Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ti Misty, a po glavi si se že peljal kaj? Al sam po kolenu? :yawn:

wiiiiiiii, tnx

:hmm: boš nastavla glavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wiiiiiiii, tnx

:hmm: boš nastavla glavo?

Kaj imaš razštelano, da ti jo je treba nastavljat? Za takšne primere se obrni na kakšno primerno ustanovo ... :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikovne dokaze ali priče prineseš/pripelješ na ride.

O kolenčkanju na motorju al' unem v zvezi z aktivacijo obeh živčevij? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj boš kej na ridah, da kšno rečemo :D

Heeey roky, dolg že nismo kakšne rekli, nazadnje v BTCju ko smo tvojga merđota občudoval ;) Nisem te še prašal kako to da si se raje potem z yugotom odpeljal iz parkirišča. Kamuflaža? :P

jutri priletim, zelo verjetno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj imaš razštelano, da ti jo je treba nastavljat? Za takšne primere se obrni na kakšno primerno ustanovo ... :yawn:

sem se že, pa so me napotili k tebi. Kako si ti to zrihtala pri sebi, če si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Misty, a po glavi si se že peljal kaj? Al sam po kolenu? :yawn:

Dnevno se pelje po jeziku; ko se ta zaradi fizikalnih pojavov površinsko pregreje, itd...., pa presedla na forum.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kolenčkanju na motorju al' unem v zvezi z aktivacijo obeh živčevij? :naughty:

O vožnji na koleno seveda, doooh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heeey roky, dolg že nismo kakšne rekli, nazadnje v BTCju ko smo tvojga merđota občudoval ;) Nisem te še prašal kako to da si se raje potem z yugotom odpeljal iz parkirišča. Kamuflaža? :P

jutri priletim, zelo verjetno ;)

V BTCju smo se srečal??Tega se pa nč ne spomnem :D Pomoje smo se mi nazadnje vidl na Grobniku za čarmanov dan :hmm:

Bom probov tud jest prletet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z aktivacijo obeh živčevij? :naughty:

To seveda(malo anatomije ne škodi), da ne bo tema monotona :alien1:

P.S. sej bi popnu jaz kej od MR-jevih slik pa mislim, da ne bi bilo komu všeč

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnevno se pelje po jeziku; ko se ta zaradi fizikalnih pojavov površinsko pregreje, itd...., pa presedla na forum.

Antares

napača, ko se površinsko pregreje ga za trenutek potegnem v ustno votlino kjer se zakali in je naslednjič še bolj odporen

probaj kdaj peljat u RL, forum ti bo hvaležen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se že, pa so me napotili k tebi. Kako si ti to zrihtala pri sebi, če si?

Ne se z mano primerjat :grrr :grrr ker boš prehitro zopet na kolenih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V BTCju smo se srečal??Tega se pa nč ne spomnem :D Pomoje smo se mi nazadnje vidl na Grobniku za čarmanov dan :hmm:

Bom probov tud jest prletet :)

Mikrolokacija je parkirišče pred atlantisom ;) ti si se pa s kolegom lih vračal iz arene.

rabiš še več podatkov? napišem v naslednjem postu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STRAN 636 JE...

ihaaaa, olja bo treba :P

Ne se z mano primerjat :grrr :grrr ker boš prehitro zopet na kolenih ...

še nisi opazila da mi je to všeč B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mikrolokacija je parkirišče pred atlantisom ;) ti si se pa s kolegom lih vračal iz arene.

rabiš še več podatkov? napišem v naslednjem postu :D

Aja možno hehehehe me mal spomin jebe aveš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vožnji na koleno seveda, doooh

Sem se že ustrašil, da si kak perverznež... :lol1: Ja, res je... Tudi jaz sem nekoč vozil najprej Gilero SP 02 (polini kit 175), nato pa še takrat moderno Genesisko (600). In res samo zato, da sem frajaril in lovil pleharce in se postavljal z motorjem naokoli. Evo, jaz si to upam javno priznat.

Potem pa sem ugotovil, da je seks več kot goli fuk in zadovoljevanje žensk in sem začel uživat... In upam si tudi javno napisat, da ob meni je še vsaka po tem preobratu uživala. Jaz pa za spremembo tudi. Podoben preobrat je sledil tudi v motociklizmu... Šaltal na (spet takrat zelo moderno) Transalpko. Po (zaradi zdravstvenih razlogov daljšem) premoru pa (ponovno) vozim KLE-ja. Zdaj pa se počasi (ampak res počasi) spogledujem s kakim mopedom za kako daljšo avanturo... Ampak to je zaenkrat še "moja" ideja...

Fair enough? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napača, ko se površinsko pregreje ga za trenutek potegnem v ustno votlino kjer se zakali in je naslednjič še bolj odporen

No, sedaj je pojasnjeno zakaj si misty, mist, megla... Ker se ti stalno suklja para in ostali izpusti kaljenja iz glave (in ostalih odprtin). industrijapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja možno hehehehe me mal spomin jebe aveš :P

Seveda da te, če si pa reku da ste ene frizure šli gledat u areno takrat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sedaj je pojasnjeno zakaj si misty, mist, megla... Ker se ti stalno suklja para in ostali izpusti kaljenja iz glave (in ostalih odprtin). industrijapress

Tapravi se glasi.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se že ustrašil, da si kak perverznež... :lol1: Ja, res je... Tudi jaz sem nekoč vozil najprej Gilero SP 02 (polini kit 175), nato pa še takrat moderno Genesisko (600). In res samo zato, da sem frajaril in lovil pleharce in se postavljal z motorjem naokoli. Evo, jaz si to upam javno priznat.

Potem pa sem ugotovil, da je seks več kot goli fuk in zadovoljevanje žensk in sem začel uživat... In upam si tudi javno napisat, da ob meni je še vsaka po tem preobratu uživala. Jaz pa za spremembo tudi. Podoben preobrat je sledil tudi v motociklizmu... Šaltal na (spet takrat zelo moderno) Transalpko. Po (zaradi zdravstvenih razlogov daljšem) premoru pa (ponovno) vozim KLE-ja. Zdaj pa se počasi (ampak res počasi) spogledujem s kakim mopedom za kako daljšo avanturo... Ampak to je zaenkrat še "moja" ideja...

Fair enough? ;)

Piki, brez zamere, sam po prebranem ne vem če bi še upal na pijačo s tabo ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piki, brez zamere, sam po prebranem ne vem če bi še upal na pijačo s tabo ... :P

Uf... Sej bom mel čelado na glav... Da bo za zih'r. :whistle:

lahk si predstavljaš, da sem E.T. vesoljček :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!