Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Evo snoopy, a upaš? :naughty:

jap pa pismu ket ste mene najdl zj zajebavat?? sj veste da punce bl počas vozmo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo snoopy, a upaš? :naughty:

on itak upa, če upa tangice gor dat, pol tud upa z mano kolenčkat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz? navijačice?? raj navijače, če lohk prosm?

Lahko pa usakega mal, da bo fer. :winkiss:

jap pa pismu ket ste mene najdl zj zajebavat?? sj veste da punce bl počas vozmo :evilgrin:

Počas pa gas do konca ja :whistle:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas pa gas do konca ja :whistle:

Lahko pa usakega mal, da bo fer. :winkiss:

gas u podn ja, tud četrt ga ne dam :whistle: jz sploh ne znam vozt, sploh pa po kolenu ne, to je use blamaža :whistle:

ja no dobr itak bom mela pa jz več od tega, k je itak več moške populacije na ridah kokr pa ženske hehehehe - zelo fer je to zelo fer, se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gas u podn ja, tud četrt ga ne dam :whistle: jz sploh ne znam vozt, sploh pa po kolenu ne, to je use blamaža :whistle:

ja no dobr itak bom mela pa jz več od tega, k je itak več moške populacije na ridah kokr pa ženske hehehehe - zelo fer je to zelo fer, se strinjam

Ne veš da mamo naročene navijačice iz cele slovenije, navijači so pa standardni :krneki:

nekak nej bi blo 1:1 :unsure:

ps. konc heca, morm jit mal delat :naughty:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne veš da mamo naročene navijačice iz cele slovenije, navijači so pa standardni :krneki:

nekak nej bi blo 1:1 :unsure:

ps. konc heca, morm jit mal delat :naughty:

no bjž že delat, da me nauš tok hecau več klelele gor, če ne bom vajvrce s ketne spustila!!! pol bojo pa res po cajst!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaaaaaaaaajvvrceeeeeeeee!! :kva2: :kva2: :kva2:

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii da nau kermu spotpleznlo al pa spodrčnlo!!!!

brum brum si to pomoje prou želi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

ti se kr smej, ti sploh ne veš kako je to nevarn, sploh takt k smrdet začenjo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej jest bi prvošču da bi bli motorčki že zrihtani..ampak kozlička pa ne bi rad zamudu..

sej ga neboš zamudu, boš taprau cajt obveščen!!! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii da nau kermu spotpleznlo al pa spodrčnlo!!!!

brum brum si to pomoje prou želi:angry:

Sploh ne, ne razumem, zakaj mi take podtikaš. Sem pa mnenja, da so lekcije - take ali drugačne - v življenju načeloma zelo dobrodošle, če le ni prevelike škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne, ne razumem, zakaj mi take podtikaš. Sem pa mnenja, da so lekcije - take ali drugačne - v življenju načeloma zelo dobrodošle, če le ni prevelike škode.

no vidš, sj znaš napisat lepo če hočeš, ne pa da tako vn vržeš, da se usi zgražamo, pol pa dobimo o teb tak mnenje kokr ga pač glede na tvoje izjave pol ustvarmo. a je tko???

pa če se že greš enga novinarja bi pač mogu vedt kakšn bo odziv ljudi, k to berejo. pa poanta novinarsta ni to, da se čimprej zameriš celotni populaciji foruma, ampak da napišeš stvari, ki so resnične, če si pa pesimist, pol je pa dobr da prej premislš kaj boš napisau. seveda pa podpiram svobodo govora, če je le nekak skladna z modernim svetom. upam da veš ka mislm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidš, sj znaš napisat lepo če hočeš, ne pa da tako vn vržeš, da se usi zgražamo, pol pa dobimo o teb tak mnenje kokr ga pač glede na tvoje izjave pol ustvarmo. a je tko???

pa če se že greš enga novinarja bi pač mogu vedt kakšn bo odziv ljudi, k to berejo. pa poanta novinarsta ni to, da se čimprej zameriš celotni populaciji foruma, ampak da napišeš stvari, ki so resnične, če si pa pesimist, pol je pa dobr da prej premislš kaj boš napisau. seveda pa podpiram svobodo govora, če je le nekak skladna z modernim svetom. upam da veš ka mislm

Kaj pa ni res kje ,kar sm jst zapisal ?

