Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ej, dukatijev prvi proizvod je bil električni brivnik. desmo ma res plemenit izvor Frizerski salon :lol:

Ta je pa dobra!! :worship: sej mogoc bi dlo pa treba brivsko peno v dučeta dat pa neb noben semering spustu!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klajba vas vse lepo pusti pozdravit :) Danes smo ga sli obiskat jaz, Osa in condor. Stanje se je ze kar izboljsalo, smo se ze cisto normalno pogovarjali, tako da sem kar vesel sel od njega :OK: Spomin sicer se ni cisto ok, ampak se bo tudi to postimalo :)

Skratka vsem en lep pozdrav od Klajbe

To se tok lepo sliši...upam da se nam kmal pridruži na ridah..pa čeprov samo v travci!!!! :worship: :worship: :worship:

Snoopy..Zlatorog te pozdravlja iz Švice..pa prav da že nehej uno žlabudro rdečo pit :lol1:

Vse ostale pa jest pozdravljam..se vidmo kmal gor..no ja :cry: ne tok kmal..

Da moraš tok daleč it da lahko piješ tisto žlabudro :lol1: ...svašta... :lol1:

No glej da ne boš preveč švical...ride bomo pa mi ta čas krasili :kva2:

dns sm šu gor na čik:sm do gor skor 2 vajvarce povozu :lol1: pol sm šu pa raj kr direkt domu!!!!

Za ta četrtek se opravičujem...kot za vse naslednje-bom pa gor vsak vidend in če si mi še kdo pridruži...bom zelo vesel :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, to je ta kaskader k pivo pije, pol pa po dežju se gre gont, pa zaluž! pol pa ceu rascefran, potolčen in spraskan hodi po oštarijah in se hval kok je fuknu! :slap: :slap: :slap: :slap: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :slap: :slap: :slap: :slap:

Evo, tle je že razbit.

post-8563-1187674046_thumb.jpg

post-8563-1187674090_thumb.jpg

post-8563-1187674106_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, dukatijev prvi proizvod je bil električni brivnik. desmo ma res plemenit izvor Frizerski salon :lol:

No pol bi bila pa lahko Honda fen v frizerskem salonu.

Itak so jo pa japončki že sami zajebal k majo oznako HRC,HONDA RADA CRKNE :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol bi bila pa lahko Honda fen v frizerskem salonu.

Itak so jo pa japončki že sami zajebal k majo oznako HRC,HONDA RADA CRKNE :naughty:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj se pa prodaja na avtonetu rahlo poškodovan :)

http://www. avto .net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1587612#

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, oba sva otročja, ker imamo motorje samo za na dirkališče. Odrasla otroka; kateri tapravi dedec, pa si kupi motor brez sprednjih luči in z Open verzijo Akrapovič? tako, da niti na cesto ne more.

Tukaj si pa ne morem kaj, da tega (od)stravka ne bi vzel dobesedno in se mu globoko priklonil. :worship:

Nadkompenzacija ni tako redek pojav... in to je njen lep opis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je teb????? a nimaš nič bolj pametnega delat, kot čez ducatija tolčt????? A nimaš jajc da se bi z njim pelu, pol ga pa šimfaš?????? Nikol vas ne bom razumela...... motor kot motor... vsak ima svoj okus.... ne vem zakaj moraš neki drekat glede tega ....

napisal sem golo dejstvo. Nč ne tolčem po ničemer! sploh pa ne tolčem po motorjih. nak. oni niso krivi. meni je Monster vrhunski motor. mal mi je premajhn...ma vseeno. lep z popizdit. grmijo nepopisno, in če ma še uno suho sklopko... :yea2:

se je pa ob njih superzabavno obregnit. ker Ducatiji nimajo lastnikov, ampak VERNIKE. kar se mi upira. Ducatista pade na provokacijo kot prvošolček. vsakič pali. sam mal se obregneš, pa vsi uzamejo žalitev osebno. Sama si en najlepših dokazov.

in prow maš, nism mel kej bl pametnega delat dolgčas mi je blo na šihtu. zdej se pa smejem :D

brez zamere?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je pa ob njih superzabavno obregnit. ker Ducatiji nimajo lastnikov, ampak VERNIKE. kar se mi upira. Ducatista pade na provokacijo kot prvošolček. vsakič pali. sam mal se obregneš, pa vsi uzamejo žalitev osebno. Sama si en najlepših dokazov.

in prow maš, nism mel kej bl pametnega delat dolgčas mi je blo na šihtu. zdej se pa smejem :D

brez zamere?

