Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Koga ali kaj? :P

Da razbijem dvome.... Bilo je misljeno na sladoled. :whistle: Sladoleda pa cveka mislim da ne bo zmanjkalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da uganem, a ni to akuzativ?

Mogoče res. No, "najdi" pravi, da je tako. Pa se moti. To je zgolj želja po lizativu. ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče res. No, "najdi" pravi, da je tako. Pa se moti. To je zgolj želja po lizativu. ;) :)

Zdaj pa moram samo še zvedet, kje je Mantova... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, za razliko od tebe midva še nimava celoletnega najema boxa na grobniku in ninje v njem :krneki:

Misty?!? Amater si?!? :unsure:

Ne najemaš box-a pa še Ninje nimaš?!? :blink: :huh: Tako ne gre več! Kupiš mojo? :blush: Pliiiijs... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty?!? Amater si?!? :unsure:

Ne najemaš box-a pa še Ninje nimaš?!? :blink: :huh: Tako ne gre več! Kupiš mojo? :blush: Pliiiijs... :grim

Jaz mu pa box prodam... ;)

lrg7060.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče res. No, "najdi" pravi, da je tako. Pa se moti. To je zgolj želja po lizativu. ;) :)

Da ne bo iz ŽELJE, ven nastala obtožba(ista beseda pomeni tudi obtožiti); saj ne bi opozarjal, ampak, ko je že lizuljanje v vprašanju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamico mu vidim deževno :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :xx: :xx: :rtfm: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :rtfm: :rtfm:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa moram samo še zvedet, kje je Mantova... :krneki:

Tole bo zdajle sele zvenelo dvoumno :D

Mantova je hotel na Vrhniki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo iz ŽELJE, ven nastala obtožba(ista beseda pomeni tudi obtožiti); saj ne bi opozarjal, ampak, ko je že lizuljanje v vprašanju...

Ma neeeee. No; upam, da bo s sladoledom vse okej. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty?!? Amater si?!? :unsure:

Ne najemaš box-a pa še Ninje nimaš?!? :blink: :huh: Tako ne gre več! Kupiš mojo? :blush: Pliiiijs... :grim

govora je bilo o celoletnem najemu boxa :D

drugače pa ja, amater sem, hehehe

Tvoje ninje pa ne kupim, nimam rafinerije doma da bi zadostil njenim potrebam po olju :P :P :P

Jaz mu pa box prodam... ;)

lrg7060.jpg

wiiiiiiiiiii :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mistya izgleda žulji tipična ljubljanska hiba; celodnevno razmišljanje o denarju.

PikiJpoka pa vpetje sil v stilu svete trojice.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govora je bilo o celoletnem najemu boxa :D

drugače pa ja, amater sem, hehehe

Tvoje ninje pa ne kupim, nimam rafinerije doma da bi zadostil njenim potrebam po olju :P :P :P

wiiiiiiiiiii :yea1:

Pa ostan amater! :closedeyes: Pih, po rajdah boš vajvarce gonu, boksa pa si ne morš najet dol... :grrr

(In usput- smo porihtali ono. Kurc, Mađarsko olje je bilo bolj redko zgleda. Sedaj je spet vse odlično! :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neeeee. No; upam, da bo s sladoledom vse okej. :D

Vidim, zato je gorskaroza priznal, da res ni najbolj prepričljiv izgovor, ker bo prizorišče Hotel.

Furioso, a mi pošlješ na mail tvojo slikco brez čelade?

Antares

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa zdej, Ninja? A greš dol? Sam sem že skoraj z eno nogo v avtu... ;)

Mi na naših koncih ob četrtkih ne jemo koruze. :grrr SPLOH pa sem letos na ridah že enkrat bila, torej mam dost. Zdaj sva z mojim dragim tam okol našla boljšo lokacijo. Pa Tanjuška tut ve kje je to pa Irencko, pa še nekateri AMPAK ne se z njima zmenit za tam. eno boš 45 min čakal, eno pa 2 uri.

