Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

če me nauš čuvu še vedno ostane zadnja rešitev... :chase:

:lol1:

me častiš, al pa podkupiš z pivo!!!??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa zate vedno :beer1:

:worship: :worship: :worship: :whistle: :whistle: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ni (ful) glupo uprasanje, sam zanima me, kdo bi lahko mojga tamalga naucu kolenckat se in kdaj ? skos mi tezi, jaz pa casa nimam .. prosim, tistmu ki nebi blo to odvec, nej pove kdaj bo na ridah pa kje, pa bo tamali prisu, in garantiram da bo placu rundo pive :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk se nauči tut na kšnmu prostornmu parkirišču :whistle:

mah ja, js sm tko naredu, na levo stran mi je ratal prvic na parkingu, na desno pa ni in ni, pa sm sou na neke ovinke tm gor pr celju, pa je blo takoj, je pa tudi dosti lepse se naucit na ovinkih ko na parkingu (bolj riskantno :evilgrin: )

js ga pa definitivno nebom ucil, ker mi gre na kozlanje ko ga vidm :D

sam se pa tud nebo naucu, ker ne zna tehnike, razn tisto ko vidi z motoGP-ja .. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti resno to??

Glede na to, da si omenil, da imas prav posebej triumpha za na pisto, predvidevam da imas redne stike z dirkalisci? Se ne bi raje tam ucil kolenckat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti resno to??

Glede na to, da si omenil, da imas prav posebej triumpha za na pisto, predvidevam da imas redne stike z dirkalisci? Se ne bi raje tam ucil kolenckat?

sem ze omenil, da jaz znam kolenckat, ucenje tega je letelo na mojga tamalga

no, mi lahko kdo prosim na kratko definira kolenckanje ?

hm, no bom probu definirat kolenckanje, pa prosim ce me lahko kdo popravi

no, pred poskusanjem, je priporocljivo ogrevanje gum

govoril bom za desni ovinek

postavs se na desno stran motorja, da z levo ritnico sedis na sedlu, levo nogo imas pa se vedno na nozniku, desno koleno upognes ven, nagnes motor da se pac s kolenom dotikas ceste, nagib motorja je odvisen tudi od nagiba telesa, na sredini ovinka zacnes dodajat gas, to je vsa umetnost

amm sej vem da opis je amaterski, sam to si pac predstavlam ko da sem na ovinku pred ciljno ravnino na grobniku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ze omenil, da jaz znam kolenckat, ucenje tega je letelo na mojga tamalga

Saj za tvojega tamalega sem mislil.. Vzemi ga enkrat sabo na dirkalisce, verjetno imas moznost..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj za tvojega tamalega sem mislil.. Vzemi ga enkrat sabo na dirkalisce, verjetno imas moznost..

ideja ni slaba, samo mislm da z RS 50 sploh nebi prisu do tja dol ker bi prej zaribala, kaj sele da bi na dirkalisce sou z njo ..

da bi mu jaz posodu mojo daytono, alpa bognedej 1098s, na to pa niti nej ne pomisli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor na prikolico ali v kombi? Kako pa Daytono dol spravis?

No sicer ne bi bil ne prvi ne zadnji, ki bi se naucil kolenckat na ridah, ampak ce je moznost da to anredi na pisti, jo izkoristite.. Dosti bolj varno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ali se meni zdi, da je vse več in več bolanih molekul v ozračju, da padajo takšni komentarji :headbang:

Imaš triljon motorjev, zanš kolenčakat, verjetno ti ne primanjkuje "cvenka", streseš pa eno bolano,

"a mi tamalga kdo nauči kolenčkat" HALLLLLOOOOOO :headbang:

Ej legenda, pejd na dirkališče v Krško, mislim, da je tam še moto šola,

plačaj tistih par fičul Eur-ov za inštruktorja in to je to en Wikend boš s tamalim ob profesionalcih,

ki ga zihr naučijo to mlačno tehniko :krneki: Če ne pa Maksijevce poklič tudi oni imajo privat klasse!

Tu sprašuješ na v pol boso temo, kjer so vsi cool motoristi, vendar se mi zdi, da jih je zelo malo

pedagoške smeri, ki bi lahko sprejeli takšno odgovornost, če bi se kej zgodilo tvojemu sinu!

P.S. sej bi še mal nalagal, pa ni cajta! Krško RACELAND dirkališče par slikic!

post-5113-1187894761_thumb.jpg

post-5113-1187894785_thumb.jpg

post-5113-1187894790_thumb.jpg

post-5113-1187894799_thumb.jpg

post-5113-1187894808_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je blo kej z koruzo??? upam da se je kuruza lepo skuhala, al pa spekla na dežju!! hehe :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Normalno da je blo (seveda primerno okoliščinam :naughty: )

post-163-1187895322_thumb.jpg

Koruziranje na ridah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi trije musketirji smo prav fajn koruzal ob sladoledu :)

če ni na ridah sploh ne velja..tko da najbolš da poiščete drugo temo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ kaj boš že v petek dol?? jst si pa rihtam fraj za nedelo da vidmo nov

MenaHA PB!!! 1 al 2 dirki??

cya

zadnja verzija, pred res tazadnim posvetom, k bo čez 20 minut je: jutri odhod ob 8.00, dan za trening. Nedelja pa 12.30 dirka sreija, 1n ob 14.50 dirka open. :yea2:

M1ha gre 1:35.xx?!?!? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj ej dons ste se pa razpisal da sm meu skor za pol ure branja...hm ja no dons ns je pac vreme zajebal...jutr pa bo mogl bit bols... Kr se varnosti tehnik voznje tice je pa pomojm tezko rect da je ena tehnika varna in druga ne...odvisno kje se vozis(dolgi/kratki ovinki, preglednost, sirina cestisca...)...kdor pa misl da supermoto ni za na kolen mu lahko pa en DVD zapecem bit_small.jpg :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bom tudi jaz dobil kaksen PM? SiR sindrom? :evilgrin:

To je zdej moderno.... a nič ne slediš trendom.... :evilgrin:

ti še jst kejšnga pošlem.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj ej dons ste se pa razpisal da sm meu skor za pol ure branja...hm ja no dons ns je pac vreme zajebal...jutr pa bo mogl bit bols... Kr se varnosti tehnik voznje tice je pa pomojm tezko rect da je ena tehnika varna in druga ne...odvisno kje se vozis(dolgi/kratki ovinki, preglednost, sirina cestisca...)...kdor pa misl da supermoto ni za na kolen mu lahko pa en DVD zapecem bit_small.jpg :whistle: :naughty:

ta je skor tko dobr u iskrenju kot pero :whistle: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se pa preveč s Polono družiš, si odreagiral k ona kadar kdo čez dučeta reče :P

Kaj pa je z mano spet narobe????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!