Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

@Gregs: sej se nekaj probavamo učit ampak ne gre v glavo, bom mogel nekaj izpitov sigurno opravljat septembra 

Smola... :( A ti jaz dam kakšnega? So sicer stari že precej let, ampak za cifro že bodo... :P .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, poznavalec rid (ali kdorkoli ki ve) - uro mi se povej :P

od 17-19 se zbira...od 19-21 se pogovarja..... :) :D

... pa TCja vzemi s sabo...  :P  :whistle:  :naughty:  :blush:  :D  .) :yea2:  O:-)

:rolleyes:

Smola...  :( A ti jaz dam kakšnega? So sicer stari že precej let, ampak za cifro že bodo...  :P  .)  :D

gregs moram še ekonomijo pri Lahu naredit...maš kak nasvet..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Allora se vidmo... se mi zdi da pridem na dveh kolesih in zaradi obveznosti ne ostanem na pogovoru, ampak se vidmo na zbiranju! :)

TC ti dam lahko jst nasvet, lih k sm ti ze zapiske dala? :P

Ucit se je treba :P :grim Aja pa... pa ce je Ilic asistent in ce mas kak plonk jih skrij magari na drug konc ucilnce in NE jih uporabljat, k ti jih bo dubu prej kot si mislis!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem....hvala za zapiske in vse :worship: ...

sam gregs ma veze na ekonomskem faksu..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepe slikce TC,si že skor mojster fotografije,una je sploh dobra cagiva v ovinku med dvema fzs parkiranima,pa da o tisti taprvi ne govorim spljoh

DANES VAS NA RIDAH ČAKA PRESENEČENJE,dostavla pa sem ga učeraj v čisti temi,in to z avtom tako da vabljeni na ogled,upam da še čaka,da se ni kam zadeva odpeljala

pridem kmal po 17h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam gregs ma veze na ekonomskem faksu.....

... in kaj ima to zveze s tvojim faksom?! :hmm: Kolikor vem, FDV ni isto kot EF... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona kle na ridah pa vidim da poleg tega da polagate motorje se tut pripravljate na polaganje izpitov :D (Gregs, kakršnekoli insiderske info o izpitu 10.6. Management proizvodnje pri Rusjanu plačam v tekočini :beer1: , če pa utegneš pa še pošpegaj pri Metodah trženjskega raziskovanja in Poslovnih financah :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ful fajn je blo danes!! :grim Tu Sanda je fajn na rida pomisnla s tistim darilcem, upam da ga ne odnesejo vandali... :) pa jagode so tud prow prsle, hvaaalaaa :worship:

Tud neki novih sm spoznala... fajn skratka... no ju3 me pa ne bo k grem na gorisko, potem pa upam da tudi kej se v vodo vrzt!! :kva2:

Lp vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona kle na ridah pa vidim da poleg tega da polagate motorje se tut pripravljate na polaganje izpitov  :D  (Gregs, kakršnekoli insiderske info o izpitu 10.6. Management proizvodnje pri Rusjanu plačam v tekočini :beer1: , če pa utegneš pa še pošpegaj pri Metodah trženjskega raziskovanja in Poslovnih financah  :blush: )

Moram povedat, da se je pri Gregsu fajn plonkalo :D :OK: Drugače, pa verjamem, da je vse vidu, le kompliciral ni preveč, je moralo bit že prav očitno :D . (Visoka poslovna šola N.G. .), par let nazaj ). No pustmo, ker je tukaj druga tema.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANES VAS NA RIDAH ČAKA PRESENEČENJE

Metla al jagode? ;)

Drgac sm pa danes koncno uspel videt ride ki dejansko niso ble prazne.. ocitno sem bil zdej vedno ob napacnem casu tam :hmm: Blo fajn, ampak more se najt se kak zagret biznismen in postavit stant s pijaco na druugi strani ceste, pa smo zmagal :P

Binca, lubici zelim cimhitrejse okrevanje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedat, da se je pri Gregsu fajn plonkalo :D  :OK: Drugače, pa verjamem, da je vse vidu, le kompliciral ni preveč, je moralo bit že prav očitno :D . (Visoka poslovna šola N.G. .), par let nazaj ). No pustmo, ker je tukaj druga tema.

