Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

tanajbol da pridemo usi gor, pa bomo eni kausal eni pa galamo delal zarad kolenčkanja, lomlenja, fizike, presedanja,... in še bi lahko našteval :whistle:

Hej hej dečva, o hrani in pijači smo se pogovarjal. Ne pa o metanjo pre*ukanih vajverc na mimoleteče.. :trance_33_sleep:

( saj je kaus*l isto kot drugje kavs*li al pa pri nas mrd*li?)

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej hej dečva, o hrani in pijači smo se pogovarjal. Ne pa o metanjo pre*ukanih vajverc na mimoleteče.. :trance_33_sleep:

( saj je kaus*l isto kot drugje kavs*li al pa pri nas mrd*li?)

:grim

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuga pa je karoca??? upam, da ni to nova vrsta vajvarc?? :unsure:

ja če ma šteri kula pol je komot tud vejverca :winkiss:

ma mona... :glare:

(in: dijo bono mi jmamo karoce kot v kikiriki-njaku, io prinesti karoce nekaj, če bo nemokro pa bo šefe di banda (moj) za to. Anche- if mokro, jmamo mi novi bezeg šnops in se dogovoriti priti come avto po strada pod rajda.) :naughty:

puf sm mogla trikrat prebrat kaj tu za vraga vse pomjni

bezeg šnops jao me prov firbc matra če je močnejš k un satan k ga je babica zvarila ukup

ne vem no ampak moje ugotovitve današnjega dne so take da najbrž ne bo nobenga na ride,al spet dežuje in po moje upam da se motim ne vem če bomo vidli kej sonca pa suhe ceste danes spljoh :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje vraga pa tolčem mimo? ;) Argumente prosim? Nekako mi ponujeno branje, če pozorno pogledaš, ne diši VEČ... ;)

dovolj argumentov na tvoj prejšnji post?

Piki piše (oz. načrtuje) programe za dotično industrijo (oz. robote, ki sestavljajo vozila) in se mu zdi, da vendar ima nekaj pojma o vplivih sil, ki delujejo na vozilo...

moto industrijo?

Pa vseeno, če se ukvarjaš s programi za robote, potem se verjetno ne ukvarjaš s kontruiranjem vozil in silami ki delujejo na njih. Nima veze.

delaš v motoman robotec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš presedanje zarad žuljenja jajc

kar je posledica premalo kausanja,hehe

Bol, ko maš polna, bol te žuljo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem bi na ridah dosti praznjenja rabil :whistle:

he to pa mausa upraši, on se skoz prazne tm po ridah gor! obvlada stvar ni kej :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... enako kot DeX-ov... Sicer načelno OK, ampak ne čisto točen. ;) Sem pa raje odgovoril DeX-u ker je bil bolj razdelan (in se je nanašal tudi na tvojega). V principu gre za mešanje zaporedja voznih elementov.

Pa vseeno, če se ukvarjaš s programi za robote, potem se verjetno ne ukvarjaš s kontruiranjem vozil in silami ki delujejo na njih. Nima veze.

Lahko pa pridem z enim takšnih na ride... In ti bo pokazal računalniške simulacije gibanja... Lahko pa celo organiziramo kako predavanje na to temo, kjer bodo avtoritete govorile o tej temi (žal poznam samo enega Slovenca osebno). Kje delam pa niti ni bistveno. Lahko ti pa namignem, da sem nazadnje vodil projekt informatizacije in avtomatizacije linije za (takrat še) novi Audi A5. ;)

Trenutno pa počivam na lovorikah... Čakam na kaj zanimivega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa pridem z enim takšnih na ride... In ti bo pokazal računalniške simulacije gibanja... Lahko pa celo organiziramo kako predavanje na to temo, kjer bodo avtoritete govorile o tej temi (žal poznam samo enega Slovenca osebno). Kje delam pa niti ni bistveno. Lahko ti pa namignem, da sem nazadnje vodil projekt informatizacije in avtomatizacije linije za (takrat še) novi Audi A5. ;)

Trenutno pa počivam na lovorikah... Čakam na kaj zanimivega.

