Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

jest grem pa zdele dam..tko da se jutr že vidmo na ridah če ne bo kake toče :whistle:

Toča glih ne bo, sam bo pa baje bl tekoče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty:

No kaj zdej, pride kdo danes al ne? :)

Pridem jst spet mal. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Kaj se pa smeješ...za/v čem misleš da se bom "skrivu"??? :evilgrin:

(medčembomgaskrivupress)

:whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kašnga potovalnika... :whistle:

Tacga, da se boš lahk s 4 taužnt obrati vozu... Sej veš... Število obratov na mopedu pove, koliko cm-jev manjka vozniku, do neke povprečne dolžine tiča... Zato SS-ovci navijajo na 13 jurjev... Potovalci pa voz'mo na 3-ih do petih jurjih... Vsi imamo kratke, a mi lahk primankljaj kompenziramo s tehniko, SS-ovci pa še tega ne morejo, zato se ukvarjajo s tehniko na "the ovinku"... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tacga, da se boš lahk s 4 taužnt obrati vozu... Sej veš... Število obratov na mopedu pove, koliko cm-jev manjka vozniku, do neke povprečne dolžine tiča... Zato SS-ovci navijajo na 13 jurjev... Potovalci pa voz'mo na 3-ih do petih jurjih... Vsi imamo kratke, a mi lahk primankljaj kompenziramo s tehniko, SS-ovci pa še tega ne morejo, zato se ukvarjajo s tehniko na "the ovinku"... :whistle:

Ooooo...boga duša...k ne veš da pr 13 tisoč obratih vse vibrera in da je to že 3/4 tehnike :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooo...boga duša...k ne veš da pr 13 tisoč obratih vse vibrera in da je to že 3/4 tehnike :kva2:

Jebeš ti to, če morš mravljince kompenzirat z vibracijami motorja... :headbang: Punčare si pa še zmer mor'jo z vibratorji pomagat... Pol se pa sprašuješ, zakaj se tolk sportakov ubije. Kva pa 'majo od življenja? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš ti to, če morš mravljince kompenzirat z vibracijami motorja... :headbang: Punčare si pa še zmer mor'jo z vibratorji pomagat... Pol se pa sprašuješ, zakaj se tolk sportakov ubije. Kva pa 'majo od življenja? :whistle:

VIBRACIJEEEEEE!!!!!!

:kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VIBRACIJEEEEEE!!!!!!

:kva2: :kva2:

Za tac'ga je itak bol'š, da si sam porine šus u glavo... da ne dela škode po svet... :whistle: Lahk' še koga ubije zarad svojih kompleksov. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš ti to, če morš mravljince kompenzirat z vibracijami motorja... :headbang: Punčare si pa še zmer mor'jo z vibratorji pomagat... Pol se pa sprašuješ, zakaj se tolk sportakov ubije. Kva pa 'majo od življenja? :whistle:

Adrenalinnnnn!! :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adrenalinnnnn!! :evilgrin: :evilgrin:

Za tac'ga je itak bol'š, da si sam porine šus u glavo... da ne dela škode po svet... :whistle: Lahk' še koga ubije zarad svojih kompleksov. :headbang:

Predstavljej si... Pridno seksaš s svojo izbranko... Živiš zadovoljeno seksualno življenje... Tvoj triletni otrok steče na cesto za žogo in ga eden takih idijotov povozi do smrti... Zato, ker rabi adrenalin in vibracije in se mu jebe za to, da je tam omejitev 50 na uro... Si zasluži tak idijot kako obravnavo? Po moje ne... sam za u jark zvlečt, pa šus u glavo. Narediš uslugo svetu s tem.

In vse to samo zato, ker tip ne zna fukat in se potem izživlja z motorjem ali avtom... :headbang:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tac'ga je itak bol'š, da si sam porine šus u glavo... da ne dela škode po svet... :whistle: Lahk' še koga ubije zarad svojih kompleksov. :headbang:

Ne pa ne...že samo zarad principa in volje do življenja ne

in to se ne dela drgač!!!!! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavljej si... Pridno seksaš s svojo izbranko... Živiš zadovoljeno seksualno življenje... Tvoj triletni otrok steče na cesto za žogo in ga eden takih idijotov povozi do smrti... Zato, ker rabi adrenalin in vibracije in se mu jebe za to, da je tam omejitev 50 na uro... Si zasluži tak idijot kako obravnavo? Po moje ne... sam za u jark zvlečt, pa šus u glavo. Narediš uslugo svetu s tem.

In vse to samo zato, ker tip ne zna fukat in se potem izživlja z motorjem ali avtom... :headbang:

Ne pa ne...že samo zarad principa in volje do življenja ne

in to se ne dela drgač!!!!! :glare:

Kako bi pa ti tac'ga obravnaval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi pa ti tac'ga obravnaval?

