Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

A si posnetk že dobu, čene ti ga pošlem?

snoopy zakaj si ti mene v Planini spustu naprej? :hmm:

K sm mislu da boš mal polagal pa..ti nism hotu delat gužve ker sm bil v dvoje....

sm kuturn ane?se umaknem?

ne pa tko k osa rider...pridem na ride pa namest da bi mi mest odstopu pa se presedu me še zajbava :bounce:

Kdaj boste dns kj gor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:kdaj se gre jutr do klajbe??predlagam da po kosilu(okrog1)==?????

1. Kdaj se gre ?

2. Kdaj se dobite ?

3. Kje se dobite ?

4. Kam se gre ?

5. Kdo bo vodil pevski zbor ?

6. Kdo bo rožce kupu ?

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žou mi je ampak danes moram v šiht za ene dve urci, pozdravit klajbo v mojem imenu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šibam zej na idrijo, pol pa prkrevslava vrjetn kj naokol :naughty: , hi,hi

ale se ga mrbit vidmo

no dj ti že ulet gor en dan, dons od petih naprej bomo "tačkal" (ne gre mi kolenčkanje, gre mi pa tačkanje :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žou mi je ampak danes moram v šiht za ene dve urci, pozdravit klajbo v mojem imenu!

Jst morm za 8 ur :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Pozdravte ga še v mojem imenu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Kdaj se gre ?

2. Kdaj se dobite ?

3. Kje se dobite ?

4. Kam se gre ?

5. Kdo bo vodil pevski zbor ?

6. Kdo bo rožce kupu ?

:krneki:

Kaj pa tebe daje???maš vročino??Si se učeri preveč sonču???

1.gre se danes okrog1 ali 2

2.dobimo se pol ure pred tem...

3.lokacija še neznana

4.v LJ

5.vsi pevci

6.ti

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dj ti že ulet gor en dan, dons od petih naprej bomo "tačkal" (ne gre mi kolenčkanje, gre mi pa tačkanje :lol1: )

shadow88 - dobr sva tačkale učeri an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žou mi je ampak danes moram v šiht za ene dve urci, pozdravit klajbo v mojem imenu!

Jst morm za 8 ur :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Pozdravte ga še v mojem imenu :worship:

Ja porka flek...kaj pa med tednom zabušavate???da morte u nedelo delat.... :whistle: :alien1:

@tanjuška....men tut kolenčkat rata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shadow88 - dobr sva tačkale učeri an

Ni bilo slabo, ne .)

Sam kaj, k moj ne potegne :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tebe daje???maš vročino??Si se učeri preveč sonču???

1.gre se danes okrog1 ali 2

2.dobimo se pol ure pred tem...

3.lokacija še neznana

4.v LJ

5.vsi pevci

6.ti

:D

A grete do Klajbe pa od kje in kdaj,dej snoopy napiš no kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi tut šel na ride... :cry: Če se men ne bo sfukal en dan, k se nmorm vozt!!

Pa še kle mi en z CB-jko napolno udarja pred bajto :headbang:

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobri človek :worship: Žeks :worship: ,................ a mi boš posodu motor za na ride

P.S. bom meu svojo čeljato :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dj ti že ulet gor en dan, dons od petih naprej bomo "tačkal" (ne gre mi kolenčkanje, gre mi pa tačkanje :lol1: )

ma 300 kokoši!!! ke u kur.. use skp!!! sm bla tm okol pol enh- namen, da se bom cjazla do cerknce, pa naprej, pol pa spet nazaj. ko k*** 300 zelenh mušnc- mi začne motorčk neki kašlat :huh: !!! bemo boga svetzga!!! tko da sva jo z repom med nogam pučas cvernala prot domu :headbang: :? :? :? . na usake par kvadrou sva nardila eno pauzo, no ja pršla sva pa le... bemo boga :headbang: :headbang: :unsure: !