Pozdrav od Roberta

:topic: ja tut jez sem kolokvij, katerega je pazil Noise pisal 100% :kva2: (in to kak mesec dni nazaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metla al jagode? ;)

Sicer je blo oboje presenecenje, ampak metlo je ze vcir pustila, jagode pa dns prnesla... :) Jagode ne vem ce bi prezivele noc :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo alo, še poročilo z rid s 4-ih koles... B)

Madonca, danes je bilo pa kar pestro, prav prijetno, normalno število ljudi, malo zijal... če pomislim... nihče... :D Sami motoristi.... :yea2: Jep, Sanda je poonovno poskrbela za naše želodčke, zato ji hitro stisnem enega :004 v zahvalo... :worship: Pa Devilish hvala za vodo... je prav prišla tudi kasneje... :whistle: Binca je malo "popestril" dodatno uporabo metle, ampak hujšega ni, tako da :OK: . Veliko dela nisem imel z metlo, ker je bilo kar čisto, tako da bi se Sanda lahko odpeljala nazaj domov z njo... :blush: :whistle: O:-) ... ampak jo bo pustila... za kakšen drug dan... .)

Najbolje pa je prišlo na podvečer, ko so se vsi odpeljali in nas je ostalo 5.... Fajna debata, banda... :yea2: Še kdaj... :whistle:

Nazaj grede sem jo pa mahnil preko Cerknice in Rakitne v LJ... seveda spet srečal jelenčka... ampak ta je bežal pred mano... mogoče piščalke pomagajo... :hmm: :grim

Kakorkoli, prasička je bila spet prijazna z mano... ma saj so vse, samo da so srebrne... O:-) pa ni važno število koles... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedat, da se je pri Gregsu fajn plonkalo Drugače, pa verjamem, da je vse vidu, le kompliciral ni preveč, je moralo bit že prav očitno . (Visoka poslovna šola N.G. .), par let nazaj ). No pustmo, ker je tukaj druga tema.

Eh, ko bi ti vedel, kaj sem vse že videl... pa mi je slučajno kakšna mušica padla v oko... .) Drugače je pa odvisno od izpita... piflaraj je raaaahlo skozi prste... pri logiki pa sem neizprosen... :D :grim

AD Bluzonder: Poslovne finance so moja edina desetka na faksu... :whistle: (če izvzameš magisterij .) ) Špegam pa ne. Ni v mojem moralnem kodeksu... :grrr

Dovolj bodi :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa to ni res,danes sploh nisem imel namena it na ride pa sem bil tam...spet!!! :slap: ...no ja ampak danes v popolnoma neprimerni opremi :whistle: ...važno da se družimo :OK: :OK: ....

...čakam slikce še od danes.....Thunder.... :whistle: :rolleyes: ... :D

lp cagiva B)

P.S. zdej me pa en teden sigurno ne bo tja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no ja ampak danes v popolnoma neprimerni opremi :whistle: ...

...res sem bil presenečen, da si bil tam v kavbojkah... :blink: ... kakšno nasprotje od včeraj... .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...res sem bil presenečen, da si bil tam v kavbojkah...  :blink: ... kakšno nasprotje od včeraj...  .)  :D

...sej pravm,ride sploh niso ble v planu danes,.....sam do LJ naj bi šel....pol pa vidš kva je blo... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs je dal en krog z njegovo drugo srebrno prasičko..... :D

po dolgem času je na ride zašel eminentni Bladzo.....

post-291-1117838362_thumb.jpg

post-291-1117838457_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko so nas vsi zapustili....

...se je začel debatni krožek visoko intelektualnih in življenskih debat.... :OK:

post-291-1117838597_thumb.jpg

post-291-1117838676_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha kva ste face :) ratale tele ride ko grobnik...no sej zakon sam da nav kasnih vecjih pizdarij.....

Ampak men so pa se zmer ovinki na crnem kalu :OK: :OK:

Sam ime CRNI bi mogl zamenat z MOTO KAL :)

LP;Rock

P:S Kdaj ze gremo vozt na MOTO Kal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!