Glede izjav - tut o teb si ljudje nardijo neko mnenje na podlagi tvojih izjav ... Kaj misliš, kakšno je to mnenje in zarad katerih izjav je tako? :P

In ne gre za pesimizem ,gre za dejstva - Planinske ride so ena brozga, ki se je nihče ne upa lotiti reševati. no, drugo leto bo tam par zanimivih prijemov, vam povem - kolegi, ki to pripravljajo, in so med vami, zaenkrat o tem raje molčijo .... Bogve, zakaj? Morda zato, da jim ne bi kdo po glavi sral ... od "ridašev", seveda. ..

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bjž že delat, da me nauš tok hecau več klelele gor, če ne bom vajvrce s ketne spustila!!! pol bojo pa res po cajst!!!

Ma sej sm šu "mal delat", kej dost se mi itak ni dal.

Vajvrce pa kr spust, jst ne bom nobene povozu na cajst. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ni res kje ,kar sm jst zapisal ?

Glede izjav - tut o teb si ljudje nardijo neko mnenje na podlagi tvojih izjav ... Kaj misliš, kakšno je to mnenje in zarad katerih izjav je tako? :P

In ne gre za pesimizem ,gre za dejstva - Planinske ride so ena brozga, ki se je nihče ne upa lotiti reševati. no, drugo leto bo tam par zanimivih prijemov, vam povem - kolegi, ki to pripravljajo, in so med vami, zaenkrat o tem raje molčijo .... Bogve, zakaj? Morda zato, da jim ne bi kdo po glavi sral ... od "ridašev", seveda. ..

hey rit, bol zate de poveš kake prijeme maš u mislih... bomo grizl, ridaši oš vido :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ni res kje ,kar sm jst zapisal ?

Glede izjav - tut o teb si ljudje nardijo neko mnenje na podlagi tvojih izjav ... Kaj misliš, kakšno je to mnenje in zarad katerih izjav je tako? :P

In ne gre za pesimizem ,gre za dejstva - Planinske ride so ena brozga, ki se je nihče ne upa lotiti reševati. no, drugo leto bo tam par zanimivih prijemov, vam povem - kolegi, ki to pripravljajo, in so med vami, zaenkrat o tem raje molčijo .... Bogve, zakaj? Morda zato, da jim ne bi kdo po glavi sral ... od "ridašev", seveda. ..

ja sam jz se ne grem nobeno novinarko, pa tisti k me poznajo vejo ka je zajebancija in ka je zares, tko da... ma ja sj sploh ne vem ka se ga grem neki s tabo, itak ti noben ni dorasu, sploh z kazanjem fakičou po ridah.

ja no kar se pa tiče sranja po glavi - če ne bomo zj sral bomo pa pol, karkoli ne bo z zakonom prepovedanga tm gor, ns, no saj mene, boli ta lev ščegi. kapiš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo možnosti za jutrišnjo koruza party se dvigujejo na 90%

10 je pa uprašanje vremena :whistle:

evo ena kokoška jutr sigurn pride kausat :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če prideš v petek, soboto, nedeljo na grobik... bomo malo tiščali...

ŠMINKERJI! Grobnik pf....u krog je vsaka kravca hitra :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠMINKERJI! Grobnik pf....u krog je vsaka kravca hitra :headbang:

no prid pa da te vidmo kako kravcaš skoz ovinke po Grobniku!!!

jz sm čez vikend na grobniku, tko da me nau nč na ridah najbrž :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!