Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

P.S. bom meu svojo čeljato :naughty:

Ti ne rabiš kolesa, vzami mtk-ja :evilgrin:

ni panike kr prid iskat sej cbr je vajena bit totalka

rižotar :krneki: prešalti na "pašto" pa ne bo totalk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike kr prid iskat sej cbr je vajena bit totalka :rolleyes: če gre po tleh sam pobereš in gasa dalje ni treba sklopke menjavat kot pri kakih jajcah od ducatija ki se sam mal zvrne pa sklopko odtrga

ćelado pa svojo ker moja je bla tolk draga da jo mam sam na polici :naughty:

Sam to je pa res, jest sm mel na Duceju nalepko POZOR LOMLJIVO, mi je u garaži mal padu po tleh, pa je sklopka kr vn padla :P , ej - ne morš verjamet

SAMO LEP JE PA BIL PA ŠE ZMEROM..... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peli ga k Tonitu v Polhov Gradec...051223437

kj bližje ne poznaš (odkrito povedano me skrbi 5 km z njim narest, v planu mam pa bosno pa črno goro mal kruzat- sama v septembru, zato bi res NUJNO rabla enga, ki ni šovinist, ampak da bo motorček poornh pregledu, pa servis ornh naredu).

pa sej neki časa že člouk potrpi in si pač misli- glavno da je miško spedenan, sam k pa še to zaškriple.... pol se pa folk pr men začne z ognem igrat! sej sm ful milo pa potrpežljivo bitje.... ampak, ko zadeva motorček- ne diraj lava dok spava! pa pič*** mater kva se folk sprau u take poklice, če majo problem z babam--- ne štekam! a nismo usi u istmu zocu? pa je** ga! mamo pač isti interes!!! kva nej zdej se babe zato fentamo al kva!!! pišuka me to zjezi! pa sej smo usi lih- tko babe kot desci- a ni tko? sam babovje itak svojo ceno plačujemo usakič posebej pr vulkanizerjh pa serviserjh! ne štekam, res ne! res da mi je letos uspel naklepat skup sam 23.000 km, sam j*** ga vreme je blo nepopustljivo!

zato me pa zej ful skrbi- kok motorčk spraut do enga taprauga, že zdej sm delala cca 1000 km vsak vikend- kdr sm le loh, sam bosna... je mau dalč za zajebancijo... sej itak da s tgemu, k se skoz sama okol jagam, se nekak znajdeš v dobrem in zlem, sam bi rada vsaj pred tem poskrbela (no ja sej zdej že morn, ni spasa) , da so vsaj možnosti optimalne za pot, sej pol itak kar pride-pride.

mau sm misnla čarmana u medvodah, predn sm prebrala tvoj mail- pač visim že od ene peth na rumenih straneh...

samo če ti pravš, da maš dobre izkušnje s tistim u polhovem gradcu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja sej nimam nč proti, da si nas maški gdaj pa kdaj sposodijo... sam ko pa od svojga serviserja dobiš motorčk nazaj, k ma skriulen geštel, alpa ti curlja iz motorja...se pa usa zgodba, pa pravljice končajo... učas tud babja jajca (jajčniki) nč ne pomagajo, bi jh blo treba vizualno na žalost met, da bi določene službe opravile korektno svoje delo- na žalost!

jebi ga babe mamo pač svojo pomanjkljivost pri tej strasti (motociklizmu)..

vsak cucek ma pač svoj vogal za scanje... (oz vsako tele... veselje), hi,hi

ale bodte fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja sej nimam nč proti, da si nas maški gdaj pa kdaj sposodijo... sam ko pa od svojga serviserja dobiš motorčk nazaj, k ma skriulen geštel, alpa ti curlja iz motorja...se pa usa zgodba, pa pravljice končajo... učas tud babja jajca (jajčniki) nč ne pomagajo, bi jh blo treba vizualno na žalost met, da bi določene službe opravile korektno svoje delo- na žalost!

jebi ga babe mamo pač svojo pomanjkljivost pri tej strasti (motociklizmu)..

vsak cucek ma pač svoj vogal za scanje... (oz vsako tele... veselje), hi,hi

ale bodte fajn

ej mačka kaj se pa zdej tko hudo jeziš..sej ni vse tko hudo no..

pa tiste rumene strani kr pr miru pusti..

raj poglej v temo serviserji..pa boš zihr najdla enga k ga vsaj nekej folka pohvali..

pa se vidmo na ridah..če se ti bo pa zlo vozilo te pa jest en kratek krog peljem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mačka27, nekej me j... tale ...

