Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

A Vrhnka ma tud hotel :krneki:

Jap... In cankar že celo večnost (čez cesto) študira, kako vraga bi se dokopal do tiste presnete kave.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj bi blo s suzukijem narobe??

vreme je..tko da kr pogumno gor :naughty:

Cel dan si tiho. Med debato o koruzi, sponosti, šnopsu, fiziki, vajvercah,.... Pol pa omenimo Suzukija pa..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe uzadno je bla en ovink nad the ovinkom povožena veverca, pol se je pa nekdo zadru cofu, k je sedu v VIP loži na the ovinku, če je vidu da so vajvarce po cajst. pol je blo pa zmeri več vajvarc po cajst.

original fora je od cofa (krokar) iz cerkinice.

Hvala za odgovor :D hehe

Drgač pa dons vrjetn nau nč z vremenom, je cel dan napovedan dž :( Jutr pa mejbi kej prletim gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Mogoce bi slo tudi cez to mejo, ampak ugotavljanje tega ze ni vec tako varno.

...

No v tem trenutku pa nastopi koleno prosto po Randy_ju (Mamoli) kot tretje oziroma pomožno kolo. Ko vseeno gre kar nekaj teže na koleno in se ti uspe (včasih) celo pobrati :)

Pa ne tega na cesti poskušati. Ker po izkušnjah z Marofa potem lahko sledi polet v zrak in samo sreča je, če pristaneš nazaj v sedežu :)

Pol pa se moraš nekaj časa presedati iz podobnega vzroka kot ga je Sanda7 navedla (samo da ne srbi ampak boli) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty niti Ninja ni. :closedeyes: Ampak... En tahud dirkač je nekoč rekel... Ko je mel še Yamaho: "Dolga je pot do spoznanja.. " In je ubral daljšo pol kot kaže, ker je Suzukija kupil... :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1:

good one :D

in kaj bi blo s suzukijem narobe??

ti se pa preveč s Polono družiš, si odreagiral k ona kadar kdo čez dučeta reče :P

Emmmm... Ne razumem primerjave... Meni "konstruktor" razloži kaj hoče od mene (oz. od robota) zato, da lahko le tega pravilno sprogramiram, da ga lahko potem avtomatika ali človeška roka krmili. Jaz moram torej zelo dobro poznati VSEBINO stvari, za katero načrtujem aplikacijo. Ne vem, kake veze ima knjigoveštvo s književnostjo. :whistle:

Ker tudi sam dobivam zahtevke za programiranje in moram razumeti sistem ki ga programiram ti bom razložil takole. Programer mora zadevo poznati do neke globine. IMHO tebe ne zanima kakšne sile bodo v praksi delovale na avto, ker to ni tvoj problem. To je problem konstruktorjev dotičnega avtomobila, ki so zaradi tega predvideli tudi ustrezne zaščite na njem. Recimo v primeru da programiraš robota ki skupaj vari karoserijo, ne boš ti določal kje bo le-ta prišla zvarjena skupaj ampak je to spet delo tvojega stranke.

Čeprav je že čisto off-topic še vedno ne vidim povezave med silami na motorju med vožnjo v ovinku po kolenu (oz. s prelomljeno tehniko in primerjavo med tehnikami) in tvojim poklicem. brihta je to na lep način karikiral.

Za Misty-ja sicer ne vem... Jaz pa govorim iz prakse. Razumeti je, da je tvoj motocikel nekje v nekem boksu na nekem dirkališču... Zatorej si nekompetenten za izražanje mnenj o vožnji na cesti. S svojimi recimo 100 tisoč km-ji na dveh kolesih (od tega 16.000 letos) po cesti in recimo 15-imi leti izkušenj na "resnejših" motociklih, po drugi strani pa dvema manjšima nezgodama na cesti pa zase lahko trdim da sem.

Po drugi strani pa menim, da sem tudi s svojim znanjem fizike kompetenten za podajanje določenih izjav. Sploh glede na to, da govorimo o vsebinah, ki jih poznam (priznam pa, da nisem strokovnjak na dotičnem področju).

Fair enough? :naughty:

tole si pa grdo napisal. Če malo obrnem, ker ti nisi še vozil po kolenu ... si torej nekompetenten razlagati ostalim o taki vožnji (če pogledam malo nicke, vidim da razlagaš samim takim ki se vsakodnevno vozimo po kolenu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fair enough? :naughty:

Ko ne bi od mene napisanega tako ozko razumel, bi ti bilo marsikaj jasno.

Antares

Misty pa je tako misty; rezek belkast nekonzistenten mist.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel dan si tiho. Med debato o koruzi, sponosti, šnopsu, fiziki, vajvercah,.... Pol pa omenimo Suzukija pa..... :lol1:

ja eni delamo..k je lih o tem govora..grem :krneki:

sploh pa take k mate dons ni za komentirat..

kukr da je važn kako se kdo voz..jest se bom tko kt mi bo pasal če se pa hoče kdo vtikat v moj stil pa bol da je tih..

kaj pa pol če se kdo s supermoto motorjem po kolenu vozi?? to gre v nos samo "znalcem"

se pa dokej hitr vid kdo je potencialno nevarn na motorju..in un s "prelomno tehniko" je bil..če bi kolenčkal pa najbrž še bl..

evo da naum čist tih..

fajn bodte pa raj se vozte, prelamljajte, kolenčkajte, sexajte kt pa da bedarije pišete..

misty :P :P

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prihaja. Samo že BT na N73 vklopim. ;)

Brskam po šifrantu s polno paro, pa ne najdem; kaj je to za napalm kodo?

