Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

mater se vam dogaja, sam scat sm šu, pa ste že deset stranic nakracal! :worship: :slap: :lol1: folk, pejte kej delat!!!! :lol1: :kva2: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, zdej pa vem, kdo naju je prehitel. Sem mojmu na semaforju rekla, da je bil pa en čopek na motorčku podoben Ireninemu, čeprav je še ne poznam.

No, Irenčko, kdaj boš probala sest na mojo Hondo?

u sam res, kdaj pa boš kej na ridah, neb bla slaba... pol pa d neki ubavmo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko Objavljeno Danes, 05:24 PM

u sam res, kdaj pa boš kej na ridah, neb bla slaba... pol pa d neki ubavmo

Se bova kar preko Pikija zmenili enkrat, ker jaz sem bila 2x na ridah, tko, namenoma, drugač se pa samo čez peljem, ko grava na morje.

Zadnjič sem sam pomahala, Mažo je pa mal potrobil, sva bla že mal utrrujena na poti domov.

Lohk mi pa tud na PM pišeš, pa bova uskladili čas. Sem namreč iz LJ, a ne grem tolkrat na OMV na kofi tko kt Mausi. Se mi vleče do Logatca čez Vrhniko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo me muči ideja, da bi se v PohorJetu udarili... ;)

tu pa se res nimaš kaj vdarit... brez bremze se dol spustiš pa maš vedno isti čas... tako da če se dva spustita en za drugim brez bremz bosta prišla v isti časovni razliki dol kot sta štartala... testirano by me and _Nejko_

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še današnji utrinek.

Girls with attitude! :evilgrin:

post-16369-1188236415_thumb.jpg

A se motim, da Tanjuška kaže fakiča celemu občestvu? Ja nič, če se ne motim, te pa flek nazaj.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ja... ko boš kupu pa SS pa bomo vidli kaj boš govoru...

Ko sem ga kupil, sem spoznal, da je neuporaben :headbang: in sem ga sredi sezone prodal in si kupil motor. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pač nočjo met enduro kante in cenijo tehnološko dovršen motocikel, ki ga znajo izkoristit..

Nima to nobene veze z kvaliteto/kvantiteto sexa

Točno tako. Tisti si kupi BMW-ja GS-a, ali pač KTM-a (Adventure) ali kaj podobnega. Drugi si kupijo Goldwing-a, ali Pan European, tretju Yamaho FJR, itd. SS-i tako ostanejo tistim, ki frustreacije zaradi pomanjkanja seksa kompenzirajo s kvantitativnimi enotami (hitrost, konji, itd.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhhmmmmmmm glih kar sem pršu od doma, domou! zdej pa pogledam kaj je kej pametnega, da napofam gor!! hehe :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pač nočjo met enduro kante in cenijo tehnološko dovršen motocikel, ki ga znajo izkoristit..

Da se nauš spotaknu pob :fredy: ; z "enduro kanto" se da še vseeno peljat, verjemi.

Izkoristit SS (ali katerikoli drug) motor na cesti je pa eno najbolj idiotskih dejanj na svetu, hkrati pa (ponavadi) tudi kratkotrajnih .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Tisti si kupi BMW-ja GS-a, ali pač KTM-a (Adventure) ali kaj podobnega. Drugi si kupijo Goldwing-a, ali Pan European, tretju Yamaho FJR, itd. SS-i tako ostanejo tistim, ki frustreacije zaradi pomanjkanja seksa kompenzirajo s kvantitativnimi enotami (hitrost, konji, itd.).

ti pač nočeš razumet da je enim užitek pa radi sproščajo adrenalin pa postane to kot neke vrste droga... enim je všeč ogledovanje narave in dolge ture po svetu, drugim pa pač cestaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triperesna deteljica leži na trauci na ridah.. manjka jim samo pecelj :whistle:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na ridah kar pestro, prvo presenečenje je bil gandi z pouhno torbo piva in energi pijačo! FOLK GANDI JE NAREDU ISPIT ZA MOTOR!!! :worship: :yea1: :worship: gandi, kdaj bo torej kosilnica? upam da še letos!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe pa tud tale šmrkuc je častu plato energi pijače, ker se končno vozi z kosilnico!! :worship: :yea1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pač nočeš razumet da je enim užitek pa radi sproščajo adrenalin pa postane to kot neke vrste droga... enim je všeč ogledovanje narave in dolge ture po svetu, drugim pa pač cestaki

Jaz to čisto razumem. In odvisnikom, ki ne zmorejo (samo)kontrole se ve, kako se pomaga... Alora... Do I have to say the words?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri pa so na ridah zasanjani opazvali, in zalubljeno gledali DUKIJA!! :slap: ONA ŽE VE NA KOGA MISLIMMMM!!!! HEHEHEHE!!! :whistle: :whistle: tko da je strmela v motor celih deset minut!!! hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOLK GANDI JE NAREDU ISPIT ZA MOTOR!!! :worship: :yea1: :worship: gandi, kdaj bo torej kosilnica? upam da še letos!! :rolleyes:

OOOOO GANDI, ČESTITAM :worship: .. Kdo bo pa tebe zdj sliku na ridah k kolenčkaš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOO GANDI, ČESTITAM :worship: .. Kdo bo pa tebe zdj sliku na ridah k kolenčkaš :whistle:

Bomo že poskrbel, ne skrb.

Zdej tebe čakamo da mal sliderje poštimaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol je naša mala POL...A mela zadost, in je šla mal kolenčkat!!!! :worship: :whistle: :worship: posledice kolenčkanja po so to ................... :whistle: :whistle: :whistle: :worship: :lol1: :lol1: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo že poskrbel, ne skrb.

Zdej tebe čakamo da mal sliderje poštimaš :naughty:

sam mudel ti bi se lahk kdaj kej gor pa dol zapelu da te mau widmo :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pač nočeš razumet da je enim užitek pa radi sproščajo adrenalin pa postane to kot neke vrste droga... enim je všeč ogledovanje narave in dolge ture po svetu, drugim pa pač cestaki

Tudi ti, zgleda, nočeš razumeti nekih preprostih dejstev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mudel ti bi se lahk kdaj kej gor pa dol zapelu da te mau widmo :naughty: :naughty:

Nucam prej še kak kilometer da dobim še mal občutka.

Pol bo pa šlo. :whistle:

ps. pa ni mi neki do tega da bi se furu pred folkom, je bolš če ni nobenga.

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri pa so kleli svoje mobilne telefone!!! :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!