ovinke (na vrhu je preko ceste tekla voda skoraj bele barve (ali je to od peska z bankin ali kaj drugega?). Tudi ovinek pred padcem sem vozil zelo počasi (max. 30). Potem pa me je en motorist prehitel in ga je pri zaviranju rahlo zaneslo. Zato sem rahlo pritisnil zadnjo zavoro (sprednje nisem upal) pa me je v trenutnku spodneslo. Ko sem se pobiral in popravljal motor sta padla še dva. Pomagali so mi fantje, ki so bili tam parkirani (najlepša hvala - sem pozabil vprašati kdo je vse bil), ki so tudi pomagali ostalim.

Bistvo tega padca: Del asfalta nad "The ovinkom" je drugačen - starejši - svetlejši kot sam ovinek in je bil spolzek kot led. Nekaj avtomobilov je zadrselo in enemu motoristu, ki je vozil navzgor je zadnje kolo kar spodrselo. Očitno je ta asfalt mnogo bolj gladek kot sam ovinek, v dežju pa je katastrofa. Verjetno je tudi Klajba padel na tem delu in kot sem bral je tudi njemu spodneslo zadnje kolo. On sicer ni padel v dežju a mislim, da je vseeno asfalt pregladek. Namreč, če sem padel pri tako majhni hitrosti (vem da sem neizkušen in bi moral takoj popustiti zadnjo zavoro) potem je najbolje v dežju pešačiti. Pa imam skoraj novo Metzelerko ME 880, tako da guma ni vzrok padca.

Zanima me ali obstaja normativ za oprijemljivost asfalta, saj je ta asfalt v dežju nevarnejši kot gramoz.

LP Darko

tist del asfalta res drsi ko hudič kadar je moker..v suhem ni problema..

vsekakor pa mislim da bi blo fajn eno novo oblekco dat ridam O:-)

ja škoda ker si padel..upam da ni bilo hudega..

mislim pa da je bilo že nekaj opozoril glede tistega sivega asfata pred (dol) oziroma za (gor) The ovinka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ne vem če jo bom še na travi puščal...je bla 10min sama pa so že grabl po njej...

Na ridah bo pa treba pomoje mal na izi k zadnje čase ga jaz mal preveč se mi zdi... sam qrc k grem dvakrat gor pa dol pa mislim da Moto GP vozm :krneki:

govor zase..ostali lepo počasi vozimo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist del naprej res full drsi sem že sprobal parkrat...

govor zase..ostali lepo počasi vozimo :whistle:

.)

kaj ku... kje pa piše da je tvoja!!!! to kar je na ridah, je naše!!!! :whistle: :naughty: hehehe!! :lol1:

It`s mine mine mine all mine :P

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govor zase..ostali lepo počasi vozimo :whistle:

ja ja sploh pa ti..... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistvo tega padca: Del asfalta nad "The ovinkom" je drugačen - starejši - svetlejši kot sam ovinek in je bil spolzek kot led.

To sem ugotovil že par let nazaj. Ko sem s super tenere prehiteval gor v breg, mokra cesta, je vrtelo v prazno v 3. in 4. prestavi. :blink: Še dobro, da nisem na polno odprl gasa, bi se razlepil kot čigumi. :wacko:

Če bi bil na celih ridah tak asfalt kot je sedaj nov na vrhu, jih lahko kar zaprejo za ostali promet, ker ne bi bilo več prostora za avte in ostalo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem napisala da je kej narobe??????

nop, ampak tko.. v tisti izjavi je zgledal kot da jo nekak izločaš.. sj vespa se tut šteje kot motor :) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop, ampak tko.. v tisti izjavi je zgledal kot da jo nekak izločaš.. sj vespa se tut šteje kot motor :) :whistle:

ma vespa je zakon... takoj jo zamenjam s skirojem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vespa je zakon... takoj jo zamenjam s skirojem... :whistle:

vespa px200 je čist qlči :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop, ampak tko.. v tisti izjavi je zgledal kot da jo nekak izločaš.. sj vespa se tut šteje kot motor :) :whistle:

Ne vespa je skuter in ne motor :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpelu se je pa v dežju in v kratkih rokavih! :headbang:

mogoče zato da jakna ne bo mokra??????????

Heheh tole pa še stara šola(motor na eno stran on pa na drugo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bi dal razpravljat o tem.... :grim

sploh ne...že samo zato ker je italijan :whistle: ;)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne...že samo zato ker je italijan :whistle: ;)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ti se kar smej..... heiniken-a pa ne boš več dobil od mene!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se kar smej..... heiniken-a pa ne boš več dobil od mene!!!!!

:unsure: na koncu vedno ostane samo eden...večno moj union :D

pa nč no...sm mislu da razumeš hec...no ja, mogoče je še mal prezgodi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: na koncu vedno ostane samo eden...večno moj union :D

pa nč no...sm mislu da razumeš hec...no ja, mogoče je še mal prezgodi :whistle:

ne moreš mene resno jemat!!!! ma union je samo za v ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne moreš mene resno jemat!!!! ma union je samo za v ......

lohka, lohka,.... :whistle:

v??v kaj???za vame!!!!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govor zase..ostali lepo počasi vozimo :whistle:

če pa ti počas vozš pol pa mene še polži prehtevajo

a si ti sigurn, da ti šteuc prou dela??? al bl slab vidš????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!