upam sam, da nism mkj fejst zjebala :unsure: :unsure: :unsure: ... bi mogu bit ze 1 tedn nazaj na servisu, pa me stari skoz na suh natepava, zdej ne, pa pol ne, pa kva kurac kdaj pa? ja ne vem jutr puklič- varjanta (jest pa tud babji vou, sam da j motorčk, pa tud če rosi, sam da je gasa...) pa greva zdej že na 8000. upam, da jo bo motorčk dobr udnesu :unsure: :unsure: ... smrk smrk, zgleda ne tko...

tko da zej sm sam u temu kam ga jutr na servis pelat, pa kuko bova sploh pršla do ke.....

pa še neki ...

u koj ku*** - a kdo ve, če obstaja SPLOH kšn normaln serviser na gorenjskem??????

ta pru sm mela blazno srečo s Panigazom- brez komentarja razen - KATASTROFA PO CELI ČRTI

zdej mam pa tega limuna, k nikol nima cajta, ko pa že KONČNO prideš jna tisti kurčevi servis, ga morš pa še ceu cajt poslušat, kolk je on bogi, pa kok ma dela!!!!

ma dons nism dobre volje, za spremembo! jebi ga! sam je pa ena od najhujšh stvari- mrcinčk na štima....

tko da dons z moje strani nau nč u kurac sončkou, pa puzdravčkov- sori usm, useen vm pa res iz srca želim, da ste mel bolš dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še neki- ofi a si ti samevu okol pol enh gor? mej ful mal za obrnit, sam mej mopi zafrustriru cist, pa sm jo kr naprej raj podurhala- pijačka pade na ta račun!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobri človek :worship: Žeks :worship: ,................ a mi boš posodu motor za na ride

P.S. bom meu svojo čeljato :naughty:

ni panike kr prid iskat sej cbr je vajena bit totalka :rolleyes: če gre po tleh sam pobereš in gasa dalje ni treba sklopke menjavat kot pri kakih jajcah od ducatija ki se sam mal zvrne pa sklopko odtrga

ćelado pa svojo ker moja je bla tolk draga da jo mam sam na polici :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma 300 kokoši!!! ke u kur.. use skp!!! sm bla tm okol pol enh- namen, da se bom cjazla do cerknce, pa naprej, pol pa spet nazaj. ko k*** 300 zelenh mušnc- mi začne motorčk neki kašlat :huh: !!! bemo boga svetzga!!! tko da sva jo z repom med nogam pučas cvernala prot domu :headbang: :? :? :? . na usake par kvadrou sva nardila eno pauzo, no ja pršla sva pa le... bemo boga :headbang: :headbang: :unsure: !

upam sam, da nism mkj fejst zjebala :unsure: :unsure: :unsure: ... bi mogu bit ze 1 tedn nazaj na servisu, pa me stari skoz na suh natepava, zdej ne, pa pol ne, pa kva kurac kdaj pa? ja ne vem jutr puklič- varjanta (jest pa tud babji vou, sam da j motorčk, pa tud če rosi, sam da je gasa.. .) pa greva zdej že na 8000. upam, da jo bo motorčk dobr udnesu :unsure: :unsure: ... smrk smrk, zgleda ne tko...

tko da zej sm sam u temu kam ga jutr na servis pelat, pa kuko bova sploh pršla do ke.....

pa še neki ...

u koj ku*** - a kdo ve, če obstaja SPLOH kšn normaln serviser na gorenjskem??????

ta pru sm mela blazno srečo s Panigazom- brez komentarja razen - KATASTROFA PO CELI ČRTI

zdej mam pa tega limuna, k nikol nima cajta, ko pa že KONČNO prideš jna tisti kurčevi servis, ga morš pa še ceu cajt poslušat, kolk je on bogi, pa kok ma dela!!!!

ma dons nism dobre volje, za spremembo! jebi ga! sam je pa ena od najhujšh stvari- mrcinčk na štima....

tko da dons z moje strani nau nč u kurac sončkou, pa puzdravčkov- sori usm, useen vm pa res iz srca želim, da ste mel bolš dan...

Peli ga k Tonitu v Polhov Gradec...051223437

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns je blo na ridah spet precej motoristov.

Nekje med pogovorom sem ujel da pride shark, sam nekako te ni blo :krneki:

Pa po dolgem času spet z motorjem na ridah.

ps. klajba vas pozdravla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!