Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Na temu ovinku je bila danes(pred dobro uro) prometna nesreča:

:BUA:

post-291-1117838597_thumb.jpg

Sem šel proti PO po enosdmerni cesti in spodaj (na ovinku) se je videlo en zvrnjen motor, pa neke avtomobile in polno ljudi tam okoli. Potem sem srečal pa še policijski avtomobil.

Nisem se ustavljal, saj je bilo že zadosti firbcev. Upam, da ni bilo nič hudega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na temu ovinku je bila danes(pred dobro uro) prometna nesreča:

:BUA:

Sem šel proti PO po enosdmerni cesti in spodaj (na ovinku) se je videlo en zvrnjen motor, pa neke avtomobile in polno ljudi tam okoli. Potem sem srečal pa še policijski avtomobil.

Nisem se ustavljal, saj je bilo že zadosti firbcev. Upam, da ni bilo nič hudega.

Sem šel mimo dve uri nazaj, pa so bili na rajdah le trije motoristi iz LJ. Slučajno šel mimo, ker ravno pristaš teh ride nisem in to prav zaradi pizdarij, ki se dogajajo. Tudi jaz upam, da ni bilo nič hujšega.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, ki se je mimo peljal z avtom je rekel, da naj bi šlo za policaja motorista.. Kaj je z njim pa ne vem. Upam da nič hujšega! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, ki se je mimo peljal z avtom je rekel, da naj bi šlo za policaja motorista.. Kaj je z njim pa ne vem. Upam da nič hujšega!  :(

Jaz sem v Postojni pozdravil dva policaja motorista (sta šla proti Planini) od katerih nisem dobil nazaj pozdrava. Mogoče pa je bil kdo od njih :hmm: Kot sem rekel upam, da nič hujšega!

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm maaaalo pozn ma vseeno... evo slikce od predvcerajsnjim.. to je bilo daljnega 3.6.2005 :blush: :)

------------------------------------------

Malo drugacen pogled na ride.. ;)

ride0008.jpg

Gregs, the cleaner :worship:

ride0053.jpg

Se en dan na ridah.. :)

ride0058.jpg

PMS (prim moto sekc) are us! No ja, v bistvu samo dva.. ahem.. dve.. pupi :)

ride0061.jpg

Od Sande pa se od enga... :rolleyes:

ride0062.jpg

Pa se malo motorjev...

ride0063.jpg

No, pa se prihod TCja in nts ;)

ride0066.jpg

Pa lep pozdrav

duhec

Popravljeno . Popravil duhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da bo treba spet mal skal nastavit na rob... Sm ravno včeraj polno obtovorjen malce ""poskočil s prvim biciklom pri na srečo kulturno turistični vožnji... Jebi ga je bla ura že ene pol osmih pa slepci slabo vidimo... hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf Gregs to si pa ful cesto spucal  ...pa metla ti tudi ne paše najbolj v roke 

Neverjetno, kakšno "oko sokolovo"... :D Res je, zato naslednjič pridem z motorjem in se bom samo vozil.,.. nič čistil... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neverjetno da sem bla tud v soboto in nedeljo gor pa čeprav v nedeljo z avtom,upam da bo kej vremena da se spet kej videsmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neverjetno da sem bla tud v soboto in nedeljo gor pa čeprav v nedeljo z avtom,upam da bo kej vremena da se spet kej videsmo

Pridemo prec ko bo vreme in družba B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja za soboto lohk komot rečem da se vidmo :OK: .....no sam vreme mora bit :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota :hmm: nevem če bo šlo, mam tekmo :cry: Mogoče pa grem tja z mopedom in nazaj grede pit stop na ridah :hmm: DADA, vse je možno bomo vidli kaj pravi un(a) zgorej :? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, ki se je mimo peljal z avtom je rekel, da naj bi šlo za policaja motorista.. Kaj je z njim pa ne vem. Upam da nič hujšega!  :(

Jap bil policaj. Nekaj mu je zgleda kardan blokiral al nek podobnega. Poškodbe pa kar hude (zlom ledvenih vretenc). Ampak motor bo pa še vozu!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona..berem...berem in berem...pa gledam...pa spet gledam....se vam lepo godi na teh Ridah. Vse bol me drži da pridem enkrat pogledat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel u soboto pozn popoldan tud jz tam čez u Postojno po nove hlače :yea2: ... gor grede je čisto na koncu Planine zapelu pred mene en schhwabo s petimi prtljažniki in 9kolesi navešenimi na vseh možnih koncih avta in se cjazu čez ovinke ku polž, na ravninah pa seveda po gasu s tisto 2.0 mašino in sem bil do odcepa za rakek obsojen na cijazenje po ovinkih :cry:- no fun at all... :glare:. sočustvujem tudi s tistim motoristom, ki je vozil za mano celo pot od začetka planinskega polja do postojne. btw-a je bil kdo s tuki?

nazaj grede sem si pa vzel sto-dvesto metrov rezerve za kolono in je škripal in drsel po ovinkih :evilgrin: čeprov sm v "the ovinku" že ujel kolono, ma mi je blo vseen, k je blo prejšnjih par ovinkov na maximumu... in če ne bi mel ušes bi se okol'n' okol smeju... :yea2:

jutr če ne bo dž grem spet tja čez in upam, da bo dobra prometna vila namenila malo manj "gužvice", da se bom spet smejal ko krof..

pa hvala tud tistim trem motoristom (od ene 20 :glare: ) ki so me že na planinskem polju opozarjali na policaje u Planini. (števcšekarnedela :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor grede je čisto na koncu Planine zapelu pred mene en schhwabo s petimi prtljažniki in 9kolesi navešenimi na vseh možnih koncih avta in se cjazu čez ovinke ku polž, na ravninah pa seveda po gasu s tisto 2.0 mašino in sem bil do odcepa za rakek obsojen na cijazenje po ovinkih :cry:- no fun at all... :glare:.

Če ne gre prehitevat, zapelješ h kraju,enga al pa dva prižgeš, pol pa naprej po gasu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!