Kako bi pa ti obravnaval enga starga ata ki sploh ne ve več kaj so reflaksi pa še vedno vozi avto??

100 ljudi 100 čudi...ampak dvomim da ima vožnja z motorjem veze s sexom in tehniko izvajanja le tega in dolžino penisa!!!

Lahko pa je to komu v tolažbo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 ljudi 100 čudi...ampak dvomim da ima vožnja z motorjem veze s sexom in tehniko izvajanja le tega in dolžino penisa!!!

Točno to in nič drugega... Zakaj pa misliš, da bi ti rad zamenjal SS-a za kak normalen moped, a? Ker si prajtal, da je SS kompenzacija za nekaj, kar že imaš... in bi končno rad užival v motociklu. :whistle:

Znanstveno je dokazana korelacija med hitro vožnjo in nezadovoljstvom s svojim spolnim življenjem. In stopnja korelacije je presneto visoka.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to in nič drugega... Zakaj pa misliš, da bi ti rad zamenjal SS-a za kak normalen moped, a? Ker si prajtal, da je SS kompenzacija za nekaj, kar že imaš... in bi končno rad užival v motociklu. :whistle:

Ne ne...SS bi rad zato zamenjal(če ga bom), ker mi je tist Z750 bil že lani všeč pa potem ni bilo dovolj€€€...delna tudi zato ker se na njem mal bl pokonc sedi in te ne "sili" v hitro vožnjo....pa še pr počasni vožnji dvomim da te začno roke bolet...

In tut na moji suzy zdle uživam...don't worry!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne...SS bi rad zato zamenjal(če ga bom), ker mi je tist Z750 bil že lani všeč pa potem ni bilo dovolj€€€...delna tudi zato ker se na njem mal bl pokonc sedi in te ne "sili" v hitro vožnjo....pa še pr počasni vožnji dvomim da te začno roke bolet...

In tut na moji suzy zdle uživam...don't worry!!! :OK:

Jes tut uživan na Suzy... Ravno zarad užitkov na (in pod, ali pa ob) Suzy mi pa ni trba SS-a kupvat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes tut uživan na Suzy... Ravno zarad užitkov na (in pod, ali pa ob) Suzy mi pa ni trba SS-a kupvat... :whistle:

Moj SS je suzi!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi se pa pol povezala dolžina penisa in hitrost pri ženskah :naughty: :hmm:

To pa res ni problem... Ti je že snoopy povedal... Vibracije... Ene si kup'jo vibrator ene pa moped. Simple as that. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi se pa pol povezala dolžina penisa in hitrost pri ženskah :naughty: :hmm:

To je sedaj vprašanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res ni problem... Ti je že snoopy povedal... Vibracije... Ene si kup'jo vibrator ene pa moped. Simple as that. :whistle:

jz mam oboje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sedaj vprašanje....

Glej višje... Zarad nesposobnih tipov, si mo'jo potem še ženske vibracije drugje iskat. Poglekj mojo... Spi na zadnjem zicu... Nabira energijo za "vibracije", ko greva dol z mopeda. Jebiga, kolenčkanje je stvar kvalitete, ne pa obratov.

@Tanjuška... Če imaš oboje.... je mislim da skrajnji čas, da si najdeš en'ga spodobnega tipa, ki si bo znal vzet čas zate... Boš vid'la. Boš moped prodala, pa dildota tut, pa stanovanje kup'la, da bosta lahk čiveč sk'p. Pa zad se boš vozila, da ga boš lahk skoz čutila.

(P.S.: Na ridah je zih'r kak tut zate ta prav... j's vem vsaj za enga... .) )

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej višje... Zarad nesposobnih tipov, si mo'jo potem še ženske vibracije drugje iskat. Poglekj mojo... Spi na zadnjem zicu... Nabira energijo za "vibracije", ko greva dol z mopeda. Jebiga, kolenčkanje je stvar kvalitete, ne pa obratov.

@Tanjuška... Če imaš oboje.... je mislim da skrajnji čas, da si najdeš en'ga spodobnega tipa, ki si bo znal vzet čas zate... Boš vid'la. Boš moped prodala, pa dildota tut, pa stanovanje kup'la, da bosta lahk čiveč sk'p. Pa zad se boš vozila, da ga boš lahk skoz čutila.

(P.S.: Na ridah je zih'r kak tut zate ta prav... j's vem vsaj za enga... .) )

:grrr nope jz bom pa zadej zelo nestrpna in ni pogojeu, da bom jz brez mopija, sm rajš brez stanovanja, avta in tipa kokr pa da sm brez mopija - kapiš

in ker nj bi to biu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr nope jz bom pa zadej zelo nestrpna ...

Sej veš kaj prav'jo... Daljša, ko je predigra, bolj je muca mokra. :whistle:

in ker nj bi to biu :?

Hmmmm... e ti ne zdi, da bi jaz to moral tebe vprašat? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!