Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ma union je samo za v ......

Še tam dela sramoto. :grim Že po barvi vidiš kam spada. :xx: :xx:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tam dela sramoto. :grim Že po barvi vidiš kam spada. :xx: :xx:

V žilo!!! :worship:

@tanjuška:sj teb pol tut narobe dela...al pa se ti kontra obrača... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V žilo!!! :worship:

@tanjuška:sj teb pol tut narobe dela...al pa se ti kontra obrača... :lol1:

sanda sanda sanda sanda sanda :worship: matr ej ka ti use zamujaš hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebat ga,od zdej naprej pa upam da ne bom

ker pa mi je crknil komp doma in ne morem skoz v oštariji viset in spremljat ter vse za nazaj prečekirat me zanima

kako je s klajbo

pikijem

in s condorjevim motorjem

upam da je vse v redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebat ga,od zdej naprej pa upam da ne bom

ker pa mi je crknil komp doma in ne morem skoz v oštariji viset in spremljat ter vse za nazaj prečekirat me zanima

kako je s klajbo

pikijem

in s condorjevim motorjem

upam da je vse v redu

S klajbo gre na bolje...počas...

Piki je že na motorju in uživa...

condorjev motor...podobnokot osa rider-čaka samo eno plastiko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, to je ta kaskader k pivo pije, pol pa po dežju se gre gont, pa zaluž! pol pa ceu rascefran, potolčen in spraskan hodi po oštarijah in se hval kok je fuknu! :slap: :slap: :slap: :slap: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg kašn stil vožne :whistle:

ej temu se reče umetnost :blink: to ne zna usak hehehe

v bistvu je tak stil za Kačje ride primernejši od "superšportnega kolenčkanja", temu se reče "lomljena tehnika". Če boste šli kdaj na Maksijevo delavnico varne vožnje, boste od Bladzota izvedeli kaj več tudi o tem.

Pššššt: pa ne okol govort :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se rad pohvali, da vozi gumo do roba.

Ja, štejejo kolenčki

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

pa

četudi

še

pri

mnogo

bolj

poravnani

prdulji.

Mularija, ni samo vaš stil vožnje edini pravilni. Do sedaj se je zvrstilo že marsikaj in nekateri to tudi uporabljajo. To še ne pomeni, da ta s slike to vse zna, a slika sama tudi ne pove nič napačnega. Seveda pa se ne sklada z ridaško podobo, opisano na vrhu posta. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu je tak stil za Kačje ride primernejši od "superšportnega kolenčkanja", temu se reče "lomljena tehnika". Če boste šli kdaj na Maksijevo delavnico varne vožnje, boste od Bladzota izvedeli kaj več tudi o tem.

Pššššt: pa ne okol govort :whistle:

pozabil si omeniti da je ta tehnika primerna za zavijanje pri majhnih hitrostih(obračanje na parkirišču, itd... )

drugače pa mene ta stil nič moti, mi je simpatičen

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu je tak stil za Kačje ride primernejši od "superšportnega kolenčkanja", temu se reče "lomljena tehnika". Če boste šli kdaj na Maksijevo delavnico varne vožnje, boste od Bladzota izvedeli kaj več tudi o tem.

Pššššt: pa ne okol govort :whistle:

no ja... se ne bi ravno strinjal s tabo. Lomljena tehnika namreč omogoča večji nagib motocikla v primerjavi z kolenčkanjem. Se pravi, da prej prideš do roba gume. Če je to bolj varno pa....

Lomljeno tehniko se uporablja predvsem v mestu, pri nizkih hitrostih oz. pri off road variantah, ker omogoča bistveno manjši obračalni krog kot pa "kolenčkanje".

Za ride pa, IMHO, menim, da je najprimernejši zmerni prenos teže (nagib telesa) v smer ovinka. Tisti, ki pa gre v katerokoli skrajnost...

Pač po pameti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil si omeniti da je ta tehnika primerna za zavijanje pri majhnih hitrostih(obračanje na parkirišču, itd... )

drugače pa mene ta stil nič moti, mi je simpatičen

Hmm, ali pa za zavijanje navkreber po počasnih, a zelo zavitih ridah... in voznik vseeno ohranja pokončno držo, pri tem ima boljši pregled nad situacijo in predvsem lahko hitreje reagira na morebitno neskladje dejanske situacije napram njegovi idealni predstavi.

Hvala za pozornost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, štejejo kolenčki

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

pa

četudi

še

pri

mnogo

bolj

poravnani

prdulji.

Mularija, ni samo vaš stil vožnje edini pravilni. Do sedaj se je zvrstilo že marsikaj in nekateri to tudi uporabljajo. To še ne pomeni, da ta s slike to vse zna, a slika sama tudi ne pove nič napačnega. Seveda pa se ne sklada z ridaško podobo, opisano na vrhu posta. :whistle:

noben ni rekel, da je stil nepraviln, je pa "počasnejši" in pa naš je tud novejši, lepši, hitrejši - to je isto kokr če bi pr smučariji še vedno uporabljal pračkovo tehniko, nč ni narobe z njo, ampak greš pa počasnejš skoz kole.

pa čist tko povedan, kolenčkanje še zmeri nekak lepš zgleda kokr pa un zvijanje na motorju - pa ne narobe razumet, vsak pač vozi tko kokr njemu paše, ampak ženske oči vidijo kolenčke, mehkobo in lepoto skozi ovinek :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, ali pa za zavijanje navkreber po počasnih, a zelo zavitih ridah... in voznik vseeno ohranja pokončno držo, pri tem ima boljši pregled nad situacijo in predvsem lahko hitreje reagira na morebitno neskladje dejanske situacije napram njegovi idealni predstavi.

Hvala za pozornost.

ne vem če so res tako zelo počasne in zavite, mislim da se da čez vse ovinke lepo odpeljati

s povprečno hitrostjo 50km za katero pa je že bolj primerna tehnika sledenje telesa z motorjem,

katera pa še vedno omogoča zelo dober pregled nad situacijo in reakcijo na nastali problem

malenkost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katera pa še vedno omogoča zelo dober pregled nad situacijo in reakcijo na nastali problem

Kar je dokazano z dejstvom, da se tam nesreče praktično ne dogajajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nesrec bi bilo seveda se mnogo manj, ce bi vsi se vedno sponali, samo tehnika bi bila namesto presedne stil od metle :) Yeah right :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rock-46 kam se ti je po Celovški tko mudil haha :D

:rolleyes:

Ze tko sm zamuju :whistle: hehe drugic se vam pridruzim pri voznji ok :evilgrin:

Lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si bil :whistle: :evilgrin:

V točno tistem momentu sem plaval v morju pod Crvenim vrhom ... ko sem ob 2h ztjutraj pritorpediral v Ljubljano, pa vas verjetno ni blo več tam? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš slučajno kakšne komplekse?Bi si rad kupil motor pa ni €€€€? :headbang:

ej, dukatijev prvi proizvod je bil električni brivnik. desmo ma res plemenit izvor Frizerski salon :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!