Pojdi rajši do onega hotela. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty ni ljubljancan :)

Misty niti Ninja ni. :closedeyes: Ampak... En tahud dirkač je nekoč rekel... Ko je mel še Yamaho: "Dolga je pot do spoznanja.. " In je ubral daljšo pol kot kaže, ker je Suzukija kupil... :hmm:

Torej vreme na ridah za prihodnje dni bo kako? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty niti Ninja ni. :closedeyes: Ampak... En tahud dirkač je nekoč rekel... Ko je mel še Yamaho: "Dolga je pot do spoznanja.. " In je ubral daljšo pol kot kaže, ker je Suzukija kupil... :hmm:

Torej vreme na ridah za prihodnje dni bo kako? :hmm:

in kaj bi blo s suzukijem narobe??

vreme je..tko da kr pogumno gor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš jst sem pa naredu stroj za mladinsko knjigo za knjige skupi spenjat. In takrat sem čez noč pobral vse znanje o književnosti in sedaj tudi sam zelo dobro pišem :rolleyes:

Emmmm... Ne razumem primerjave... Meni "konstruktor" razloži kaj hoče od mene (oz. od robota) zato, da lahko le tega pravilno sprogramiram, da ga lahko potem avtomatika ali človeška roka krmili. Jaz moram torej zelo dobro poznati VSEBINO stvari, za katero načrtujem aplikacijo. Ne vem, kake veze ima knjigoveštvo s književnostjo. :whistle:

Pri prebiranju PikiJapoka in nato še Mistya v opisovanju tega, kako se zvozi ovinek, da tehnik ne omenjamo, sem pričel razmišljati o mogočih pojavih čudežov na Planinskih zavojih.

Antares

no ja, za razliko od tebe midva še nimava celoletnega najema boxa na grobniku in ninje v njem :krneki:

Za Misty-ja sicer ne vem... Jaz pa govorim iz prakse. Razumeti je, da je tvoj motocikel nekje v nekem boksu na nekem dirkališču... Zatorej si nekompetenten za izražanje mnenj o vožnji na cesti. S svojimi recimo 100 tisoč km-ji na dveh kolesih (od tega 16.000 letos) po cesti in recimo 15-imi leti izkušenj na "resnejših" motociklih, po drugi strani pa dvema manjšima nezgodama na cesti pa zase lahko trdim da sem.

Po drugi strani pa menim, da sem tudi s svojim znanjem fizike kompetenten za podajanje določenih izjav. Sploh glede na to, da govorimo o vsebinah, ki jih poznam (priznam pa, da nisem strokovnjak na dotičnem področju).

Fair enough? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mistya izgleda žulji tipična ljubljanska hiba; celodnevno razmišljanje o denarju.

PikiJpoka pa vpetje sil v stilu svete trojice.

Antares

nope, 5 minut sm rabu da sem prišel k sebi po slišani buči, ki si jo prodajal kot nek hud "znalec"

Pa ostan amater! :closedeyes: Pih, po rajdah boš vajvarce gonu, boksa pa si ne morš najet dol... :grrr

(In usput- smo porihtali ono. Kurc, Mađarsko olje je bilo bolj redko zgleda. Sedaj je spet vse odlično! :naughty: )

kaj pa kupuješ tisto bučno olje, res da za ninjo vseen kaj ji notri naliješ, sam a ni škoda narave ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, zato je gorskaroza priznal, da res ni najbolj prepričljiv izgovor, ker bo prizorišče Hotel.

Furioso, a mi pošlješ na mail tvojo slikco brez čelade?

Antares

Zaenkrat sem priznalA :) Ampak nc hudga, ocitno si malo lacen pa jes crke . Dober tek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi na naših koncih ob četrtkih ne jemo koruze. :grrr SPLOH pa sem letos na ridah že enkrat bila, torej mam dost. Zdaj sva z mojim dragim tam okol našla boljšo lokacijo. Pa Tanjuška tut ve kje je to pa Irencko, pa še nekateri AMPAK ne se z njima zmenit za tam. eno boš 45 min čakal, eno pa 2 uri.

Pojdi rajši do onega hotela. :OK:

Hvala! Kako dolgo bom pa tebe čakal? :P :D

Hotel pa je že itak dogovorjena zadeva. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! Kako dolgo bom pa tebe čakal? :P :D

Hotel pa je že itak dogovorjena zadeva. :krneki:

ejga a ti pridš pol dons???

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sonce se kaže kle u Kranju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jahu jahu :chase: :chase: :chase: :chase: :chase: :chase: :chase: :chase: :chase: :chase: :chase: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha.. ...Hotel Mantova, Cankarjev trg 6, Vrhnika...

Mantova je hotel na Vrhniki :)

A Vrhnka ma tud hotel :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!