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel dan si tiho. Med debato o koruzi, sponosti, šnopsu, fiziki, vajvercah,.... Pol pa omenimo Suzukija pa..... :lol1:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap... In cankar že celo večnost (čez cesto) študira, kako vraga bi se dokopal do tiste presnete kave.... :slap:

Se pravi kave ni, če je že on pokojni :lol1:

Piki, kdaj bo seminar o fiziki :hmm: Kje so vpisna mesta :? In kdo predava/kdo vodi zadevo :? Pridem zihr :yes:

:kva1: :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja eni delamo..k je lih o tem govora..grem :krneki:

sploh pa take k mate dons ni za komentirat..

kukr da je važn kako se kdo voz..jest se bom tko kt mi bo pasal če se pa hoče kdo vtikat v moj stil pa bol da je tih..

kaj pa pol če se kdo s supermoto motorjem po kolenu vozi?? to gre v nos samo "znalcem"

se pa dokej hitr vid kdo je potencialno nevarn na motorju..in un s "prelomno tehniko" je bil..če bi kolenčkal pa najbrž še bl..

evo da naum čist tih..

fajn bodte pa raj se vozte, prelamljajte, kolenčkajte, sexajte kt pa da bedarije pišete..

misty :P :P

Maš ti danes slab dan? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ne bi od mene napisanega tako ozko razumel, bi ti bilo marsikaj jasno.

Antares

Misty pa je tako misty; rezek belkast nekonzistenten mist.

Antares

res je, tvoja konsistenčnost recimo je dosti bolj izrazita ... vseskozi nabijaš v prazno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ker tudi sam dobivam zahtevke za programiranje in moram razumeti sistem ki ga programiram ti bom razložil takole. Programer mora zadevo poznati do neke globine. IMHO tebe ne zanima kakšne sile bodo v praksi delovale na avto, ker to ni tvoj problem. To je problem konstruktorjev dotičnega avtomobila, ki so zaradi tega predvideli tudi ustrezne zaščite na njem. Recimo v primeru da programiraš robota ki skupaj vari karoserijo, ne boš ti določal kje bo le-ta prišla zvarjena skupaj ampak je to spet delo tvojega stranke.

Čeprav je že čisto off-topic še vedno ne vidim povezave med silami na motorju med vožnjo v ovinku po kolenu (oz. s prelomljeno tehniko in primerjavo med tehnikami) in tvojim poklicem. brihta je to na lep način karikiral.

Emmm... O tem bova na kaki pijači... Saj se sicer (resda slabo) poznava. V principu pa... Če te področje, ki ga programiraš ne zanima v širšem kontekstu, potem si slab programer. Vsaj jaz ne zaposlujem takih. Pa brez zamere. ;)

tole si pa grdo napisal. Če malo obrnem, ker ti nisi še vozil po kolenu ... si torej nekompetenten razlagati ostalim o taki vožnji (če pogledam malo nicke, vidim da razlagaš samim takim ki se vsakodnevno vozimo po kolenu)

Emmmmm.... Odkod ti pa ideja, da nisem vozil po kolenu? Saj se ne poznava tako dolgo, da bi lahko kakorkoli sklepal kaj takega... c-c-c

Predpostaviva, da me je srečala pamet in sem ugotovil, da je največji užitek, ko se aktivirata simpatično in parasimpatično živčevje hkrati. :whistle:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pocen jajc je :)

točno tako pravijo vsi ki ga kupijo..in predvsem zaradi tega ga kupijo..kupimo..pejt 2 brihtola vzet pa kej pametnega povej spet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... O tem bova na kaki pijači... Saj se sicer (resda slabo) poznava. V principu pa... Če te področje, ki ga programiraš ne zanima v širšem kontekstu, potem si slab programer. Vsaj jaz ne zaposlujem takih. Pa brez zamere. ;)

nobene zamere, če bi sam hotel poznavati širše področje vsega mojega dela bi bil sedaj v norišnici ... no ja saj včasih mi ne manjka dosti :D

Emmmmm.... Odkod ti pa ideja, da nisem vozil po kolenu? Saj se ne poznava tako dolgo, da bi lahko kakorkoli sklepal kaj takega... c-c-c

Predpostaviva, da me je srečala pamet in sem ugotovil, da je največji užitek, ko se aktivirata simpatično in parasimpatično živčevje hkrati. :whistle:

sem predpostavljal odgovor v tej smeri. Slikovne dokaze ali priče prineseš/pripelješ na ride.

fair enought? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pocen jajc je :)

Kot marsikatera tukajšnja veelika avtoriteta; s katero se marsikdo od nas drugih ne more kosati niti v sanjah.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde, dajmo še mal nabijat, še par postov do 2000 rabim :winkiss:

Ti Misty, a po glavi si se že peljal kaj? Al sam po kolenu? :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!