Kaj si tu kul :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače s emi pa zdi da je lomljena tehknika hitrejša samo pri supermotu, kjer se voznik upre na svojo nogo. In spet smo pri 3-točkovnem vpetju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao :D kam so tele ride prisle :lol:

Mislim da ste naslov zdaj zadeli na polno...

nav_m.gif"Kacje ride II, zakaj?...zbog seksa,ce vas ravno zanima" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao :D kam so tele ride prisle :lol:

Mislim da ste naslov zdaj zadeli na polno...

nav_m.gif"Kacje ride II, zakaj?...zbog seksa,ce vas ravno zanima" :whistle:

nope zbog kausa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne? :naughty: Sploh zato, ker rad znanje delim z ostalimi...

Veš jst sem pa naredu stroj za mladinsko knjigo za knjige skupi spenjat. In takrat sem čez noč pobral vse znanje o književnosti in sedaj tudi sam zelo dobro pišem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he to pa mausa upraši, on se skoz prazne tm po ridah gor! obvlada stvar ni kej :evilgrin:

mehur al jajca

sej če dobr premislim nočem vedt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ne gre za pesimizem ,gre za dejstva , drugo leto bo tam par zanimivih prijemov, vam povem - kolegi, ki to pripravljajo, in so med vami, zaenkrat o tem raje molčijo .... Bogve, zakaj? Morda zato, da jim ne bi kdo po glavi sral ... od "ridašev", seveda. ..

Bodo rešili tako kot na Črnem Kalu? Ker so ovinke očistili drevja ni nikjer sence; nihče pa se tudi noče zadrževati pod žgočim soncem.

Glede na cene nafte bi Notranjci na taki rešitvi dobili cel kup drv za zimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jaz ne vidim nobene jasnine na onem koncu,... ne vem ce bo kej z vasim kukuruzom danes :)

sej bi tud jaz prisla, pa ne bo slo, ker sem povabljena na sladoled,... ce ne boste vedli kam s seboj popoldan, pridite v Mantovo lizat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri prebiranju PikiJapoka in nato še Mistya v opisovanju tega, kako se zvozi ovinek, da tehnik ne omenjamo, sem pričel razmišljati o mogočih pojavih čudežov na Planinskih zavojih.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... enako kot DeX-ov... Sicer načelno OK, ampak ne čisto točen. ;) Sem pa raje odgovoril DeX-u ker je bil bolj razdelan (in se je nanašal tudi na tvojega). V principu gre za mešanje zaporedja voznih elementov.

piki, na trenutke se mi tvoje pisanje zdi, kot da bi me punca učila z mojim tičem scat ...

Lahko pa pridem z enim takšnih na ride... In ti bo pokazal računalniške simulacije gibanja... Lahko pa celo organiziramo kako predavanje na to temo, kjer bodo avtoritete govorile o tej temi (žal poznam samo enega Slovenca osebno). Kje delam pa niti ni bistveno. Lahko ti pa namignem, da sem nazadnje vodil projekt informatizacije in avtomatizacije linije za (takrat še) novi Audi A5. ;)

Trenutno pa počivam na lovorikah... Čakam na kaj zanimivega.

eh, jaz pa užgem motor, ugrejem gume in se vozim po kolenu.

Računalnika in razvoja programov, da lahko drugi simulirajo razne stvari imam dovolj v službi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodo rešili tako kot na Črnem Kalu? Ker so ovinke očistili drevja ni nikjer sence; nihče pa se tudi noče zadrževati pod žgočim soncem.

Glede na cene nafte bi Notranjci na taki rešitvi dobili cel kup drv za zimo.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri prebiranju PikiJapoka in nato še Mistya v opisovanju tega, kako se zvozi ovinek, da tehnik ne omenjamo, sem pričel razmišljati o mogočih pojavih čudežov na Planinskih zavojih.

Antares

no ja, za razliko od tebe midva še nimava celoletnega najema boxa na grobniku in ninje v njem :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!