Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

mi gre na živce, ker mora zmeri en neki povedat čez ducatija... da se ta motor kar naprej kvari in da ducatija vidiš sam po servisih.... Jst nobenga ne poznam da bi imel kak servis več od rednega.. razen ob padcih no, k je treba še kej zamenjat.... To mene razjezi... nič drugega....

Malo :topic: Ti dam prav. Na splosno se nekateri bojijo????? Italijanov....zakaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic: Ti dam prav. Na splosno se nekateri bojijo????? Italijanov....zakaj???

ker so dražji, se jih manj proda, posledično se jih manj videva na cestah, rabljeni deli (plastike itd) so dražji in težje za dobit, mehanikov, ki jih poznajo, je manj... in morda se kateri tudi sorazmerno več kvarijo, kot japonski izdelki - ampak neke statistike verodostojne pa ni. vse je baba-čula-baba-rekla.

sam imam z makaroni podobne izkušnje kot z rižem, prestami in koruzo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam z makaroni podobne izkušnje kot z rižem, prestami in koruzo.

Kaj pa z ameriškim fast foodom?

kakšenbuellmogoče

Popravljeno . Popravil mAc10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se lastniki ducatijev ne pozdravljajo na cesti,ker se že zjutri na servisu srečajo!!! :rolleyes:

Sm pa mislu, da to velja samo za "Alfiste" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se lastniki ducatijev ne pozdravljajo na cesti,ker se že zjutri na servisu srečajo!!! :rolleyes:

ah še eden k vozi HRC(honda rada ckne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz grem, k dons dobim kombinezon z drsniki, tko da me glatko malo boli k**** a bo dež, al bo sneg, mi dol maha. pa tud če se usujem, mi šebl dol maha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da je dež k vam je tko dolgčas..sej tuki tut..

a na mokri trening pa noben ne upa al kaj??

pol je motor umazan ... :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da je dež k vam je tko dolgčas..sej tuki tut..

a na mokri trening pa noben ne upa al kaj??

v logatecu mamo sonce.. pa še prov vroče je ratalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz grem, k dons dobim kombinezon z drsniki, tko da me glatko malo boli k**** a bo dež, al bo sneg, mi dol maha. pa tud če se usujem, mi šebl dol maha

a gres kolenckat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz grem, k dons dobim kombinezon z drsniki, tko da me glatko malo boli k**** a bo dež, al bo sneg, mi dol maha. pa tud če se usujem, mi šebl dol maha

tak se govori.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz grem, k dons dobim kombinezon z drsniki, tko da me glatko malo boli k**** a bo dež, al bo sneg, mi dol maha. pa tud če se usujem, mi šebl dol maha

a klitoris? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žeks greš kaj trenirat zdaj ko si na dopustu :)

pokaži da se da skoz "atrij" pelat tud brez po kolenu... no ja usaj v eno smer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wiiiii.... kdo je še med živimi... :D A si že zaključu s smučanjem za dons?? A msn-ja nimaš???

Kdo kje kako?

Jst tud smučat!! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri sonček se je naredu :worship: prej sm se pa po jajcih vozila :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!