Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

@gizmo: Se opravicujemo :worship: :worship: :ninja: Sva bla tam 19:15 - sej sm rekla da uracunaj neki zamude... no ja... smo bli na kalcah, pa je rekla Sanda da si caku eno urco in sow... tko da smo se lih zgresili za 10min... nic pridemo ta vikend kej na sokeca h tebi, kot obljubljeno :P

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo: Se opravicujemo

:blush: ja ni panike dej. Sej je blo fajn useeno. Še bujš k ena babnca s postojne ni težila :whistle: :xx: Spoznau mistyja, pa eno pupo k je sedela na ograjci zravn sam sm pozabu kko se že kliče :blush: . Taka rjava blond bol na kratko ostrižena oblečena v črne hlače pa tako plavo viola majco je mela... pa rdečo fazerco ma :oops:

No, blo je lepo, sploh k ni blo gužve :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, mam dve vprašanji, kje se to nahaja-kako večje mesto blizu, in kako se prebere ride-A so rajde al ride?

:afro1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, mam dve vprašanji, kje se to nahaja-kako večje mesto blizu, in kako se prebere ride-A so rajde al ride?

:afro1:  :yea2:

1. Stvar je med Kalcami pa Postojno

2. Niso ne ride ne rajde, pač pa Planina :lol1: Čene so pa [R.I.D.E.] :grim

k vidim d te zanima še sklanjanje :blink: :lol: :

1. Ride

2. Rid

3. Ridam

4. Ride

5. Ridah

6. z Ridami (po primorsko)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, mam dve vprašanji, kje se to nahaja-kako večje mesto blizu, in kako se prebere ride-A so rajde al ride?

:afro1:  :yea2:

a boš pršu z mopedom gor :lol1: , dej sori, sej nisem mislu resno, sam dobre vole sm zoto, ker bom sedmico dobu na lotu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, sej vem, bi pa res šu mal s mopedom probat kje ja, sej 2-3 bi vlekla ku nič.... verjetno bolj druga, ker tretja je že mal prehitra uza tiste lepe zajebane ovinke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno bolj druga, ker tretja je že mal prehitra uza tiste lepe zajebane ovinke  :D

:lol1: :lol1:

Še jaz se s tretjo gor pelem, pa nimam APN-ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jaz se s tretjo gor pelem, pa nimam APN-ja :D

:eek: v tretji :blink: :blink: pa kaj je tudi s tabo kej narobe :P

urgle js bom tudi zadeu............novo zadnjo gumo. Dobitek pa bo izplačan in lastne blagajne Gizmota :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: v tretji :blink:  :blink: pa kaj je tudi s tabo kej narobe :P

Tretja je glih prou za lepo u izi športno vožnjo, razen na gornji ravnini.. Tam jo zmanjka.. V-twin power! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes vas pa ni blo prav veliko na ridah....sva s Sando bl samevala....no proti večeru se je par primorcev pripeljalo :) ....no men je blo kr fajn da ni blo folka sem se vsaj normalno loh vozu....brez prevelikega števila opazovalcev :D

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Kaj pa se je danes zgodilo na ridah.Smo se okrog 20:00 peljali tam mimo in je bilo eno sesuto kolo pa policaji in dva motorista....

Mogoče kdo kaj ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Kaj pa se je danes zgodilo na ridah.Smo se okrog 20:00 peljali tam mimo  in je bilo eno sesuto kolo pa policaji in dva motorista....

Mogoče kdo kaj  ve?

Sm hotu isto vprašat.. ob ene 20:50 sva s foggyem pred ridami srečala 2 policijska avtomo bila in 2 "leteča" ki so bli na poti nazaj proti Postojni.. :hmm:

Nižje ni blo videt ničesar, razen na enem ovinku pred "glavnim" (od zgoraj) nekaj parkiranih motorjev in seveda njihovih lastnikov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se v tistem času vozu tam.... ne vem kaj je bilo, vendar predvidevam, da je nekdo z motorjem v tistem desnem ovinku pred zgornjo ravnino podru kolesarja :o ... previdevam pa to zato, ker se je to tud men že kmal enkrat nardil, pa velik kolesarjev je bilo takrat na ridah :( . Drgač pa, če kdo kej več ve...

na ridah je treba pazit na tovornjake, avtobuse in kolesarje... predvsem pa peljat počasi...

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaje :wacko:

Sem te dons vidu v Postojni, verjetno si se vračal iz Rid... a so te dons ta modri kej dobl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te dons vidu v Postojni, verjetno si se vračal iz Rid... a so te dons ta modri kej dobl?

Danes jaz ne sploh :blink: :grrr Nism biu nč ta vikend na mopedu :(

A si sigurn d je bla to taka CBR k moja? K take so sam 4 v slo... Ena moja, ena od ene deklice z branika (tista iz škofje loke prej) ena v CE (oz CE registrska) za četrto pa je mela nazadnje LJ registrsko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Kaj pa se je danes zgodilo na ridah.

Motorist kolesarja

29 letni iz okolice Kranja je vozil motorno kolo proti Postojni. V planinskih ridah je v nepreglednem ovinku dohitel 57-letnega kolesarja iz okolice Postojne, in ker je želel preprečiti trčenje, je močno zavrl, pri tem pa je izgubil oblast nad vozilom in kljub zaviranju trčil v kolesarja. Tega je odbilo z vozišča motorist pa je padel. Voznik motornega kolesa je huje telesno poškodovan, kolesar pa lažje. Oba so odpeljali v KC, proti povzročitelju bodo policisti napisali obdolžilni predlog.

vir: Slovenske novice, kronika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena od ene deklice z branika (tista iz škofje loke prej)

Kako gre kaj dekletu? Sporoci pozdrav od ta starega, ce jo kaj vidis.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!