Probej še na: 01 3645556... dečk je res dobr, pošten, natančen, vse kar pri tem potrebuješ, pa še nategnu te ne bo...edin problem je včasih čas, vendar če mu boš pojamrala, te bo vzel...

Jaz že 6 let vozm k njemu, pa verjemi, bi ga že zdavnaj odjebal, če ne bi bil uredu, ker za svoj denar pač zahtevam vrhunsko opravljeno storitev, tko pač danes je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, res ste sončki :004 :004 :004 :inlove: ... hvala!!!!

gremo jutri u borboproti tistmu, kar ga matra :fight1: - upam, da bo pacientku bolš, hi,hi...

ga čaka matranje čez 14 dni (zaenkrat planiranih mal čez 3000 km u 1 tednu, čeprou se pr men zna narest, da bo še kšn dodatn ovink padu :whistle: ), če mn seveda nau košarce dal, hi,hi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so me neki klicarli da je baje ena bejba danes nekje v planini padla

a gdo kej ve kaj je blo

nekej sem vidu k sem šu domou z rid, sam nevem kaj je blo! bil je rešilec in policija tko da se nisem mogu ustavt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na ridah spet dost folka!!! :naughty: baje ker ni blo gor O MAME, da bi mela vse pod kontrolo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so me neki klicarli da je baje ena bejba danes nekje v planini padla

a gdo kej ve kaj je blo

Ko sem šel domov, je bilo nekaj dol v planini, na prvi pogled BMW, pa ne me držat za besedo.

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sva ga tudi midva videla, ko so ga že zapenjali.

Drugač pa se je blo luštn dons mim peljat, ko vas je blo spet veliko, včeraj jih je bilo samo ene par.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sva ga tudi midva videla, ko so ga že zapenjali.

Drugač pa se je blo luštn dons mim peljat, ko vas je blo spet veliko, včeraj jih je bilo samo ene par.

Pa bi se mogla kej ustavit, ne samo mimo it, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja karkoli je že blo upam da se bo uredu izteklo

vidm da sploh ne smem več gor hodit :rolleyes:

Zakaj pa da ne smeš?

Danes te ni blo nič videt. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja karkoli je že blo upam da se bo uredu izteklo

vidm da sploh ne smem več gor hodit :rolleyes:

O MAMA!!!!! TO JE SAM HEC!!! NE SI TOK JEMAT NO!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

condor Objavljeno Danes, 09:17 PM

Pa bi se mogla kej ustavit, ne samo mimo it,

Sva šla z morja, se nama je že mal mudilo. Zdej, k mava vsak svojga, se kar mal loviva.

Drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

condor Objavljeno Danes, 09:17 PM

Sva šla z morja, se nama je že mal mudilo. Zdej, k mava vsak svojga, se kar mal loviva.

Drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri so pa dukija doma pustili, ker so imeli polna usta dela in razmišljali in razmišljali in ...... :whistle: :whistle: KAKO BI DA NEBI ...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja karkoli je že blo upam da se bo uredu izteklo

vidm da sploh ne smem več gor hodit :rolleyes:

ja ena punca je bla baje pa BMW je biu, sva z irenco vidle k sva šle dam :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri pa so le mirno opazovali kaj se dogaja na travci in na ridah splošno!!!!! :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, zdej pa vem, kdo naju je prehitel. Sem mojmu na semaforju rekla, da je bil pa en čopek na motorčku podoben Ireninemu, čeprav je še ne poznam.

No, Irenčko, kdaj boš probala sest na mojo Hondo?

Popravljeno . Popravil renca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri se niso menili za dogajanje na ridah in se pač prepustili uživanju!! eni tako . . . . . :whistle: :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri so pa čakali sladoledarja in čakali in čakali . . . . . . . . . in ga niso dočakali!!! :naughty: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri pa so le mirno opazovali kaj se dogaja na travci in na ridah splošno!!!!! :whistle: :whistle: :whistle:

dej ne straš folka,se nav nobenga več gor,dobr de nimam rjave majce,bi me ker za medveda zamejnu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!