... brez mozga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vero mi dol visi, do neumnosti pa res nimam tolerance ...

a tako. človek k se ukvarja z ridami nima tolerance do neumnosti. Go figure. ride so res nobel inteligentn krožek.

tukaj sem pametovanje o neumnosti, z moje strani zaključu.

in povdarjam, meni je to HEC!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater nabijate da vas komej dohajam dijobono

me zanima če ste mogolče unga kozla že spekli al kaj se čaka

zarad mene ga lohk drgač tud v četrtek

al pa kakšno koruzo party bi lohk tud meli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tako. človek k se ukvarja z ridami nima tolerance do neumnosti. Go figure. ride so res nobel inteligentn krožek.

tukaj sem pametovanje o neumnosti, z moje strani zaključu.

in povdarjam, meni je to HEC!

Meni tudi, čisto vse, kar pišem na forumu. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater nabijate da vas komej dohajam dijobono

me zanima če ste mogolče unga kozla že spekli al kaj se čaka

zarad mene ga lohk drgač tud v četrtek

al pa kakšno koruzo party bi lohk tud meli

Ni blo še nč, sam da osa poštima motor, kar nej bi blo do konca tedna.

ps. maska bo do konc tedna :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napisal sem golo dejstvo. Nč ne tolčem po ničemer! sploh pa ne tolčem po motorjih. nak. oni niso krivi. meni je Monster vrhunski motor. mal mi je premajhn...ma vseeno. lep z popizdit. grmijo nepopisno, in če ma še uno suho sklopko... :yea2:

se je pa ob njih superzabavno obregnit. ker Ducatiji nimajo lastnikov, ampak VERNIKE. kar se mi upira. Ducatista pade na provokacijo kot prvošolček. vsakič pali. sam mal se obregneš, pa vsi uzamejo žalitev osebno. Sama si en najlepših dokazov.

in prow maš, nism mel kej bl pametnega delat dolgčas mi je blo na šihtu. zdej se pa smejem :D

brez zamere?

ma ne jemlem osebno to... :grrr sam mi gre na živce, ker mora zmeri en neki povedat čez ducatija... zakaj na primer nikol ne govorite čez japonce.... čez te se noben ne spotakne... Čist tak povedan mi dol visi.... sam ne bo mi pa en bil pametn, k ducatija še od daleč ni vidu, da se ta motor kar naprej kvari in da ducatija vidiš sam po servisih.... Jst nobenga ne poznam da bi imel kak servis več od rednega.. razen ob padcih no, k je treba še kej zamenjat.... To mene razjezi... nič drugega.... Glede vernikov pa prosim ne...... :angry:

No lepo da ti je smešno... pa da ti je dolgčas na šihtu.... blagor ti....

kakšna zamira????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom tut enkrat mogoče Ducatija mel..k bom velk pa ne tko neumen :naughty:

wiiiii.... kdo je še med živimi... :D A si že zaključu s smučanjem za dons?? A msn-ja nimaš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wiiiii.... kdo je še med živimi... :D A si že zaključu s smučanjem za dons?? A msn-ja nimaš???

sem konec že ja..je snežil k decembra..mam mam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medonca...sj se sam še kregate pa jokate.... :blink:

Kaj bo pol ta konc tedna piknik al kaj???En dan prej je treba kozo gor prpelat da nam še travco pokosi...razn če se kera druga javi :lol1:

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!